[ANKIETA ] Czy będąc w związku spotykasz się z innymi?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Paranoja 27 mar 2011, 16:25
Myopic, tak jak agusiaww, myślałam, że masz 13 lat a nie 37. Masz strasznie niedojrzałe podejście do życia. Widać, że ktoś w życiu Cię zdradził i teraz starasz się ograniczać partnerkę jak tylko się da, bo wychodzisz z założenia że każdy zdradza, a rozmowa w autobusie z kolegą podczas podróży do pracy to już zdrada. Idź lepiej człowieku na terapie a nie twórz jakiś idiotycznych ankiet. Wstydziłbyś się w ogóle przyznawać że masz 37 lat.

Poza tym związek opiera się na zaufaniu, jesli kochasz to ufasz, że partner/ka nie rucha się z każdym swoim kumplem/ką.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Thazek 27 mar 2011, 16:28
Poza tym związek opiera się na zaufaniu, jesli kochasz to ufasz, że partner/ka nie rucha się z każdym swoim kumplem/ką.

o to to to to :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez Myopic 27 mar 2011, 16:35
Paranoja cieszę się, że postanowiłaś wyrazić swe zdanie, chociaż w tym wątku nie chodzi o wypowiedzi, a o wypełnienie ankiety. Niestety jesteś w błędzie - nikt mnie nie zdradził. Jeśli już zaangażowałaś się w wypowiedzi to staraj się czytać je ze zrozumieniem.
I podobnie jak osobie agusiaww życzę Ci spełniania się w swoim luzackim związku. Jakoś mnie on nie przeszkadza, nie wysyłam Cię na terapię, chociaż pewnie by Ci się przydała, więc pozwolisz, że będę żył po swojemu, i postaraj się to także zaakceptować.
Wypełnij ankietę i tyle w tym temacie. :D

Nawiasem mówiąc, zwrot "rucha się" to jakiś młodzieżowy slang...?
"Wszystko powinno się robić tak prosto, jak tylko to jest możliwe – ale nie prościej."
Albert Einstein

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 27 mar 2011, 16:47
no to jeśli pozwolisz to będę żyła po swojemu i nie wypełnię Twojej śmiesznej ankiety. Uważam, że jestem szczęśliwa w swoim związku, i mimo, że jest to związek na odległość to całkowicie ufam i nie ograniczam partnera, co absolutnie nie oznacza "luźnego" związku. Po prostu ufam, nie zakładam, że zdradza mnie z każdą swoją koleżanką czy nie koleżanką. Mylisz pojęcia kolego. Weź zamknij swoja partnerkę w klatce, a zanim to zrobisz to zrób ankietę, może znajdzie się 568 osób chętnych do wzięcia udziały w tej dziecinadzie.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Myopic 27 mar 2011, 16:54
Paranoja, jeśli nie zauważyłaś, to ankieta bynajmniej nie jest tendencyjna, a przygotowana jest zarówno dla tych, którzy akceptują spotkania sam na sam z osobami płci przeciwnej, jak też dla tych, którzy takich spotkań nie akceptują. Zarówno dla tych, którzy akceptują flirtowanie z innymi będąc w związku, jak też dla tych, którzy tego nie tolerują. Zarówno dla tych, którzy wierzą w przyjaźń damsko-męską, jak też dla tych, którzy uważają, że zawsze skończy się na seksie. Bo tutaj chodzi o przebadanie różnych postaw różnych reprezentantów społeczeństwa. Zatem kompletnie nie rozumiem Twojego oburzenia.

Natomiast jeśli bawić się tu nie chcesz to polecam znaleźć inną piaskownicę. ;)
"Wszystko powinno się robić tak prosto, jak tylko to jest możliwe – ale nie prościej."
Albert Einstein

przez linka 27 mar 2011, 17:04
Myopic, :lol: chcesz brać zdanie ludzi pod uwagę to bierz - nikt stąd nie chce wypełnić twojej ankiety bo jest idiotyczna. Może jednak coś w tym jest .....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Paranoja 27 mar 2011, 17:08
Myopic, gdybyś miał jakiś konkretny powód prowadzenia tej swojej ankiety, np do pracy magisterskiej to ok, może bym się skusiła na wypełnienie, jeśli od tego miałoby zależeć czy będziesz magistrem czy nie, ale ze względu na to, iż powód jest dziecinny to jej nie wypełnię. dziękuję
ExModerator

przez Myopic 27 mar 2011, 17:12
linka dobrze by było, aby te 3 osoby(słownie: trzy), które nie chcą wypełniać ankiety, albo są niepewne czy wypełnić czy nie (tak jak Ty), po prostu jej nie wypełniały, a nie generowały zbędne, nikomu niepotrzebne wypowiedzi, chyba tylko po to aby sobie popisać z nudów. Od momentu gdy umieściłem linka do ankiety na tym portalu (1,5 dnia), wypełniło ją 20 nowych osób, które po prostu ją wypełniły i nie widziały potrzeby tego komentować.
Ostatnio edytowano 27 mar 2011, 17:23 przez Myopic, łącznie edytowano 2 razy
Albert Einstein

przez linka 27 mar 2011, 17:16
Myopic, nie, inaczej......dorośli ludzie, w dorosłych poważnych związkach nie mają takich dylematów - to takie proste :D

Pomijam celowość badania ludzi zaburzonych - :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Myopic 27 mar 2011, 17:17
linka, może jednak inaczej... w Twoim mniej lub bardziej poważnym związku nie masz takich dylematów. To takie proste. :D

Ankietę umieszczam w wielu miejscach w Internecie, więc także tutaj, gdzie są ludzie z jakimiś problemami. To także są członkowie społeczeństwa, czyż nie?

-- 27 mar 2011, 16:40 --

Paranoja, od 12 lat mam już magistra, nawet inżyniera też, więc może wyobraź sobie, że ankieta potrzebna mi jest do pracy doktorskiej, jeśli tak ma być Ci łatwiej. :smile:
Albert Einstein

przez Paranoja 27 mar 2011, 17:52
Myopic napisał(a):linka, może jednak inaczej... w Twoim mniej lub bardziej poważnym związku nie masz takich dylematów. To takie proste. :D

myślę, że w większości związków nie ma takich dylematów i nikt nie zakłada ankiety, tylko po prostu się rozmawia
ExModerator

przez Myopic 27 mar 2011, 18:00
Paranoja, ja już mówiłem Ci abyś czytała uważnie, bo ta ankieta nie służy do rozwiązywania problemów w moim związku, o czym już pisałem tutaj i tylko się powtarzam. Problem w moim związku to tylko pretekst to sporządzenia takiej ankiety, która jest zwykłą zabawą, i wzbudza zainteresowanie wielu osób.

W moim związku pisze się więcej, a mniej mówi, bo moja dziewczyna jest lepsza w pisaniu, a do tego jest introwertykiem. Więc w przypadku ewentualnych sporów piszemy obszerne maile, dokładnie rozważając każdą wypowiedź. To z pewnością pozwala więcej wyjaśnić niż rozmowa. Co nie oznacza, że nie rozmawiamy w ogóle, a robimy to głównie podczas dosyć częstych spacerów. Tyle, że ja mówię więcej. :smile:
Albert Einstein

przez linka 27 mar 2011, 18:09
w przypadku ewentualnych sporów piszemy obszerne maile

I uważasz że to jest normalne??
Przyjaciel forum

przez Myopic 27 mar 2011, 18:15
Nie widzę w tym nic złego, chociaż musiałem się tego nauczyć będąc z nią. Nigdy wcześniej tak nie robiłem. Taki jej urok.
Albert Einstein

Sortuj wg