Mój partner unika zbliżeń ze mną

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez shinobi 24 maja 2011, 07:58
człowiek nerwica napisał(a):OMG tylko nie seks błagam.....nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!.

A na tekst zaraz Cie zgwałcę zadzwonił bym na policję; :mrgreen:

Mi chyba wystarczyłby Xanax popity setką wódki.
Kobiety, tylko seks, seks, seks... Jestem zdruzgotany.

-- 24 maja 2011, 08:02 --

marcja napisał(a):
shinobi napisał(a):No, na tekst "Teraz cie zgwałce" też by mi chyba klapnął, więc się nie dziwię. :)

Ejjj, no co Ty! ;)
Wlasnie sporo facetow lubi jak czasem kobieta inicjuje seks i dominuje :mrgreen:
No ale moze masz racje w przypadku chlopaka (czy meza - niedoczytalam) autorki watku i chlopaka kolezanki - moze ich to akurat stresuje, musze uswiadomic kolezanke :D

Większość pewnie tak.
Może jednak facet koleżanki ma jakąs nerwicę seksualną. A z nerwicami tak już jest, że nie lubią sytuacji bez wyjścia. Nerwica lubi mieć czasem uchylone okno, alprazolam pod ręką, telefon na pogotowie w szufladzie, duzo wolnych miejsc w autobusie. Lubi też posiedzieć w kinie blisko wyjścia. ;)
No, a jak ci baba stanie z batem nad głową, strzeli z bicza ze dwa razy i powie: "Teraz cię zgwałce! Rżnij!", to tu nie ma wyjścia właściwie żadnego. :)
shinobi

przez Misiek_NL 24 maja 2011, 11:23
shinobi, Czemu od razu z biczem i rżnij... Koleżance chyba nie chodziło o żadne sado-maso ;)

A tak poważnie to fajnie jak kobieta inicjuje zbliżenie...
Misiek_NL

przez marcja 24 maja 2011, 21:10
Misiek_NL napisał(a):shinobi, Czemu od razu z biczem i rżnij... Koleżance chyba nie chodziło o żadne sado-maso ;)

Wlaaaasnie!:) Prosze nie wymyslac :P :mrgreen:

Shinobi, swietnie powiedziane - moja nerwica tez lubi takie rzeczy :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ekspert_abcZdrowie 26 wrz 2011, 23:11
Witam!

Co do przyczyn unikania seksu przez mężczyzn można spekulować. Problemy ze wzwodem nie muszą od razu świadczyć o orientacji homoseksualnej. Przyczyny unikania bliskości i intymności mogą mieć charakter organiczny (somatyczny), np.: nieprawidłowości i uszkodzenia naczyń oraz ciał jamistych prącia; zaburzenia neurologiczne, np. urazy kręgosłupa, dyskopatie, stany pooperacyjne w obrębie miednicy, stwardnienie rozsiane; zaburzenia hormonalne, np. obniżony poziom testosteronu, podwyższony poziom prolaktyny; choroby towarzyszące, np. cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, choroby nerek; zaburzenia krążenia, np. choroby serca, miażdżyca, zmiany w naczyniach prącia; przyjmowanie leków, np. na ciśnienie, leków psychotropowych, uspokajających, diuretyków; przerost prostaty i zabiegi chirurgiczne na gruczole krokowym; palenie papierosów i nadużywanie alkoholu.

Do psychogennych przyczyn "oziębłości seksualnej" u mężczyzn można zaliczyć m.in.: lęk przed niezdolnością do odbycia stosunku; niskie poczucie własnej wartości; lęk przed posiadaniem dziecka; niewłaściwe reakcje ze strony partnerki (wyśmiewanie się z wielkości członka itp.); chłód emocjonalny w związku; kompleks małego członka; rygoryzm seksualny i wychowawczy; ortodoksja religijna, poczucie winy; niepełna identyfikacja z rolą męską; nieświadome tendencje homoseksualne; zaburzone relacje partnerskie; lęk przed zarażeniem się chorobą weneryczną; zadaniowe podejście do seksu; wcześniejsze negatywne doświadczenia seksualne (np. w poprzednich związkach); depresja, fobie, cechy histeryczne; negatywne fantazje erotyczne; preferencje dewiacyjne.

Jak widać, spektrum możliwości "gdybania" co do źródeł unikania zbliżeń seksualnych jest dość szeroki (a i tak to nie wszystkie możliwe przyczyny unikania seksu przez panów). Zainteresowanych tematem odsyłam również do linków:

http://portal.abczdrowie.pl/zaburzenia-erekcji
http://portal.abczdrowie.pl/ozieblosc-plciowa

Pozdrawiam
Psycholog

Sortuj wg