facet - nieudacznik. Blagam o pomoc

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Agasaya 15 cze 2011, 14:32
OnaZagubiona, :great: :brawo:
nie daj sobą sterować innym... nikt za Ciebie życia nie przeżyje... i nie podejmuj decyzji pod wpływem emocji i innych osób ;)
Agasaya

przez ( Dean )^2 15 cze 2011, 14:57
Jak dla mnie cały ten temat jest pełen eufemizmów.Kolezanka nie chce się przyznac przed sobą i nami że boi się że jej facet nie będzie miał kasy i tyle.Uspokoiła się dopiero jak jej powiedzieli że bez wykształcenia tez mozna mieć kasę.

Kobiety....a mówią że faceci to pustaki.
Najgorszy jest wiatr.

przez Agasaya 15 cze 2011, 15:10
( Dean )^2, nie oceniaj... poza tym może Cię to zmartwi ale każda kobieta myśląc o poważnym związku z facetem będzie chciała żeby był on wstanie zapewnić byt jej i ewentualnemu potomstwu... czysta biologia a jedynie troszkę ucywilizowana... filmowa miłość bez względu na wszystko niestety nie istnieje w świecie realnym
Agasaya

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 15 cze 2011, 16:58
filmowa miłość bez względu na wszystko niestety nie istnieje w świecie realnym

Niestety.
A tak w temacie to...facet jest podobny do mnie trochę...a samego siebie bym zostawił gdybym był z sobą w związku.
:)

przez dogomaniaczka 15 cze 2011, 17:14
OnaZagubiona napisał(a):ja też uważam studia za patologię, ale niemniej jednak ja mam bardzo słabą psychikę i zdanie innych ma dla mnie wielkie znaczenie. Więc jezeli ktoś jest zniesmaczony tym że ja mam faceta który kibluje i ludzie uwazają ze w takim razie on musi być idiotą to ja też zaczynam tak uważać :( i w takiej sytuacji wydaje mi się że lepiej by bylo jakbym sie z nim rozstala bo przynajmniej nie musialabym się spinać jak ktos mnie o niego pyta i muszę mowić o jego porażkach . Taką już mam skomplikowaną psychikę która nie daje mi zaznać spokoju

-- 14 cze 2011, 23:18 --

tak czy tak dziękuję Wam bardzo za to, że rozmawiacie ze mną i staracie się pomóc :) bardzo tego potrzebowałam. Nikt ze mną nie chce ostatnio rozmaiwać bo ciągle jestem przygnębiona i ludzie ode mnie uciekają, żeby się nie ''zarazić '' :(

dla mnie ten temat jest tak głupi i infantylny :? no sory ale sam tytuł tematu, jak można o swoim facecie pisać nieudacznik tylko dlatego że coś mu nie poszło ze szkołą? ;/ i chcieć go zostawić bo "przynajmniej nie musialabym się spinać jak ktos mnie o niego pyta i muszę mowić o jego porażkach" no żesz...;/ paranoja jakaś. jeśli to jest miłość to współczuję temu chłopakowi. dla mnie patologią jest podejście dziewczyny, a zostw go w cholerę skoro tak go "kochasz".

przez betty_boo 15 cze 2011, 17:20
Może Twoja postawa to "syndrom skrzywdzonej kaczuszki"? kobiety wybieraja męzczyzn którzy sobie nie radza, potrzebuja pomocy, bo same chca sie czuc potrzebne.

stad duzo z nich wiaze sie a alkoholikami wierzac ze ich uzdrowia.

przez Lord Kapucyn 15 cze 2011, 17:23
Po mojemu to Twój chłopak jest niegroźną ofiarą losu czy tam fajtłapą. A prawdziwy problem psychologiczny masz Ty. I nie jest to atak.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez depresyjny86 15 cze 2011, 17:32
dla mnie patologią jest podejście dziewczyny,

No dla mnie też.Bo to nie jest normalne,że tak traktuje swojego chłopaka(tak samo nie jest normalne to jak ja traktuję samego siebie)
Betty boo
Może Twoja postawa to "syndrom skrzywdzonej kaczuszki"? kobiety wybieraja męzczyzn którzy sobie nie radza, potrzebuja pomocy, bo same chca sie czuc potrzebne

Oj jakie te kobiety pomocne są...a Ci mężczyżni są do dupy..... jakby to kobiety były idealne...
Heh poza tym nie ma to jak obgadywanie swojego faceta na forach internetowych prawda autorko tematu? :mrgreen:

przez Sorrow 15 cze 2011, 19:22
( Dean )^2 napisał(a):Jak dla mnie cały ten temat jest pełen eufemizmów.Kolezanka nie chce się przyznac przed sobą i nami że boi się że jej facet nie będzie miał kasy i tyle.Uspokoiła się dopiero jak jej powiedzieli że bez wykształcenia tez mozna mieć kasę.

Kobiety....a mówią że faceci to pustaki.

przez Agasaya 15 cze 2011, 22:54
mnie rozbawiło to że faceci szukają pięknych kobiet i tylko te piękne i szczupłe mają jakieś szanse u nich a jak dziewczyna chce faceta z kasą to zaraz wielkie oburzenie... bez przesady dziewczyna myśląca o przyszłości to nie pustak... najpierw zastanówcie się nad tym jak wy oceniacie płeć przeciwną
Agasaya

przez zujzuj 15 cze 2011, 23:07
piotrek_0d możesz mi wytłumaczyć joke z twojego pierwszego posta?

przez Sorrow 16 cze 2011, 00:12
Lady_B napisał(a):mnie rozbawiło to że faceci szukają pięknych kobiet i tylko te piękne i szczupłe mają jakieś szanse u nich a jak dziewczyna chce faceta z kasą to zaraz wielkie oburzenie... bez przesady dziewczyna myśląca o przyszłości to nie pustak... najpierw zastanówcie się nad tym jak wy oceniacie płeć przeciwną

Bo też chcemy być kochani za bycie pięknymi i szczupłymi :lol: .

przez Agasaya 16 cze 2011, 00:49
Sorrow napisał(a):
Lady_B napisał(a):mnie rozbawiło to że faceci szukają pięknych kobiet i tylko te piękne i szczupłe mają jakieś szanse u nich a jak dziewczyna chce faceta z kasą to zaraz wielkie oburzenie... bez przesady dziewczyna myśląca o przyszłości to nie pustak... najpierw zastanówcie się nad tym jak wy oceniacie płeć przeciwną

Bo też chcemy być kochani za bycie pięknymi i szczupłymi :lol: .

tylko że nam na tym aż tak nie zależy :lol:
Agasaya

przez depresyjny86 16 cze 2011, 01:16
Taaak jasne.
Coraz bardziej mam ochotę odłączyć się w ogóle od tego wszystkiego...od jakichkolwiek relacji.....zamknąć się w sobie,coraz mniej się odzywać do innych...zamknąc w domu,nie wchodzić na net..zupełnie odciąć się od "świata".....
Wkurza ,mnie to,że nie mogę być taki lepszy,jak inni.....Mieć to co inni mają.....być jak inni...

Sortuj wg