czy potępiamy zdrade?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

czy potępiamy zdrade?

przez linka 03 maja 2011, 22:04
wiola173, ale w ten sposób nie można mieć swojego dania w żadnej sprawie..... :roll:
Wszystko zależy od sytuacji a my znamy się tyle ile nas sprawdzono - tak owszem, ale chyba w pewnych kwestiach człowiek jest w stanie się skontrolować, prawda?
Z całym szacunkiem, ale nie uważam, żeby powstrzymanie się od zdrady wymagało aż tak wielkiego wysiłku :roll:

wiola173 napisał(a):
linka napisał(a):Tak, uwielbiam jak ktoś tam mówi .....bo jak się jest młody, to żeby skały srały nic nie wiesz i nic nie przeżyłeś......o!

Linka ale to szczera prawda. Wiem ,że każdego młodego takie słowa oburzają, mnie też oburzały, ale teraz wiem, że tak właśnie jest. dam ci przykład - może niezbyt adekwatny ale chodzi mi o zrozumienie.

Nie, to nie jest prawda, myślę że są ludzie bardzo młodzi którzy przeżyli w swoim życiu dużo więcej niż niejeden staruszek.......i osądzanie kogoś bo masz mleko pod nosem nic o nim nie wiedząc jest niemiłe......

Bo wiecie jak to wygląda ..... Thazek, choć młody - przyznaje że był zdradzany, pisze co o tym myśli, jak się czuje - a wy staracie się mu wmówić że w dupie był i gówno widział i teraz na 100% nie wie jakby się zachował itd ...jakbyście go znali lepiej od niego :roll:

-- Wt maja 03, 2011 9:06 pm --

Winę za to co się dzieje w związku zawsze ponoszą moim zdaniem obie osoby....... w jakimś stopniu ta zdradzana także..... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

czy potępiamy zdrade?

przez paradoksy 03 maja 2011, 22:09
przenoszę do "problemów w związkach i rodzinie" - jakbyście szukali w dziale "zabawy" :mrgreen:
paradoksy

czy potępiamy zdrade?

przez Thazek 03 maja 2011, 22:10
Bo wiecie jak to wygląda ..... Thazek, choć młody - przyznaje że był zdradzany, pisze co o tym myśli, jak się czuje - a wy staracie się mu wmówić że w dupie był i gówno widział i teraz na 100% nie wie jakby się zachował itd ...jakbyście go znali lepiej od niego :roll:

Ja przeżyłem troszkę tego i na prawdę jest to trudne... Zwłaszcza jak dowiadujesz się ,że podczas cichych dni z dziewczyną ,które trwały 2 dni
że Twój najlepszy przyjaciel "zamykał" Twoją narzeczoną w Sylwestra :-|
masakra...
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

czy potępiamy zdrade?

przez oreiro 03 maja 2011, 22:19
kurcze!!też mi się taki wątek utworzył w "ZABAWIE" :hide:
"Bo w oczach tkwi siła duszy."

czy potępiamy zdrade?

przez betty_boo 03 maja 2011, 22:24
proszę, odnieście sie do mojego posta powyzej bo nie mam od was feedbacku:) posżlo dużo postów i może sie jakoś zaplątał

czy potępiamy zdrade?

przez linka 03 maja 2011, 22:28
betty_boo, pisałam:moim zdaniem winę za to co się dzieje w związku zawsze ponoszą moim zdaniem obie osoby....... w jakimś stopniu ta zdradzana osoba także.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

czy potępiamy zdrade?

przez *Wiola* 03 maja 2011, 22:30
linka napisał(a):wiola173, ale w ten sposób nie można mieć swojego dania w żadnej sprawie..... :roll:
Wszystko zależy od sytuacji a my znamy się tyle ile nas sprawdzono - tak owszem, ale chyba w pewnych kwestiach człowiek jest w stanie się skontrolować, prawda?

Właśnie o to mi chodzi ,że często mamy teoretyczne poglądy na daną sprawę, ale życie je weryfikuje niestety. Też miałam poglądy , ideały , marzenia, a w pewnych sytuacjach nie zachowałam się tak jak wcześniej sobie wyobrażałam i czego byłam nawet pewna. Broń Boże nie mówię ,że Thazek g..o wie i g..o przeżył. Nie to miałam na myśli , jeśli tak to zabrzmiało , to przepraszam.
Ja tylko wiem z mojego doświadczenia,że niczego w życiu nie można być pewnym.
Moderator

czy potępiamy zdrade?

przez linka 03 maja 2011, 22:32
wiola173, ale są sytuacje w których postąpiłaś wedle swoich wcześniejszych przewidywań - prawda? :smile:
Przyjaciel forum

czy potępiamy zdrade?

przez *Wiola* 03 maja 2011, 22:33
linka, Jasne ,że są, ale teraz wyznaję zasadę : nigdy nie mów nigdy.
Moderator

czy potępiamy zdrade?

przez Margolka 03 maja 2011, 22:48
Przyłączączam się do zdania Wioli. Nigdy nie mów nigdy. Nie zdradziłam, zostałam zdradzona, nie wiem czy fizycznie ale psychicznie na pewno. Nigdy nie zapomnę jak straszliwie bolało, a później było coraz gorzej. Ostatnie półtora roku razem ale zupełnie osobno, pustka, bez dobrego słowa, bez dotyku.
Gdyby wtedy ktokolwiek wyciągnął do mnie rękę, przytulił oddałabym mu całą siebie. Piszę to bo wiem, jak straszna potrafi być czasami samotność, jak bardzo może brakować drugiego człowieka... Emocje, chwile potrafią popchnąć do czynu którego nawet sobie nie wyobrażamy...
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

czy potępiamy zdrade?

przez linka 03 maja 2011, 22:51
I d wszytskiego stosujecie taką zasadę...no to cacy.... :shock: rozumiem, że ślubu żadna nie ma?
Przyjaciel forum

czy potępiamy zdrade?

przez Sabaidee 03 maja 2011, 22:55
Zdrada jest najbardziej haniebnym czynem jaki możemy wyrządzić drugiemu człowiekowi, a jednocześnie czymś najgorszym co może nas spotkać.
Sabaidee

czy potępiamy zdrade?

przez *Wiola* 03 maja 2011, 22:57
linka,
A co ma piernik do wiatraka?:) Dawno już wynaleziono rozwody :mrgreen:
Moderator

czy potępiamy zdrade?

przez jansol 03 maja 2011, 22:58
w moim słowniku nie ma słowa zdrada ... jeśli ktoś oszukuje i do tego się chwali co o czym z takim człowiekiem można rozmawiać ? ..

Naważyłeś naważyłaś piwa to sam se radź na mnie nie licz...

niedawno się dowiedziałem poprzez znajomych - że nasz wspólny kolega z czasów dzieciństwa , zdradził żonę - konsekwencja ? rozwód, strata rodziny , dwoje dzieci....wszystko runeło - teraz podobno jest wrakiem .... Przyczyna ? - alkohol, towarzystwo alkoholowe - imponowamnie głupotą ....

ja go nie osądzam ale to jego problem..... każdy odpowiada za siebie .... wiem że łatwo pisać gdy się jest zboku... zwłaszcza gdy wkoło jest tylu doradzców ale gdzie nasz rozum ? ...

Sortuj wg