dlaczego nie lubię rodziny mojego męża?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez betty_boo 22 cze 2011, 18:37
czy mozna nie lubic rodziny męża za to że nie szanowala mojej prywatnosci, nie była zainteresowana tym co miałam do powiedzenia, faworyzowala rodzeństwo mojego męża?

czy to są wystarczające powody do tego zeby kogos znielubic???

przez *Monika* 22 cze 2011, 21:54
betty_boo, Za różne rzeczy można kogoś nie lubić i z kimś nie sympatyzować. Ważne,żeby o tym rozmawiać i wyjaśniać konflikty, mówić wprost. To jest trudna do wypracowania umiejętność.
Obrazek
Główny Moderator

przez linka 23 cze 2011, 12:42
Pewnie, ja kilka osób nie lubię zupełnie bez powodu.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lilana 23 cze 2011, 13:51
Myślę, że każdy ma prawo nie lubić kogoś, z dowolnego powodu. Grunt to jako tako zachować szacunek, o ile to możliwe. Nikt nie ma prawa Ci powiedzieć, że nie wolno Ci nie lubić jakichś ludzi. A w przypadku rodziny, czy rodziny partnera, to nie jest rzadkość, żeby kiepsko się dogadywać.

przez Vitellka 02 lip 2011, 13:15
Ja nieznosze mojego tescia i on mnie a wiec unikam wyjsc do Rodziny mojego meza a jak juz musze to sie zmuszam i na krotko chyba wyczuwaja moja niechec do nich bo sie dostosowuja do moich kaprysow lol

Sortuj wg