mój facet podziwia inne kobiety

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez soulfly89 20 mar 2011, 22:32
Dysforia, a Ty robiłeś podobnie?
Jestem ciekawa jaki był Twój punkt widzenia.

Bo jeśli to z braku zrozumienia i z głupoty, to się zdarza, ale może i chłopaki mają rację, że on tym gadaniem chce coś dać do zrozumienia albo uzyskać, sprawdzić wytrzymałość czy coś...

przez Thazek 20 mar 2011, 22:35
soulfly89, Wiesz ja... patrzyłem ale nie robiłem takich akcji,
że cały czas oglądałem i gadałem jaka to one nie są piękne itp. Miałem kobietę
to ona mi się podobała... nie zdradzałem nikogo i tyle! :roll:
teraz już na szczęście tego problemu nie mam ;) ale i tak nadal nie patrzę na inne kobiety
nawet na mieście... :roll:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez jansol 20 mar 2011, 22:54
jak we wszystkim wskazany jest umiar - co za dużo to nie zdrowo..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NOfear 21 mar 2011, 12:00
Emma, wszyscy faceci lubią sobie popatrzeć na kobitki ( z wyjątkiem homosiów ) taka już nasza natura i nic z tym nie zrobisz.
Twój chłop po prostu tego nie ukrywa i myślę, że to nawet lepiej ponieważ jest z Tobą szczery.
albo
droczy się z Tobą bo chce zwrócić na siebie uwagę ( ? )
Życie bez lęków byłoby piękne

przez NoOneLivesForever 21 mar 2011, 12:38
No właśnie, może przeczytał jakiś internetowy poradnik specjalisty od związków i myśli, że w ten sposób wywoła w tobie zazdrość, albo co.
NoOneLivesForever

przez agusiaww 21 mar 2011, 16:23
Jezeli to trwa nagiminnie od dawna, to widocznie facet z Toba jest bo nie trafil na swoj ideal. Owszem zrozumiale gdyby powiedzial, raz dwa ze super itd ale jezeli to potrafi trwac 2 tyg to cos nie halo, widac ze zauroczony. Na Twoim miejscu bym z nim porozmawiala na powaznie i powiedziala wprost nie komentuj i nie zachywcaj sie nad tymi pannami, przy mnie bo mnie to boli. To jest tez kwestia wyczucia i kultury, nie mozna na wszystko pozwalac drugiej osobie szczegolnie jezeli nam to przeszkadza. Warto tez by bylo porozmawiac tzn zeby on porozmawial o tym z psychologiem, skoro te zachwyty trwaja ok 2 tygodni, czesto takie akcje jezeli panna zahaczy moga przerodzic sie w skok w bok. Poza tym moze i nie ejstes najpiekniejsza itd ale skoro jest to przede wszystkim powinien na Ciebie zwracac uwage a nie 2 tyg chodzic i slamarzac o innej lasce.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez jansol 21 mar 2011, 18:34
NOfear napisał(a):Emma, wszyscy faceci lubią sobie popatrzeć na kobitki

popatrzeć tak a nie gapić i mów za siebie a nie innych ...

NOfear napisał(a):( z wyjątkiem homosiów )

podobno patrzą ...
NOfear napisał(a):taka już nasza natura i nic z tym nie zrobisz.

czyli jaka ?

NOfear napisał(a):Twój chłop po prostu tego nie ukrywa i myślę, że to nawet lepiej ponieważ jest z Tobą szczery.
albo
droczy się z Tobą bo chce zwrócić na siebie uwagę ( ? )

no przyznam niezły rodzaj szczerości... najpierw na ulicy głowa mu w koło lata a następnie przed TV oczy wypadają, czy to już nie choroba ?

przez Thazek 21 mar 2011, 18:59
To ,że nic nie będę zamawiał nie znaczy ,że nie mogę popatrzeć w menu... ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!

przez agusiaww 22 mar 2011, 11:23
jansol, wlasnie popatrzec a nie gapic i gadac o tym dwa tygodnie i caly rok non stop. Ciekawe czy by Wam to facetom odpowiadalo jakby panna chodzila przy Was i mowila, patrz jaki to adonis i jezor jej latal do pasa. :mrgreen:

przez Thazek 22 mar 2011, 12:21
agusiaww, No nie raz słyszałem różne rzeczy przez jakiś tam okres
ale bez przesady :roll: nie jestem nie byłem i nie będę zazdrosny o aktora... albo coś
co jest w TV bezsensu! Rozumiem jakby ktoś się zachwycał kimś na żywo i gadał o nim jaki to on
nie jest zbudowany czy piękny...

