Forumowe pary/ fascynacja forum.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez depresyjny86 27 cze 2011, 23:21
Moim zdaniem związki przez internet są nie tego.
:)

przez bretta 27 cze 2011, 23:31
człowiek nerwica, to chyba zależy czy zostają w internecie czy przenoszą się w realne życie;)
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez Nel 27 cze 2011, 23:32
człowiek nerwica napisał(a):Moim zdaniem związki przez internet są nie tego.

czemy sa nie tego - cokolwiek by to miało znaczyć....wszak gdzies sie trzeba POZNAĆ ....
w bbliotece tez reszty zycia nie spędzisz ;)
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buu 27 cze 2011, 23:44
dune napisał(a):bretta, źle mnie zrozumiałaś...chodzilo mi ze chory powinien móc sie wesprzec na zdrowym....

Przepraszam co za bzdura. Ten zdrowy parter też ma swoje problemy i też potrzebuje oparcia.. Bez znaczenia czy jedno czy oboje są chorzy/ zdrowi oboje potrzebują oparcia.

Ja do tego typu znajomości zawsze stety czy niestety podchodziłam sceptycznie.
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez Nel 27 cze 2011, 23:48
buu napisał(a):
dune napisał(a):bretta, źle mnie zrozumiałaś...chodzilo mi ze chory powinien móc sie wesprzec na zdrowym....

Przepraszam co za bzdura. Ten zdrowy parter też ma swoje problemy i też potrzebuje oparcia.. Bez znaczenia czy jedno czy oboje są chorzy/ zdrowi oboje potrzebują oparcia.

Ja do tego typu znajomości zawsze stety czy niestety podchodziłam sceptycznie.

Wychodząc z tego założenia to kazdy jakies tam problemy ma....ale zdrowy je lepiej ogarnia...
a w wolnym czasie potrafi ogarnąc i cudze...tak ja myslę i tak mi wychodzi z doświadczenia.

I masz rację - stety :)
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

przez buu 28 cze 2011, 00:01
dune napisał(a):Wychodząc z tego założenia to kazdy jakies tam problemy ma....ale zdrowy je lepiej ogarnia...
a w wolnym czasie potrafi ogarnąc i cudze...tak ja myslę i tak mi wychodzi z doświadczenia.

Ale to nie jest trochę zrzucanie na tę drugą osobę jakiejś odpowiedzialności, za swoje samopoczucie, życie bo ona jest zdrowa. A jak kiedyś braknie tego partnera to kto za nas coś ogarnie? Ktoś nowy?
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez Nel 28 cze 2011, 00:08
buu napisał(a):
dune napisał(a):Wychodząc z tego założenia to kazdy jakies tam problemy ma....ale zdrowy je lepiej ogarnia...

Ale to nie jest trochę zrzucanie na tę drugą osobę jakiejś odpowiedzialności, za swoje samopoczucie, życie bo ona jest zdrowa. A jak kiedyś braknie tego partnera to kto za nas coś ogarnie? Ktoś nowy?

pewnie troche masz racji....zrzucanie w nadziei ze zanim jego zabraknie to jakos sie pozbieramy i na nowego juz nie trzeba bedzie zrzucac...albo...zrzucanie na kolejnego :( i rozpieprzanie kolejnych związkow....ja nie jetsem w stanie sama siebie ogarnąć :(
zdrowi ludzie tez sie od siebie uzalezniają i jak któegos braknie bywa ze jest tragedia... :(

Nel

przez Thazek 28 cze 2011, 00:35
marcja, Nie bądź zazdrosna :P znajdę trochę czasu dla Ciebie ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez Amon_Rah 28 cze 2011, 05:23
zespol_otella, zegnamy.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez khaleesi 28 cze 2011, 05:32
Dla mnie jest to możliwe o ile obie osoby dążą do spotkania .Jedna to trochę za mało. A czy z tego wyniknie coś więcej to nie wiadomo . Zawsze jest jakaś przyjażń czy bardzo dobry kolega/koleżanka. hmm no ale to wiadomo ,że wtedy ktoś się stara odciąć od forumowego życia i spędza czas z tą nową osobą . ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Thazek 28 cze 2011, 06:46
Amon_Rah, może lepiej usuń ten post bo razi po oczach a po co ma tu być w ogóle? ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!

przez depresyjny86 28 cze 2011, 12:40
Właśnie usuńcie to...
:)

przez linka 28 cze 2011, 14:09
Zrobione.
Czy pary mieszane czy nie...nie ma nikogo w 100% zdrowego...ale uważam, że chora osoba ma tak wiele problemów z sobą, że gdy druga osoba jest też w ciężkim stanie, wsparcie - owszem, ale można najzwyczajniej w świecie nie wyrobić...... a praca nad dobrym związkiem jest ciężka i bez choroby....
Jedna osoba powinna być stabilna. IMHO.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Thazek 28 cze 2011, 14:13
linka, Najgorzej jest jak osoba wmawia Tobie i sobie,że jest normalna i zdrowa a tak nie jest... :roll:
teraz jestem z związku z osobą też z nerwicą a powiem szczerze,że czuję się lepiej niż z niby z osobą zdrową z którą byłem...

Sortuj wg