'Dziwna' przyjaźń.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

'Dziwna' przyjaźń.

przez MissMoon 16 cze 2011, 18:43
Postaram się o to.
Choć wiem, że najpewniej będę mieć mnóstwo chwil załamania wewnętrznego...

'Dziwna' przyjaźń.

przez Agasaya 16 cze 2011, 19:03
to normalne... nie ma w tym niczego dziwnego...
chcę Cię tylko skłonić do zatroszczenia się o siebie żebyś widziała swoje życie wartościowym bez względu na to co wyniknie w związku z przyjaciółką...
W chwilach zwątpienia zawsze możesz zajrzeć na forum i z kimś pogadać ;)
Agasaya

'Dziwna' przyjaźń.

przez MissMoon 16 cze 2011, 20:34
Z tym będzie trudno.
Dotychczas to przyjaciółka była całym światem, bez niej wiele rzeczy traciło sens, stawało się nieznośnymi.
Najgorsze, co może być to zastanawianie się co ona teraz myśli o tym wszystkim, jak do tego podchodzi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

'Dziwna' przyjaźń.

przez Agasaya 16 cze 2011, 20:43
Dlatego właśnie powinnaś iść na terapię żeby się od niej odłączyć mentalnie... rozumiesz?? jesteś odrębną jednostką i bez sensu jest oceniać siebie przez pryzmat tego co myśli ona
Agasaya

'Dziwna' przyjaźń.

przez MissMoon 16 cze 2011, 21:07
Nie wiem czy mi się to uda... Po dziś dzień jest dla mnie bardzo, bardzo ważna. Nawet jeśli skrzywdziła mnie czy zawiodła nie raz, nie dwa.

'Dziwna' przyjaźń.

przez Agasaya 16 cze 2011, 21:49
póki nie spróbujesz nie dowiesz się że może być inaczej i jak może być wtedy fajnie
Agasaya

'Dziwna' przyjaźń.

przez MissMoon 16 cze 2011, 22:19
Być może... Ale jednak tak najbardziej to pragnę, żebyśmy obie zapomniały o przeszłości, zaczęły wszystko na nowo, nie wspominając dawnych urazów. Marzę o sytuacji, w której na nowo obie wierzymy w siebie, w naszą przyjaźń, w to, że razem możemy osiągnąć wiele. Jednak czy się to ziści?

'Dziwna' przyjaźń.

przez Agasaya 16 cze 2011, 22:30
to już zależy od was... od tego czy ta chęć jest/ będzie obustronna... ważne abyś zaczęła postrzegać siebie jako indywiduum bo bez tego ani rusz
Agasaya

'Dziwna' przyjaźń.

przez MissMoon 17 cze 2011, 00:04
Postaram się.
Mimo to - wciąż liczę na to, że ona pozwoli mi na nową szansę. Że razem sobie poradzimy.

-- 18 cze 2011, 00:45 --

Jest źle. Kiedy wyobrażam sobie jej odmowę odnośnie dalszej przyjaźni - po prostu nie wytrzymuję. To zbyt bolesne, a ja zaraz uderzam w płacz. Nie umiem żyć bez niej, nie mam żadnego punktu zaczepienia. Wszystko jest takie bezbarwne, przygnębiające, nijakie. A co dopiero będzie, gdy ona rzeczywiście mi odmówi?...

Sortuj wg