przez agusiaww 22 mar 2011, 15:22
Dysforia, ale trzeba odroznic zachowanie nagminne a zachowanie od czasu do czasu. Poza tym to swiadczy o dojrzalosci osoby, to glownie malolaty sie zachwycaja aktorkami i aktorami w tv, dojrzali ludzie stawiaja na zycie w realu i na potrzeby swoje i partnerki a nie zawracanie glowy w/w osobami.

przez Sean1 22 mar 2011, 18:33
pisałem, że zdecydowanie nie zrywać z nim w pierwszym poście, jednak trochę zmieniłem zdanie. albo chłopak ci robi na złość i mści się za coś, a jak nie to trochę szczeniacko się zachowuje. w sumie jakbym miał dziewczynę i ona by mi tak gadała to też bym się wkurzył:P pogadaj z nim konkretnie lepiej jak ktoś powiedział zamiast pisania na forum, bo tylko on ci powie o co kaman naprawdę.

przez mała83 04 maja 2011, 12:28
czesc wszystkim :) ja tu nowa na forum ale watek dotyczy mnie niestety bardzo z racji raz ze nerwicy a dwa ze tematu 'patrzenia' i 'zachwycania sie' innymi kobietami.
Bardzo zalezy mi zeby poznac wasze zdanie na temat tego co ja uslyszlalam od mojego wybranka serca otoz...
moj najdrozszy ma tak, ze zwraca uwage na twarz, jak to okreslil, to wlasnie go jara w kobietach. Cycki tylek itd w jakiejs tam dalszej kolejnosci, ale twarz najbardziej. Ok. To nie koniec swiata, ze sie inne kobiety mojemu facetowi podobaja, ale on przyznal sie podczas naszej szczerej rozmowy na ten temat, ze zdarza mu sie, ze kobieta tak mu sie spodoba, ze ma ochote sie z nia przespac, czego oczywiscie by nie zrobil, bo by mnie nie zdradzil, ale ochota jest. Kurcze nie wiem co myslec, bo jakos intuicyjnie mi cos w tym nie gra. Powiedzialam mu, ze ja np. potrafie ocenic mezczyzne pod wzgledem fizycznym, ale na tym koniec, nie mam mysli seksualnych nawet jesli jakis jest szczegolnie wg mnie przystojny to moj na to, ze jestem wyjatkiem i malo jest takich osob jak ja, natomiast on jest facetem i raczej wiekszosc ma tak jak on, ze mu sie chce z jakas tam ladniejsza przespac i nie poprzestaje na ocenie wygladu. U mnie dziala to tak, ze jesli jestem emocjonalnie zaangazowana w zwiazek to nie potrafie sobie nawet wyobrazic, ze moglabym sie z kims innym przespac chocby nie wiem jak wygladal. Niestety moj facet twierdzi, ze faceci sa inni i ze nie znajde takiego, ktory tak nie ma. Dziwnie sie z tym czuje.
Staram sie z calych sil zrozumiec, ze to natura, ze to silniejsze itd. ale mam tzw wewnetrzny konflikt, bo swiadomosc tego, ze on tak ma nie pozwala mi czuc sie w pelni kobieca i jedyna u boku mojego mezczyzny. Trace ochote na seks. To silniejsze ode mnie tak jak jego natura silniejsza jest od niego. Chce zyc i czuc sie szczesliwa a przeciez bedac kobieta poczucie wlasnej wartosci i atrakcyjnosci jest wlasciwie chyba jedna z najwazniejszych rzeczy. Walcze chyba sama ze soba i nie wiem juz sama czy nie glupieje, ale jak mam to wszystko ogarnac? Co myslicie? Potrzebuje chyba pomocy :(

przez agusiaww 04 maja 2011, 15:14
mała83, przespac? To ja juz bym podziekowala temu panu, moze jeszcze masz przytaknac, a on pozniej poleci bo przeciez natura, na Boga...ja mam teraz faceta ok, ktory nie ma takich mysli, wiec to na pewno nie jest natura, tylko chec skoku na bok.

Sortuj wg