czy prostytutka zasługuje na taka miłość?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez jansol 13 mar 2011, 00:12
Pinkii napisał(a):
Lili, taka jesteś chrześcijańska (przynajmniej tak się tutaj kreujesz na taką Matkę Polkę), ale aborcji to dokonałaś z tego co pamiętam.... Dla mnie to hipokryzja, wybacz...

o hipokryzji to może innym razem.... może Ty Pinkii coś ciekawego o sobie powiesz ?

przez Lili-ana 13 mar 2011, 00:14
Nawet nic nie można tu na tym forum napisać, bo jakaś menda się doczepi :evil:
Lili-ana

przez jansol 13 mar 2011, 00:16
Lili-ana napisał(a):Nawet nic nie można tu na tym forum napisać, bo jakaś menda się doczepi :evil:

a moderatorzy przysypiają coś ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kotka21 16 mar 2011, 21:37
Witajcie,,

nawet nie sądziłam, że będzie tyle wpisów. Nie było mnie długo ....wiem ale czasem trzeba cos zrobic a to w domu a to uczelnia a to do lekarza wizyta. Malenstwo czuje sie dobrze - ja ze zdrowiem fizycznym tez ok. To juz prawie polowa 4 miesiaca ...Dziekuje za wasze opinie i te bardzo cieple i te mniej. Bardzo doceniam wasza szczerosc i do nikogo nie mam za nic zalu. Chcialam wyjasnic pewna kwestie ...ktos zacytowal moje slowa odnosnie tych zakupow w galerii.... ktos pewnie mysli ze mi cos kupil Marek i ja za nim polecialam? Nie ....po prostu robilam swoje zakupy i doradzalam mu przy jego kupnie ciuchow. Moze nie zdajecie sobie sprawy z tego ale nawet juz dzis jak od Marka dostane kwiatka albo czekoladki to czuje sie w niezrecznej sytuacji .....zaraz przeszlosc powraca. Dzis bylismy na spacerze - nie da sie go oszukac ze wszystko gra. Nawet powiedzial mi dzis, ze boi sie ze kiedys gdy wroci pewnego dnia z pracy to zastanie mnie martwa. Sama sie dziwie ze chce byc ze mna .....do psychologa boje sie isc ale chyba moj skarb sila mnie zaciagnie ....I znow dzis wylalam lzy .....szkoda ze nie oczyscily moja dusze ;( Niektorzy z was tak pisali cieplo ze rozryczalam sie ....Ale jednak wiem, ze ogromnie spieprzylam sobie i bliskim zycie. ....;/

pozdrawiam wszystkich i zycze innym dziewczynom w podobnej sytuacji by mialy wiare ze bedzie lepiej ....

przez paradoksy 16 mar 2011, 22:01
kotka21, tak, prawda, "wypomniałam" Ci te zakupy, bo w kontekście całej Twojej wypowiedzi brzmiało to...no, jak brzmiało.
ale.
teraz zaczęłaś nowy etap życia. z drugą połówką. i z dzidziusiem.
oby do przodu!
bywa lepiej i bywa gorzej, prawda?
myślę, że mogłabyś się z Markiem wybrać na terapię, zawsze jakoś będzie raźniej na pierwszym spotkaniu.
swoje przeszłaś. trzeba się troszkę naprawić, żeby rozkoszować się potem macierzyństwem pełną parą! myślę, że lepiej jeśli byś swoje problemy przepracowała teraz, niz zanim urodzi się dziecko.
paradoksy

przez nobodyme 17 mar 2011, 00:32
NAWET prostytutka zasługuje na szacunek, nawet zlodziej, margines, złoczyńca, wróg .. każdy.
I kazdy powinien od ludzi szacunku wymagać. Jesli nie bedzie, to wtedy ludzie go zniszcza.
Ja jestem bardzo tolerancyjna, nie obchodzi mnie jaka ktos ma przeszlosc, przyszlosc, czy terazniejszosc. Liczy sie serce i intencja!
TAK! zaslugujesz na milosc! a nawet na wiecej, dlatego ze gdy bylas prostytutka mialas coś zupelnie przeciwnego.

przez klaudunia 17 mar 2011, 11:50
ja długo nie widziałam nic złego w byciu prostytutką niestety

przez pajak 17 mar 2011, 12:41
Nie sądźcie byście nie byli sądzeni ;)

nobodyme napisał(a):NAWET prostytutka zasługuje na szacunek, nawet zlodziej, margines, złoczyńca, wróg .. każdy.
I kazdy powinien od ludzi szacunku wymagać. Jesli nie bedzie, to wtedy ludzie go zniszcza.
Ja jestem bardzo tolerancyjna, nie obchodzi mnie jaka ktos ma przeszlosc, przyszlosc, czy terazniejszosc. Liczy sie serce i intencja!
TAK! zaslugujesz na milosc! a nawet na wiecej, dlatego ze gdy bylas prostytutka mialas coś zupelnie przeciwnego.

Hm według mnie ani prostytutka, ani tym bardziej złodziej na szacunek nie zasługują. Szacunek w społeczeństwie trzeba sobie wypracować np swoim zachowaniem, czy wykonywaną pracą. Napewno zasługują na "człowieczeństwo" , równe traktowanie w świetle praca itp ale nie szacunek. O czym WY gadacie ?? Niedługo będzie tekst że Lenina należy szanować bo był człowiekiem !
Obrazek

przez klaudunia 17 mar 2011, 13:48
pajak o czym ty gadasz?nie masz racji ona nikogo nie skrzywdziła prócz siebie

przez pajak 17 mar 2011, 13:55
Mówie o tym że nie ma za co sznować prostytutki. Samą swoją postawą moralną wypracowywuje sobie brak szacunku do siebie.
Obrazek

przez shelby 17 mar 2011, 14:00
czyli według Twojego myślenia, każdy korzystający z usług takiej prostytutki powinien jej na dzień dobry dać w mordę, zwracać się do niej per Ty szmato itd, ostro wyruchać, nie patrząc czy ją boli itd, a po wszystkim splunąć i rzucić pieniędzmi w twarz? nie należy jej się ludzkie traktowanie, tak?
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

przez klaudunia 17 mar 2011, 14:03
ja na przykład byłam prostytutką ale zrobiłam też masę dobrych rzeczy i co maiłabym do końca życia być szmatą?

przez linka 17 mar 2011, 14:04
Bez przesady- nie popadajmy ze skrajności w skrajność - dziwnym jest twierdzenie że prostytutki czy złodzieje to osoby postępujące moralnie.....szacunek to nie jest coś co się nam należy bez względu na to co robimy, trzeba nań zasłużyć i z tym się zgadzam..... chodzi tu o uznanie społecznie i szacunek w tym aspekcie.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Pinkii 17 mar 2011, 14:08
Ona i tak już ponosi wystarczającą karę za swoją przeszłość. Nie wiem czy zasługuje na szacunek społeczeństwa, ale na pewno zasługuje na miłość tego chłopaka, bo każdy powinien mieć drugą szansę w życiu. Ważne że z tym skończyła, a karę i tak ma. Chociaż pewnie tę karę pokocha z biegiem czasu- dziecko.
Obrazek
zbanowany

Sortuj wg