czy potępiamy zdrade?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

czy potępiamy zdrade?

przez Thazek 03 maja 2011, 21:29
linka, Trudno powiedzieć bo ja tak nigdy nie robiłem... nawet na dyskotece! :P
nigdy nie poznawałem nikogo... ewentualnie patrzyłem na jakaś kobietę! ;) ale nic poza tym.
NAwet słowa nie zamieniłem no chyba,że byłem sam to co innego ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

czy potępiamy zdrade?

przez oreiro 03 maja 2011, 21:29
moim zdaniem zdrada psychiczna jest gorsza od zdrady fizycznej. jestem zdania ,że nawet pocałunek jest gorszą zdrada niz seks.dlaczego? bo podczas pocałunku szaleją emocje a seks to zwykły cielesny "rytuał"
"Bo w oczach tkwi siła duszy."

czy potępiamy zdrade?

przez *Wiola* 03 maja 2011, 21:32
linka napisał(a):
wiola173, to wychodzi na to, że powinnam opuścić ten temat bo nie wypada mi tu pisać.... ;)

A pisz na zdrowie:) Możesz mieć teraz pewne poglądy, ale życie może je szybciutko zweryfikować.

Uważam nadal ,że to są czysto hipotetyczne rozważania, bo nigdy nie można być pewnym co w danej sytuacji się zrobi.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

czy potępiamy zdrade?

przez Margolka 03 maja 2011, 21:33
Thazek napisał(a):Margolka, Dobra,dobra... ;)

tylko zastanówmy się teraz czy zdrada fizyczna jest gorsza od zdrady psychicznej... :roll:

Dla faceta podobno gorsza ta fizyczna, bo godzi w poczucie jego męskości, jakiś facet okazał się lepszy od niego w łóżku ... :smile: dla kobiety psychiczna i co do tego nie mam wątpliwości, my bardziej wiążemy się z mężczyzną uczuciowo, pragniemy porozumienia nie tylko ciał ale i dusz. Kiedy oddaje duszę innej, nawet gdy fizycznie jest w domu to kobieta momentalnie to zauważa.
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

czy potępiamy zdrade?

przez dżownica 03 maja 2011, 21:38
ten wątek to zabojstwo dla "miłosci" :mrgreen:

czy potępiamy zdrade?

przez oreiro 03 maja 2011, 21:39
a co powiecie o takiej sytuacji........żona zdradza męża z jego bratem??????!!!!!!

czy potępiamy zdrade?

przez linka 03 maja 2011, 21:42
Wspaniale jednym słowem...nie dość że rodzina cię wychujała to jeszcze żona....współczuję takich sytuacji.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

czy potępiamy zdrade?

przez smietanka 03 maja 2011, 21:44
a nie gorsza jest zdrada przyjaciol?

czy potępiamy zdrade?

przez Dariusz_wawa 03 maja 2011, 21:45
Thazek napisał(a):wiola173, Ja przeżyłem ;)

Thazek nie gniewaj się ale gówno przeżyłeś to mówię ja starszy pan :D ale z jajem :mrgreen:
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

czy potępiamy zdrade?

przez oreiro 03 maja 2011, 21:45
a to nie wszystko.......rodzina się o tym dowiedziała i nie zrobiła nic!!!!!a sam zainteresowany -oczywiście dowiedział się wszystkiego na samym końcu

czy potępiamy zdrade?

przez linka 03 maja 2011, 21:48
Tak, uwielbiam jak ktoś tam mówi .....bo jak się jest młody, to żeby skały srały nic nie wiesz i nic nie przeżyłeś......o!

Nigdy nie zdradziłam nikogo, nigdy też nie zostałam zdradzona ( mam nadzieję ) i chciałabym pozostać w tej nieświadomości.....różne bywają sytuacje w życiu...ale zostałam wychowana tak, żeby zdrady tak łatwo nie wybaczać, i nie liczyć na jej wybaczenie, żeby szanować siebie i partnera....

-- Wt maja 03, 2011 8:48 pm --

oreiro, bo nie wkłada się palca między drzwi - to była sprawa między trójką osób - ja też bym się nie wtrącała.... :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

czy potępiamy zdrade?

przez *Wiola* 03 maja 2011, 21:57
linka napisał(a):Tak, uwielbiam jak ktoś tam mówi .....bo jak się jest młody, to żeby skały srały nic nie wiesz i nic nie przeżyłeś......o!

Linka ale to szczera prawda. Wiem ,że każdego młodego takie słowa oburzają, mnie też oburzały, ale teraz wiem, że tak właśnie jest. dam ci przykład - może niezbyt adekwatny ale chodzi mi o zrozumienie.
Wiesz np co byś zrobiła gdybyś ktoś przystawił Ci pistolet do głowy? Stawiałabyś się, błagała o litość, walczyła ,czy może jeszcze coś innego? Teraz masz na ten temat tylko wyobrażenia, ale dopiero jak się znajdziesz w takiej sytuacji , okaże się jak naprawdę zareagujesz.
Moderator

czy potępiamy zdrade?

przez betty_boo 03 maja 2011, 21:59
no to już w ogóle generuje więcej problemów niż "zwykla" zdrada.

ja myślę że zdrada jest oznaką poważnego kryzysu w związku i zwiastunem jego końca.

wiem tez, ze do zdrady popychają ludzi najróżniejsze rzeczy - często jest aktem totalnej desperacji o wołania o uczucie, kiedy nie dostaje się do w związku

oczywiscie nie usprawiedliwiam zdrady i uwazam ze jest brakiem szacunku do innej osoby

natomiast wydaje mi sie tez, ze skoro osoba zdradzana nie widzi ze cos jest nie tak z partnerem/partnerką (tzn ze jest zdradzana), to znaczy ze nie ma dla niej czasu, zainteresowania i ze juz emocjonalnie nie czuje tej zmiany.

czy potępiamy zdrade?

przez oreiro 03 maja 2011, 22:00
oreiro, bo nie wkłada się palca między drzwi - to była sprawa między trójką osób - ja też bym się nie wtrącała.... :bezradny:[/quote]

ja to rozumiem,że lepiej jest zostawić sprawe własnemu biegowi,nie mówię,że mieli ogłosić na forum to ,czego się dowiedzieli.ale wystarczyło przywołać do porządku jedną z tych dwóch osób zwykłą rozmową,reprymendą.przecież wiedza o tym co miało miejsce i niereagowanie dawało tej dwójce nieme przyzwolenie.przyzwolenie na zdrade i to najgorszego kalibru.

Sortuj wg