Jak sobie poradzić?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Jak sobie poradzić?

przez Noopii 29 lip 2011, 16:09
:great: Brawo :yeah:
Noopii

Jak sobie poradzić?

przez tahela 04 sie 2011, 08:29
konisia,

Gorzej jak komplementy innych ma sie gdzies a za kimś sie teskni , mimo wszystko chociaz moj obecny stan , który jest nie do zycia zawdzięcza się wlasnie tej osobie. Inne oosby pci meskiej mi wiszą a komplementów w zyciu sie duzo w miare nasłuchałam i zawsze byłąm bardzo nieufna. zawsze mi sie wydawało , że ktos jest nie do konca szczery. Raz uwierzyłam i wiecej mi sie nie zdarzy. Znam siebie na tyle ,ze to wiem i dlatego tez wiem , ze ktos mi popsuł zycie po prostu i dlatego to jest takie dla mnie ciezkie. Po prostu stało sie cos czego sie bałam cale zycie ponewaz wiedziałam jak to na mnie wpłynie. Wczesniej miałam chociaz nadzieje, ze miłosc z mojej strony sie pojawi kiedyś , teraz juz było zaufanie do kogos i wiem, że więcej sobie tego nie zafunduje . Ja zawsze miałam takie podejście jak ty teraz. Raz zmieniłam , raz się przełamałam dlatego ,ze polubiłam te osobe i w sumie nadal lubię tylko do tej osoby jestem w stanie sie przełamac psychicznie,do innch nie. Gdyby tej osoby nie było to szukała bym dalej az się znajdzie ktos w sensie psychiki przy kim się przelamię. teraz juz to było zostałam potraktowana źle jest powrót do stanu poprzedniego tylko jeszcze bardziej. dlatego uwazam że jest ot największa krzywda jaka ktos mi wyrządził poniewaz determinuje moje dalsze zycie i jest to niezalezne od tego czy będe w zwiazku czy nie. Poniewaz jak bede w zwiazku to tez raczej nie widze juz szans na przelamanie sie względem kogoś. Moze to i dziwne , ale ja tak mam , nie od dzisiaj, pozatym zostąła mocno zachwiana moja równowaga w zyciu której wypracowanie duzo nie kosztowało i sie posypałam.Z drugiej strony olewanie kogos jest bardzo komfortowe dla własnej psychiki. Jeżeli będziesz sie tak zachowywac jak teraz to pozbawisz się wielu stresow przynajmniej.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg