Kilka pytań nt związków

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Kilka pytań nt związków

przez Pinkii 17 maja 2011, 22:41
człowiek nerwica napisał(a):Jakby mnie jakiś facet lizał po szyi....to po chwili by tego języka nie miał...

Miał szczęście że byłam po kilku piwach i agresor mi się wyłączył ;) Powiedziałam stanowczo NIE i poprosiłam mojego dobrego kolegę aby mnie nie opuszczał do końca wieczoru, co też uczynił.
Obrazek
zbanowany

Kilka pytań nt związków

przez shinobi 18 maja 2011, 14:26
1. 3
2. 23
3. na forum muzycznym
4. każde z wymienionych miejsc jest dobre przy odrobinie szczęścia
shinobi

Kilka pytań nt związków

przez Hajduczek 18 maja 2011, 14:40
1.1
2.25
3.internet
4.Wszędzie
Jak kania dżdżu
tak czekam cię tu
I dusza ma
co ma
to da

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kilka pytań nt związków

przez Sean1 18 maja 2011, 21:51
Prawie codziennie. Czasem jest to miłe, czasem żenujące... A czasem nawet niebezpieczne. Ostatnio przy ognisku jednemu motocykliście tak bardzo wpadłam w oko że dorzucił jakiegoś kwasa mojemu Kochanemu żeby go wyeliminować, skończyło się dzień później u ratowników medycznych. Jak mój Luby poszedł w kimę (myślałam że po prostu za dużo wypił albo jest już zmęczony) to ten 'podrywacz' zaczął się do mnie bardzo nachalnie przystawiać- np podszedł do mnie od tyłu i zaczął mnie lizać po szyi :shock: Bezczelne.

Dziewczyna to co innego... wystarczy trochę urody, lekko seksi, fajny ubiór i już ma stu kandydatów potencjalnych na partnera i mnóstwo osób się za nią ogląda :smile: A może ktoś z męskiej części się wypowie? :D Jak to u was z jest z powodzeniem? I co rozumiecie przez stwierdzenie, że np. 'mam powodzenie'. Bo ja nie wiem jak to jest, w sumie panny rzadko się za mną oglądają, czasami od święta jakieś młode hot piętnastki, nie wiem czy to tak ogólnie jest, czy ja może jakiś do dupy jestem? A słyszałem kilka razy że jestem przystojny, sam w sumie uważam że jest ok, jestem normalnej urody, zadbany, wyluzowany w przeciwieństwie do kiedyś, a laski jakoś nijak się interesują... samoocena wysoka, ale takie coś mi ją psuje i wprowadza dezorientację i kiedyś miałem wytłumaczenie przynajmniej dlaczego laski się mną mało interesują - byłem trochę nieśmiały, często spięty, ogólnie miałem też za dużo cech miłego chłoptasia. W sumie raz mój kolega były mówił (który miał zawsze ogromne powodzenie, prawie każda go chciała), że laski jakoś rzadko się oglądają i ogólnie jakieś takie obojętne są. Więc czy może większość tak ma, a wystarczy się zakręcić bardziej koło jakiejś, zaprosić na randkę itp. Powiedzcie jak to jest u was i proszę o szczere wypowiedzi :P

Kilka pytań nt związków

przez NOfear 18 maja 2011, 22:00
1. 0
2. 0
3. nie poznałem, tzn. znajomość się fajnie rozpoczęła ale się wycofałem.
4. jeżeli chodzi o mnie to tylko internet.

Kilka pytań nt związków

przez sorensen 18 maja 2011, 22:11
Sean1 napisał(a):A może ktoś z męskiej części się wypowie? :D Jak to u was z jest z powodzeniem? I co rozumiecie przez stwierdzenie, że np. 'mam powodzenie'. Bo ja nie wiem jak to jest, w sumie panny rzadko się za mną oglądają, czasami od święta jakieś młode hot piętnastki, nie wiem czy to tak ogólnie jest, czy ja może jakiś do dupy jestem? A słyszałem kilka razy że jestem przystojny, sam w sumie uważam że jest ok, jestem normalnej urody, zadbany, wyluzowany w przeciwieństwie do kiedyś, a laski jakoś nijak się interesują... samoocena wysoka, ale takie coś mi ją psuje i wprowadza dezorientację i kiedyś miałem wytłumaczenie przynajmniej dlaczego laski się mną mało interesują - byłem trochę nieśmiały, często spięty, ogólnie miałem też za dużo cech miłego chłoptasia. W sumie raz mój kolega były mówił (który miał zawsze ogromne powodzenie, prawie każda go chciała), że laski jakoś rzadko się oglądają i ogólnie jakieś takie obojętne są. Więc czy może większość tak ma, a wystarczy się zakręcić bardziej koło jakiejś, zaprosić na randkę itp. Powiedzcie jak to jest u was i proszę o szczere wypowiedzi :P

Hehe ja mogę tylko powiedzieć jak wygląda facet który ma zerowe powodzenie:)

Kilka pytań nt związków

przez marcja 18 maja 2011, 22:13
Jak? :twisted:

Kilka pytań nt związków

przez sorensen 18 maja 2011, 22:16
marcja napisał(a):Jak? :twisted:

Dokładnie tak jak ja. Powinni mnie chyba w podręcznikach umieścić, albo w Sevres jako wzorzec męskiej nieatrakcyjności:)

Kilka pytań nt związków

przez linka 18 maja 2011, 22:18
1, 1
2, 16
3, Impreza urodzinowa u koleżanki.
4, absolutnie wszędzie :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Kilka pytań nt związków

przez depresyjny86 18 maja 2011, 22:33
Zapomniałem dodać, do 3: Ja na imprezie;OOO.odpada,nie chadzam na imprezy,bo nie lubię imprez,a nawet jak bym chciał,to i tak nie mam do kogo i z kim iść.
Co do 4..to się nie zgodzę oczywiście,że absolutnie wszędzie bo tak nie jest.
:)

Kilka pytań nt związków

przez sorensen 18 maja 2011, 22:38
człowiek nerwica napisał(a):Zapomniałem dodać, do 3: Ja na imprezie;OOO.odpada,nie chadzam na imprezy,bo nie lubię imprez,a nawet jak bym chciał,to i tak nie mam do kogo i z kim iść.
Co do 4..to się nie zgodzę oczywiście,że absolutnie wszędzie bo tak nie jest.

No bo teoretycznie wszędzie. Teoretycznie. W praktyce to ja np. nie mam zielonego pojęcia gdzie można poznać poza szkołą/studiami albo netem:)

Kilka pytań nt związków

przez marcja 18 maja 2011, 22:52
Oj tam, wymyslacie... :roll: Ostatnio poznalam mozliwych kandydatow na milosc zycia :mrgreen: w: saunie, domu ( kandydatem listonosz :mrgreen: ) oraz w sklepie :D

Kilka pytań nt związków

przez depresyjny86 19 maja 2011, 00:06
Ojj ale nie chodzi o takie poznawanie.

-- Cz maja 19, 2011 3:00 pm --

W ogóle to,tak w sumie marzę o tym żeby tak z jedną przez całe życie..<marzyciel>
:)

Sortuj wg