mój facet podziwia inne kobiety

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Dariusz_wawa 05 maja 2011, 12:26
linka napisał(a):Dariusz_wawa, no to mogę ci powiedzieć - patrząc na to od drugiej strony - robiłeś dzieciom gorszą krzywdę te 16 lat niż gdybyś się rozstał z żoną........ :-|

Linka akurat gówno prawda wiem to od dorosłych dzieci teraz kiedy już każde ma inne spojrzenie na te sprawy
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez linka 05 maja 2011, 12:31
No pewnie, lepiej mieć rodziców razem, nieszczęśliwych, bez miłości niż osobno - szczęśliwych , układających sobie życie po swojemu ...... 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Dariusz_wawa 05 maja 2011, 12:38
linka napisał(a):No pewnie, lepiej mieć rodziców razem, nieszczęśliwych, bez miłości niż osobno - szczęśliwych , układających sobie życie po swojemu ...... 8)

Lepiej mieć rodziców w kazdej chwili lepszych lub gorszych ale zawsze pod ręką niż szarpać się z widzeniami ,wożeniami i durnowatymi odwiedzinami ,przepytywaniami dzieci a co u tatusia itp.Wiem jak to wygląda bo właśnie mój znajomy użera sie z byłą o umożliwienie mu widzeń z dziećmi ( po dobroci się niedaje i musi wywlekąć brudy w sądach)Rozumiem że życie przed Tobą i zgodzisz się w tego typu sytuacji aby Twoje dzieci wychowywała jakas obca kobieta.Ja na to się nie zgodziłem aby moje dzieci wychowywał jakiś obcy fiut. Założyłem sprawę o rozwód nawet dzieci byłyby przy mnie ale oczywiście co robi kobieta która namiesza - w lament ( już w sądzie) i że przeprasza a ja głupek uwierzyłem . Parę lat niby dobrze w pózniej to samo robiła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 05 maja 2011, 12:46
Rozumiem że życie przed Tobą i zgodzisz się w tego typu sytuacji aby Twoje dzieci wychowywała jakas obca kobieta.

Nie no coś ty, będę męczyć się z człowiekiem którego nie kocham albo rozwiodę się z nim i będą wredną suką nie pozwalającą się widywać z dzieckiem :roll: ....jeśli dla ciebie to jedyne dwa rozwiązania to faktycznie wybrałeś lepsze...

Ale co ja tam wiem, mleko mam pod nosem gówniara jestem...... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Badziak 05 maja 2011, 12:47
linka napisał(a):No pewnie, lepiej mieć rodziców razem, nieszczęśliwych, bez miłości niż osobno - szczęśliwych , układających sobie życie po swojemu ...... 8)

Wolałabym jakby moi rodzice nigdy się nie rozwiedli. Wcale nie uważam, że rozwód to mniejsze zło. Tak się powszechnie wmawia rodzicom, żeby mogli z czystym sumieniem podjąć decyzję o rozstaniu.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez linka 05 maja 2011, 12:51
Tak, bo ja od 20 lat marzę o tym żeby moi się rozwiedli....... ale nie, zostańmy razem ze względu na dzieci, nie kochamy się ...więc nasze dziecko też nie będzie wiedziało jak ma wyglądać zdrowy związek, kłóćmy się...żyjmy obok siebie, tak będzie lepiej..... :roll:
Przyjaciel forum

przez Dariusz_wawa 05 maja 2011, 12:57
linka napisał(a):
Rozumiem że życie przed Tobą i zgodzisz się w tego typu sytuacji aby Twoje dzieci wychowywała jakas obca kobieta.

Nie no coś ty, będę męczyć się z człowiekiem którego nie kocham albo rozwiodę się z nim i będą wredną suką nie pozwalającą się widywać z dzieckiem :roll: ....jeśli dla ciebie to jedyne dwa rozwiązania to faktycznie wybrałeś lepsze...

Ale co ja tam wiem, mleko mam pod nosem gówniara jestem...... :roll:

Linka niechodzi o Twój wiek podejrzewam że moja córka jest w Twoim wieku lub ciut starsza tylko jak się mówi życie to niejebajka i naprawdę stajemy przed bardzo róznymi wyzwaniami. Moja teściowa nieżyła ze swoim mężem ponad 20 lat ( mieszkali oddzielnie) a jak go trzeba było pochować to tylko ona przy tym chodziła ( bez żadnych korzyści dla siebie)
Jeśli wyobrażasz że życie w takiej sytuacji to tylko wielkie kłotnie to się mylisz. Wszystko jest do rozwiązania .
Naprawdę nie wyobrażasz sobie jak ludzie się zmieniaja wtakich sytuacjach- to dotyczy wrednej suki a miedzy innymi z tego forum dowiedziałem się że istniej coś takiego jak DDA z której pochodziła moja żona jak widzisz nawet w moim wieku czegoś się jeszcze można dowiedzieć i nauczyć.

przez linka 05 maja 2011, 13:18
Dariusz_wawa,
Wszystko jest do rozwiązania .

