[MIŁOŚĆ] Nieszczęśliwa Miłość do Kobiety

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez depresyjny86 15 maja 2011, 02:25
17 lat to był jakiś zabójczo wczesny wiek.... no może 15 to faktycznie nie bardzo ;)

Sypiać można ze sobą powyżej ee 18! :P ...a najlepiej po 20tce :mrgreen: Wcześniej trzeba myśleć o nauce nie o seksie,całowaniu się itp itp itp
:)

przez Myopic 15 maja 2011, 11:59
Oczywiście, że w Polsce można od 15 roku życia i nie ma w tym nic złego. W Watykanie nawet od 12 lat, co potwierdza np. ten artykuł.
"Wszystko powinno się robić tak prosto, jak tylko to jest możliwe – ale nie prościej."
Albert Einstein

przez linka 15 maja 2011, 12:06
No, bzykać można od 15 lat ale oglądać i kupować gazetki od osiemnastu :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 15 maja 2011, 12:53
Ale nie powinno się współżyć w tak młodym wieku.Potem są niechciane ciąże i takie tam... :mrgreen:
Ja jakoś w wieku 15 lat myślałem o nauce a nie o cyckach.I właśnie o nauce powinno się myśleć w tym wieku.
Ostatnio edytowano 15 maja 2011, 12:58 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

przez linka 15 maja 2011, 12:55
No tak są ,ale jak się ma mózg na miejscu i się go używa to ciąży nie ma :twisted: . Nie żebym gloryfikowała seks w wieku 15 lat bo to faktycznie wcześnie.......ale jak piszę 17 lat to tak...normalnie :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Myopic 15 maja 2011, 12:59
Jak się ma łeb na karku i wie się co to jest antykoncepcja i się jest np. na wakacjach w Watykanie, to można sobie bzyknąć nawet 12-latkę dla odmiany. I w tym przypadku także nie ma w tym nic złego.
"Wszystko powinno się robić tak prosto, jak tylko to jest możliwe – ale nie prościej."
Albert Einstein

przez Pinkii 15 maja 2011, 13:05
Dziewczyna ma 18 lat, on 20, a Wy mu piszecie że powinni się nauką zająć :lol: :lol: O ludzie. Seks w tym kraju wg prawa można uprawiać od 15 roku życia i gitara, a żeby nie było niechcianych ciąż to trzeba inwestować w antykoncepcję i sprawa prosta.
Tutaj problemem nie jest to że ona go zdradziła, bo on kocha i wybaczył, ale to że ona go już NIE kocha. A do miłości nikogo się nie zmusi.

Autora wątku pocieszę- chyba każdy z nas ma za sobą nieudane związki i wiek do 20stki jest właśnie takim czasem gdzie ludzie się schodzą i rozchodzą często, aby uczyć się w ogóle jak z kimś być, jak nawiązywać relacje. Teraz masz już doświadczenie i będzie Ci pewnie lepiej w kolejnym związku, życzę Ci aby już tym na zawsze. Takie związki zawarte mając np 15 lat bardzo rzadko są do końca życia.

-- 15 maja 2011, 12:07 --

Myopic napisał(a):to można sobie bzyknąć nawet 12-latkę dla odmiany. I w tym przypadku także nie ma w tym nic złego.

12 latka to DZIECKO !!! A bzykanie 12 latki jest pedofilią! :shock:
Obrazek
zbanowany

przez depresyjny86 15 maja 2011, 13:20
Dla mnie czy seks z,czy bez prezerwatywy w wieku 17 lat no...nie powinien być uprawiany...(Do tych którzy robili w to w wieku 17 lub wcześniej - nie wkurzajcie sie na mnie,po prostu mam takie zdanie i tyle)

przez linka 15 maja 2011, 13:24
Dla mnie czy seks z,czy bez prezerwatywy w wieku 17 lat no...nie powinien być uprawiany...

Z całym szacunkiem CN ...... a co się zmienia rok później że już wolno? :shock:
Przyjaciel forum

przez Sean1 15 maja 2011, 13:32
A chyba w jakiś krajach jest od 9 nawet :mrgreen: To jest patologia. Wiadome jest że prawie każda 15-latka za przeproszeniem wie do czego c*pa służy. Ale jak w tym wieku seks se już uprawia jakby to było coś normalnego, przecież to cholernie mało lat jest. A co do 17 lat to już wcale nie takie dziecko. A chyba 17 lat to średni wiek u dziewczyn tracenia dziewictwa przynajmniej w Polsce... i przynajmniej teoretyczny :P Dla mnie to i tak jakoś mało się wydaje, 18 to jak na pierwszy raz dobry wiek dla dziewczyny, ale jak słyszę/czytam że jakaś 17 latka ma już obcykane tematy łóżkowe no to lol :]

przez linka 15 maja 2011, 13:39
Heh ja mam 26 lat i dopiero w tym roku kończę "szkołę" ..... trochę bym sobie poczekała :P
Przyjaciel forum

przez khaleesi 15 maja 2011, 13:42
człowiek nerwica, i Sean1, zgadzam się z Wami.
No dobra każdy uprawia kiedy jest gotowy psychicznie a nie tylko fizycznie.
Dobry wiek to wtedy kiedy juz może sobie ktoś zyć na własny rachunek a nie na garnuszku rodziców i w razie zajścia w ciąże no bo sie nie myslało o zabezpieczeniach, albo bez gumki przyjemniej itd itp rodzice tych wyrośniętych dzieci muszą się martwić.
Dla mnie wiek ukończenia szkoły średniej to taki wiek czyli 19,20 . Tylko ,że jaka studentka/student mysli o przewijaniu dziecka i chodzeniu z pociechą do piaskownicy. :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez linka 15 maja 2011, 13:51
W tym momencie jestem tak samo finansowo zależna od rodziców jak byłam w wieku 17 lat ......więc teoretycznie nie powinnam uprawiać seksu. A już nic mnie nie wkurza tak jak podejście, ze jak ktoś zaczyna uprawiać seks to musi być gotowy na dziecko w razie czego.... bzdura...w takim razie jak ktoś dzieci nie chce mieć w ogóle - nie powinien się brać za seks? Są tabletki po stosunku, jest usunięcie ciąży, jest adopcja, są różne wyjścia z takiej sytuacji - oczywiście to nie zwalania z obowiązku zabezpieczania się.
Mam kilka koleżanek które w wieku 20 lat zaszły w ciążę, absolutnie nie był to przypadek, były już po ślubie - i jak dotąd żyje im się fajnie, wszytsko się układa dzieciaki rosną - można w wieku 20 lat być gotowym na dziecko, można w wieku 17 lat być gotowym na współżycie...... oczywiście są to przypadki indywidualne. Więc
ale jak słyszę/czytam że jakaś 17 latka ma już obcykane tematy łóżkowe no to lol :]
to jest idiotyczne ..a nawet jeśłi ma spore doświadczenie, ma stałego jednego faceta z którym będzie jeszcze wiele lat - to co też taki lol? A jak ma 18 lat to już nie lol? ... w ogóle dla ciebie Sean1, 3/4 dziewczyn to dupodajki .....strasznie łatwo oceniasz.....
Przyjaciel forum

przez khaleesi 15 maja 2011, 13:56
linka, to jest każdego indywidualna sprawa.
Tylko jak 17 latka zajdzie w ciąże . To co w trakcie szkoły obowiązek spada na rodziców.
To skrajnie nieodpowiedzialne.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg