[MIŁOŚĆ] Nieszczęśliwa Miłość do Kobiety

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Thazek 15 maja 2011, 13:56
Co za temat... no ja straciłem prawictwo w wieku 19-stu lat ;) wiadomo ,że chciało się wcześniej ale jakoś nie było okazji
i faktycznie człowiek chodził do szkoły i jakoś nie myślał o seksie i wystarczały filmy :twisted:
a teraz tak jak Linka mam 26lat i jakoś inaczej do tego podchodzę... a do szkoły nie chodzę już 6 lat :P

poza tym temat był o czymś innym a tu jak zwykle na seksie się kończy no :mrgreen:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez *Monika* 15 maja 2011, 13:58
Amon_Rah napisał(a): Ja zaczalem jak mialem 14:)

Ja 6 lat później, niż Ty.
Obrazek
Główny Moderator

przez Sean1 15 maja 2011, 13:58
to jest idiotyczne ..a nawet jeśłi ma spore doświadczenie, ma stałego jednego faceta z którym będzie jeszcze wiele lat - to co też taki lol? A jak ma 18 lat to już nie lol? ... w ogóle dla ciebie Sean1, 3/4 dziewczyn to dupodajki .....strasznie łatwo oceniasz.....

obcykana łóżkowo 17-ka - lol, 18-ka przeżywająca pierwszy raz - ok :P Dla mnie jest różnica :P A że 3/4 dziewczyn to dupodajki - nie wiem skąd taki wniosek że tak twierdzę :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 15 maja 2011, 13:59
Z całym szacunkiem CN ...... a co się zmienia rok później że już wolno? :shock:

Oj Linka noo...znasz mnie ja tylko tak gadam :mrgreen: ,a najchętniej sam bym z jakąś 16tką..... :P
:)

przez Thazek 15 maja 2011, 14:02
psyche., Jak jest odpowiedzialna to może kiedy chce...
ale wydaję mi się ,że wtedy robi to z czystej ciekawości a nie z miłości...
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez khaleesi 15 maja 2011, 14:03
Monika1974 napisał(a):
Amon_Rah napisał(a): Ja zaczalem jak mialem 14:)

:shock: :shock: aha

to ja jestem zbyt konserwatywna :P
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez linka 15 maja 2011, 14:03
Ale nie każde współżycie w wieku lat 17 musi skończyć się niechcianą ciążą......jejku ........ :?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Denial 15 maja 2011, 14:03
Dobry wiek to wtedy kiedy juz może sobie ktoś zyć na własny rachunek a nie na garnuszku rodziców

W tym momencie jestem tak samo finansowo zależna od rodziców jak byłam w wieku 17 lat ......więc teoretycznie nie powinnam uprawiać seksu.

No właśnie. To też bym chyba jeszcze poczekała, że łohohohohoooooooooooo :P Mam 24 lata. Seks to ja i tak znam od niedawna, bo od trzech lat.
Jeszcze rok studiów przede mną. A zanim zyskam niezależność finansową - o ile dostanę normalną pracę i pensję - będę miała chyba trzydziestkę na karku :P Wiadomo jak jest ciężko z pracą dla absolwenta.

Mamy XXI wiek, wystarczy się zabezpieczać.
A jak coś nie wypali i zawiedzie? No trudno. Co ma nas nie ominąć to nie ominie...
Jakoś by to było. Dziecko w tym wieku to nie koniec świata.
A pomocy od rodziny w dzisiejszych czasach potrzebują nawet Ci, których bez problemu stać na dzieci. Bo np. muszą pracować, żeby zarobić na utrzymanie rodziny, dziecko jest zbyt małe by zostawić je same, a w żłobkach nie ma miejsc.
I sing the body electric...

przez khaleesi 15 maja 2011, 14:05
linka napisał(a):Ale nie każde współżycie w wieku lat 17 musi skończyć się niechcianą ciążą......jejku ........ :?

przecież wiem he he :twisted:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez depresyjny86 15 maja 2011, 14:10
Linka noo ale dużo 17-16-15stek nie myśli o zabezpieczaniu się...a w ogóle to moim zdaniem jest no...takie troche..."pójde z byle kim bo jest moim chłopakiem którego rzuce za 3 miesiące;p" - bo w tym wieku no,bo w tych latach ee no rzadko są stałe związki...No bo mało która nastolatka chce być z tym pierwszym,drugim całe życie no i poza tym te związki rzeczywisćie po jakimś czasie krótkim się rozpadają..
Ostatnio edytowano 15 maja 2011, 14:12 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

przez linka 15 maja 2011, 14:12
Nie każda ciąża musi zakończyć się porodem a nie każde urodzone dziecko zostaje przy biologicznej matce takie życie. Ale jak napisała Denial, mamy XXI wiek, a ja dalej nie wiem skąd bierze się ta ciemnota - w związku z niezabezpieczaniem się, są skuteczne, tanie, zdrowe środki antykoncepcyjne, powszechnie dostępne, dla facetów, dla kobiet, stosując je prawidłowo szansa na ciążę jest mała, powiedziałabym zerowa...... ale w wieku nastu lat trzeba też rozważać to ( jak to w pierwotnym poście było), że człowiek nie za bardzo wie czego chce.......często jest zagubiony, uczy się jak to jest być z kimś, na zym polega wierność..., dla facetów to jednak troszeczkę co innego iż dla dziewczyn ( sprawa seksu) .....i tu należy być ostrożnym, bo będzie szkoda jak się z kimś prześpi a on odejdzie. Z drugiej strony..... 10 lat później może stać się dokładnie to samo ..... więc...
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez khaleesi 15 maja 2011, 14:12
ja tam o seksie nie myślałam w wieku 17 lat :P
Chyba nie byłam aż tak rozbudzona seksualnie :bezradny:
ni wiem :mrgreen:
Mistrz Avatara

przez Pinkii 15 maja 2011, 14:20
Dyskusja tutaj jest bez sensu, bo jedna dziewczyna jest na to gotowa mając 16 lat, inna mając 26 lat, a jeszcze inna zrobiła to bo ją chłopak namówił albo szantażował... Niestety małolatki łatwo dają się manipulować, i czasem kończy się jak się kończy :bezradny: Też nie uważam że wolno się bzykać dopiero jak się jest na swoim utrzymaniu, wystarczy dobra antykoncepcja. Przypadki owszem się zdarzają ale rodzice pogadają, a i tak pomogą ;) Było pytanie która studentka chce chodzić do piaskownicy i przewijać dzieci- ja. Nie mam na razie swoich ale to robię :D
Obrazek
zbanowany

przez khaleesi 15 maja 2011, 14:23
No fakt może przesoliłam tam trochę z jednym stwierdzeniem bo są zabezpieczenia.
No ale to ja to oceniam tak ,że dojrzałość psychiczna a nie fizyczna.
Fizycznie to w Afryce 9 latki są zdolne do uprawiania seksu a u nas to pedofilia.
Taka kultura.
Mistrz Avatara

Sortuj wg