Pewnie a później w co drugim poście o zdradzie wypisujesz jak to zmarnowałeś sobie 16 lat życia, jak to powinieneś odejść wcześniej...... to tak na potwierdzenie tej tezy? :-|
Przyjaciel forum

przez Dariusz_wawa 05 maja 2011, 13:26
linka napisał(a):Dariusz_wawa,
Wszystko jest do rozwiązania .

Pewnie a później w co drugim poście o zdradzie wypisujesz jak to zmarnowałeś sobie 16 lat życia, jak to powinieneś odejść wcześniej...... to tak na potwierdzenie tej tezy? :-|

To akurat dotyczyło kłótni i awantur o których Ty napisałaś.
Ale analizując moje małzeństwo to chyba jej właśnie barkowało abym ze dwa razy w tygodniu przyszedł nawalony z pracy, raz w tygodniu przypieprzył , w kuchni wisiał pejcz na dzieci jak dostały 2 w szkole takie miała wyobrażenia o zyciu wyniesione z domu rodzinnego.Niestety nie byłem się w stanie zmusić się do tego i byłem dlatego zły :mrgreen:

przez agusiaww 05 maja 2011, 15:55
Piotrek no nie ma i nie jest swiety tylko jest dojrzalym czlowiekiem, a Ty i podobni Tobie jak moj byly zreszta to wlasnie tworza takie teorie zeby panny myslalay ze faceci jak tylko im mignie na ulicy spodnica to juz lecieli z wywieszonymi jezorami i jeszcze mowili ze sie chca przespac. Ja dzieki Bogu sie takiego pozbylam i juz NIGDY nie zwiaze sie z takim facetem bo wiem ze to prosta droga do nikad i do cierpienia, bo predzej czy pozniej zdradzi. Jezeli Tobie odpowiada taka traktowanie to zycze Ci takiej dziewczyny, ktora z co drugim facetem spotjkanym na ulicy bedzie chciala sie przepsac, tylko radze pozniej zrobic badanie na ojcostwo, bo a nuz sie okaze ze to nie Twoje :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Lolita 05 maja 2011, 16:08
Dziecko jest wtedy najszczęśliwsze kiedy są szczęśliwi rodzicie. :)

To że kogoś tam znajomi się rozchodzą i nie potrafią się dogadać wspólnie, to nie jest wina dziecka.
Tylko ludzi dla których dobro dziecka wcale nie jest najważniejsze.
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

przez Emma85 08 maja 2011, 20:23
Witam!

Dzięki za rady wszystkim! Próbowałam z nim rozmawiać na ten temat, wyjaśnić delikatnie, że są pewne granice w zachowaniu. Pomogło na 2 tygodnie. A potem dostałam smsa o treści, że widział na ekranie boską babkę.

Nie wytrzymałam i powiedziałam mu, że tak dalej być nie może. On jest zdania, że nie może dać mi tego, czego bym chciała, że powinniśmy zostać przyjaciółmi. W tym związku miałam wrażenie, że traktował mnie bardziej jak "kumpla" niż kobietę. Kumpla, któremu wszystko może powiedzieć. I wyszło szydło z worka.

Jest mi ciężko w tej sytuacji, rozstanie jest bardzo trudne, ale się trzymam. Najgorsze jest to, że straciłam pewność siebie i poczucie kobiecości:(((((,

przez depresyjny86 08 maja 2011, 20:43
Cóż nie był Ciebie wart po prostu.Szybko o Nim zapomnisz.
:)

przez Emma85 08 maja 2011, 22:30
Pewnie masz rację, ale straciłam kompletnie pewność siebie. Zawsze przy nim starałam się wyglądać pięknie! On tego nie doceniał, wolał inne kobiety:(((((

Teraz czuję się niekobieca, bezpłciowa, pozbawiona swojej seksualności. Nie wiem, czy będę w stanie odzyskać siebie taką jaką byłam wcześniej. Czuję się paskudna! A przecież wielu innych mężczyzn zwraca na mnie uwagę.

Proszę o pomoc, poradę, w jaki sposób odbudować swoją pewność siebie, nie zatracić się i nie popaść w kompleksy!

Sortuj wg