'niezidentyfikowane' uczucia

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Lolita 06 sie 2011, 08:41
w sumie chyba tak.. zazwyczaj miałam co chciałam , mama wyręczała mnie z tego co pamiętam jeśli chodzi np. o porządki,niektóre z prac domowych, w sumie chyba nigdy nie musiałam w domu jako dziecko dużo robić i pomagać , rodzice zawzwyczaj mi ulegali, umiałam troche nimi manipulować, raczej też na wszystko mi pozwalali i robiłam co chciałam ..

A czy mimo tego czułaś się kochana, nie brakowało Ci np. przytulania, czułości. Rozmawiałaś z rodzicami o swoich problemach, ufałaś im ? Jak wyglądała twoja atmosfera w domu .
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

przez reikuc 06 sie 2011, 09:22
mam wrazenie że moje problemy są zbyt błahe żeby iść z nimi do terapeuty ...:( a dziwi mnie to że czasami nachodziły mnie takie momenty że sie sama przytulałąm byłam, łągodna jak baranek i dlaczego nie mogło tak zawsze być? :( teraz już za późno bo mój facet mnie nie chce . A kolejna sprawa mam problem ze znalezieniem we wrocławiu odpowiedniego lekarze ... Fakt rodzicom nigdy się nie zwierzałam , z trudem przychodziło mi otworzenie się przed inną osobą , nawet przed moją przyjaciółką, teraz zz tym jest lepiej . Czy im ufałam ? nie wiem

przez refren 06 sie 2011, 10:46
Kolejny związek rozpadł się z powodu tych samych problemów, więc z następnymi może być podobnie, jesteś pewna, że to dla Ciebie "błahe" ?
refren

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lolita 06 sie 2011, 15:51
teraz już za późno bo mój facet mnie nie chce .

Bo mnie nie chce hmm... zabrzmiało tak jak byś tej miłości potrzebowała za nadto .

Musisz iść na terapie, przepracować poprzednie związki, wyciągnąć wnioski. I zacząć od nowa jako ktoś zupełnie inny. To nie jest jedyny facet na świecie i zgadzam się z przed mówcą, jeśli nie przepracujesz tych problemów z następnymi związkami będzie tak samo. Po co masz się znowu czuć odrzucona, skoro można coś z tym zrobić.

Pójście do psychologa to nie żaden wstyd.
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

przez refren 06 sie 2011, 18:08
Wychowywałam się tylko z mamą i myślę, że to m.in wpłynęło na moje problemy z bliskością, może nieobecność ojca też miała u Ciebie jakieś znaczenie? Wydaje mi się, że miałam w głowie zły schemat związku, to się odbijało na emocjach i kosztowało mnie to wiele lat pomyłek. Czasem jak się czegoś w sobie nie dostrzeże, to może to ciągle psuć nam życie i samo się nie wyprostować.
refren

przez Noopii 06 sie 2011, 19:16
Nigdy nie jest za późno na naprawę swojego życia.Masz do przemyslenia wiele spraw warto to zrobic z psychologiem.
Noopii

przez reikuc 24 paź 2011, 00:59
nie wiem czy ktoś jeszcze przeczyta ten wątek teraz... dziewczyny poradźcie mi jakiegoś psychologa dobrego we wrocławiu, który nie tylko będzie od słuchania a pomoże mi bo ja już ze sobą nie moge.. :/ ja po prostu nie wiem co siedzi w mojej głowie udaje na około że wszystko jest w porządku , ale tym bardziej się tym przytłaczam ... nawet nie wiem jak wam opisac to co się teraz dzieje...

Sortuj wg