[MIŁOŚĆ] Nieszczęśliwa Miłość do Kobiety

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Pjosiaczek 15 maja 2011, 20:36
A więc. on tylko z nim się całowała. uprawiała ze mną tylko seks. hmm czasy są inne. Nauka i miłość teraz idą w parze.
sama chciała utrzymywać kontakt. oni widzą się teraz tak 2 razy w miesiącu przez weekend w piątek się spotykają a w niedziele wracają do swoich miast.
on mieszka od niej 250km. raz ona jedzie do niego raz on do niej. oni sobię nie ufają w 100%. szczerze sam jej nie pokazywałem że jej Ufam. a wiem że można jej ufać. pierwszy raz mnie oszukała i zdradziła. i jestem pewien że nie było innych przypadków.

-- 15 maja 2011, 21:14 --

linka napisał(a):Ale nie każde współżycie w wieku lat 17 musi skończyć się niechcianą ciążą......jejku ........ :?

my zabezpieczanie stosowaliśmy aby po okresie kiedy miała dni płodne. a był czas że pół roku ani razu nie zabezpieczaliśmy się
i w 100% nie zaszła by w ciąże :) mieliśmy/mamy swój sposób na to :)

przez Pinkii 15 maja 2011, 21:44
Pjosiaczek napisał(a): oni sobię nie ufają w 100%.

A skąd wiesz jak jest w ich związku? Jesteś ich przyzwoitką?

Pjosiaczek napisał(a):a wiem że można jej ufać. pierwszy raz mnie oszukała i zdradziła.

Skoro zdradziła to ufać w 100% nie można. Bo jak ktoś raz zdradzi to potem ma to we krwi i musi się pilnować, wiem z doświadczenia. Więc nie bądz taki hej do przodu. Widocznie coś do niego poczuła skoro to zdradziła, albo ją znudziłeś, a może po prostu chciała się zabawić- ale wtedy by Ciebie nie zostawiła dla niego. Więc reasumując- zakochała się w nim. A jeśli by Ciebie kochała to nie mogłaby się w innym zakochać.

Pjosiaczek napisał(a):a był czas że pół roku ani razu nie zabezpieczaliśmy się
i w 100% nie zaszła by w ciąże :) mieliśmy/mamy swój sposób na to :)

To zdradz innym ten magiczny sposób. Spuszczałeś się na zewnątrz czy coś nowego odkryłeś?

Powiem Ci tak- ona Cię nie kocha. Kocha innego. Więc po co to ciągniesz? Poznasz inną, nie ta pierwsza i pewnie nie ostatnia, młody jesteś jeszcze.
Obrazek
zbanowany

przez Pjosiaczek 15 maja 2011, 22:37
A skąd wiesz jak jest w ich związku? Jesteś ich przyzwoitką?

Bo cały czas mam kontakt z tą dziewczyną i rozmawiamy :)

Skoro zdradziła to ufać w 100% nie można. Bo jak ktoś raz zdradzi to potem ma to we krwi i musi się pilnować, wiem z doświadczenia. Więc nie bądz taki hej do przodu. Widocznie coś do niego poczuła skoro to zdradziła, albo ją znudziłeś, a może po prostu chciała się zabawić- ale wtedy by Ciebie nie zostawiła dla niego. Więc reasumując- zakochała się w nim. A jeśli by Ciebie kochała to nie mogłaby się w innym zakochać.

bo wiem że moge jej ufać. po za tym powiedziała że żałowała tej zdrady. i mówiąc że go Kocha po czasie okazało się że czuła coś do mnie. może i dalej czuje

To zdradz innym ten magiczny sposób. Spuszczałeś się na zewnątrz czy coś nowego odkryłeś?

Wole zostawić sobie dla siebie ten sposób :>

Powiem Ci tak- ona Cię nie kocha. Kocha innego. Więc po co to ciągniesz? Poznasz inną, nie ta pierwsza i pewnie nie ostatnia, młody jesteś jeszcze.

bo nie dawno powiedziała że czuła coś do mnie jak była już znim. a wiele razy pytałem sie jej czy coś czuje zawsze mówiła że nie.
może tym razem też tak tylko mówi?:> młody może i jestem. ale to Kobieta dla której warto walczyć i się starać :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 16 maja 2011, 01:56
Ojj i Ty jej tak wierzysz....

ale to Kobieta dla której warto walczyć i się starać

To kobieta ma się o Ciebie starać i walczyć.Nie ma takiej kobiety dla której warto walczyć i się starać.A już na pewno nie dla tej.
:)

przez Pjosiaczek 16 maja 2011, 03:21
tak Wierze jej.

w sumie to masz racje powinna. ale ona się starała pod czas związku aby się nie kłócić itp.
a mi zależy na niej. wiem że mam szanse. bo jej związek na odległość nie utrzyma długo.
nie znacie jej tyle co ja. i tylko raz popełniła błąd.
i prosił bym aby nie wyzywać jej :)

przez agusiaww 16 maja 2011, 09:15
Pjosiaczek, jestes mlodym czlowiekiem i ona tez jest mloda. W tym wieku czlowiek dopiero poznaje co to znaczy byc ze soba, po 1) dzialaja hormony-chociazby ten seks :mrgreen: :mrgreen: po 2) zaraz bede dalej kontynuuowac, ale sorry kolego, nie ma zabezpieczenia oprocz tabsow czy plastrow w 99% bezpiecznego, pewnie wyjmowales jej przed (co mnie akurat nie interesuje) pisze w celu usiwadomienia a to nie jest 100% sposob, po prostu mielicie szczescie -jak chcesz tworzyc dojrzaly zwiazek to po 1) wizyta u ginekologa i swiadoma antykoncepcja, teraz dalej: 3) zwiazki takie w 99% takze nie przetrwaja proby czasu, jest to zwykly proces. i tak sie dzieje, niemniej bedac w jej przyjacielem, pewnie myslisz ze do Ciebie wroci, z tego zreszta co wyczytalam to nawet jestes tego pewny :mrgreen: -nie ludz sie, ze wroci moze pojdzie do nastepnego, po 4) wybczyles jej zdrade, ale pamuetaj ze ktos kto raz zdradzi zdradzi i nastepny, jezeli chcesz sie ludzic, ze z Toba bedzie po wsze czasy to sie ludz, ja Ci nie bronie, ale sie zastanow czy warto z taka osoba byc ? i zyc w niepewnosci....Jednakze, mysle ze jestes tak zakochany, widac z postow, ze i tak nic do Ciebie nie trafi, napisales ten post bo liczysz na to, ze kazdy przytaknie ze panny zwiazek sie rozpadnie a ona do Ciebie wroci...w kazdym razie powodzenia...(w glupocie-bo inaczej sie tego nie da okreslic). Po pewnym czasie jak bedziesz starszy, dojrzalszy itd zobaczysz na czym polega roznica...ale wszystko przed Toba, zdazysz sie nauczyc, chociaz po drodze jeszcze nie rz pupe i serce robijesz :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez khaleesi 16 maja 2011, 14:55
Pjosiaczek napisał(a):To zdradz innym ten magiczny sposób. Spuszczałeś się na zewnątrz czy coś nowego odkryłeś?

Nie mam pytań . :lol:

Autorze tematu cokolwiek ci nie doradzimy i tak zrobisz po swojemu . :bezradny:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Myopic 16 maja 2011, 15:05

A nie pomyślałeś, że mógłbyś być milionerem gdybyś odpowiednio wykorzystał tę wiedzę, opatentował? :lol:
"Wszystko powinno się robić tak prosto, jak tylko to jest możliwe – ale nie prościej."
Albert Einstein

przez khaleesi 16 maja 2011, 15:10
autorowi chyba chodzi o inne rodzaje seksu... :lol: :?:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez linka 16 maja 2011, 15:20
Na 100% pewności to chyba trzeba się onanizować nawzajem i tyle.
Powiem ci tak, skoro dziewoja cię nie kocha - to możesz sobie walczyć jak WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej, najwyżej wyłapiesz od jej nowego faceta..... 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 16 maja 2011, 16:53
Heh chyba,że jej facet zakocha się w Nim zostawi tamtą,a autor potem sie zgada z tą dziewczyną i tamten facet zostanie na lodzie....(moje dziwne wynurzenia :mrgreen: )
:)

przez Pinkii 16 maja 2011, 19:08
Pjosiaczek- będę brutalna... ale jesteś zajebiście naiwny. My Ci nie bronimy wierzyć w to że ona wróci (skoro chcesz być z kimś takim to masz prawo, Twoje życie) tylko realnie piszemy Ci jak to wygląda z boku, a wiele z nas ma takie historie za sobą już. Poznała Cię jak miała 15 lat i chce posmakować życia z innymi. Myślałeś że będzie z Tobą już na zawsze? Że nigdy nie będzie ciekawa jak jest z innym? No to powodzenia... :great:
Obrazek
zbanowany

przez Pjosiaczek 20 maja 2011, 02:07
Hmm więc nie opisałem całej Histori naszej. może to był błąd jeśli chcecie to moge napisać całą historie jeszcze raz :).
na dzień dzisiejszy. zaproponowała mi wycieczkę rowerową w Sobotę + opalanie. i to samo w Niedziele.
może i jestem naiwny ale wierze w to że jednak kiedyś bedziemy razem.
w sumie obiecała mi jeśli nie wyjdzie jej z obecnym chłopakiem to spróbujemy jeszcze raz być razem.
a obietnice dotrzyma. ponieważ obiecała mi jedną rzecz. i chce jej dotrzymać tylko że chce abym jeszcze raz przemyślał tą sprawę.

przez Thazek 20 maja 2011, 04:08
Pjosiaczek, Ale jesteś naiwny... kolego daj sobie spokój i przestań się płaszczyć przed nią... :roll: :roll:
jeju zero godności człowieku... Zero...
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Sortuj wg