czy prostytutka zasługuje na taka miłość?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez depresyjny86 12 mar 2011, 20:15
Też mnie dziwi podejscie Wasze,bo piszecie o tym tak jakby chodzilo o zwykłą robotę.HELLOŁ ona była prostytutką!Sprzedawanie síebie nie jest czymś normalnym

Tylko tyle napisałem.Z postów które były wtedy można było wywnioskować traktowanie prostytucji jako coś normalnego,normalną pracę....dla mnie sprzedawanie siebie nie jest czymś normalnym.Zacytuje Doxy "To nie robota w spożywczaku".I tylko tyle miałem na myśli.
Nie oceniłem jej tutaj,ani też nie mówię,że nie zasługuje na szczęście czy miłość.
Doxy też niczego złego nie napisała.
Poza tym,autorka nie jest głupia i wie,jakie ludzie mają podejście do tego zawodu,do osób zarabiających w ten sposób.

Jeszcze jedno,już nie mówcie,że nie miała wyjścia,że to,że tamto.Każda praca jest lepsza od sprzedawania siebie za kasę.
Ostatnio edytowano 12 mar 2011, 20:27 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

przez jansol 12 mar 2011, 20:27
paradoksy napisał(a):dziwi mnie trochę Wasze nastawienie...
dziewczyna pisze o sprzedawaniu SIEBIE, swojego ciała, swojej GODNOŚCI określając to słowami lekka i dobrze platna praca.
to jest CHORE! :shock:
okropne rzeczy się dzieją z młodymi dziewczynami, zamiast iść do normalnej pracy i harować żeby mieć na jedzenie czy jakieś pierdoły to pójdą się puszczać, liczy się tylko kasa...
Żeby nie było - nic do autorki nie mam osobiście, po prostu uważam, że coraz częściej czyta się o takich sytuacjach a pewne osoby traktują to jak pracę w spożywczaku :shock:
Uważam również, że osoba, która ma równo pod sufitem nie idzie się puszczać za pieniądze.

-- 11 mar 2011, 09:17 --

Zrobilismy w galerii wspolne zakupy a pozniej odwiozl mnie do domu.

no rzeczywiście, bardzo istotny szczegół opowieści miłosnej -widać co się dla autorki tematu liczy.

:roll:

a Ty jesteś aniołem ma się rozumieć ?? :uklon:

"Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci
kamieniem" - słowa Jezusa powiedziane do Marii Magdaleny(dla nie wiedzących) , świetny przykład Biblijny- że każdy z ludzi ma prawo do nawrócenia.

każdy z nas się myli ważne żeby w pewnym momencie - obudzić się ze snu...
Ostatnio edytowano 12 mar 2011, 20:32 przez jansol, łącznie edytowano 1 raz

przez depresyjny86 12 mar 2011, 20:29
Oj,teraz będziecie najeżdzać na Doxy.Pewnie mnie też się dostanie.
Odpowiem w swoim imieniu:nie uważam się,za lepszego człowieka,jeżeli to chciałeś wiedzieć

-- So mar 12, 2011 8:33 pm --

Teraz będę tym złym,bo zgadzam się z Doxy która zupełnie nic złego nie napisała.

Ty ją na dzień dobry oceniłaś - ją, jej zachowanie, zachowanie jej podobnym i bez wchodzenia w szczegóły stwierdziłaś, że liczy się tylko kasa, stwierdziłaś również, że tylko osoby mające nierówno pod sufitem chwytają się takiej pracy ... nie obraź się, ale tak nie powinien zachować się moderator ..

Wow,oświeć mnie,jak powinien zachowywać się moderator?Pewnie nie powinien mieć własnego zdania,i głaskać wszystkich po głowie hmm?.
Zapominacie o jednej rzeczy moderator jest też zwykłym normalnym człowiekiem użytkownikiem forum który ma prawo napisać swoją własną opinię.
Ostatnio edytowano 12 mar 2011, 20:38 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shelby 12 mar 2011, 20:36
człowiek nerwica, skoro odpowiadasz w swoim imieniu to skończ zabawę w adwokata.
moderator powinien stanowić jakiś wzór, a nie swoim zachowaniem zachęcać innych do jazdy po drugim człowieku, powinien swoje osądy, opinie wydawać w bardziej neutralnym tonie, on powinien takie nagonki tłumić i nawoływać do większego zrozumienia. nie pisz, że doskonale wiemy, co ludzie sądzą o prostytutkach, zdziwiłbyś się jaką tolerancją są w stanie się wykazać, po odejściu z biznesu, odważyłam się na opowiedzenie kilku ludziom swojej historii, m.in znajomym z pracy ... nigdy.. nigdy nie dali mi odczuć, że w ich oczach przez to co robiłam jestem gorsza, nienormalna ... NIGDY.. zaczęli mnie nawet traktować z większym ciepłem.
Ostatnio edytowano 12 mar 2011, 20:42 przez shelby, łącznie edytowano 1 raz
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

przez depresyjny86 12 mar 2011, 20:41
Shelby,nie bądż taka agresywna,żle Ci z tym ;) .
Po pierwsze nie bawię się w adwokata,po drugie zgadzam się całkowicie z tym co napisała Doksy.Szkoda,że nie umiałaś tego przeczytać(?),
Po trzecię napisałem,że moderator jest zwykłym userem,tak jak wszyscy.No chyba,że uwazasz,że moderator swojego zdania mieć nie powinien...I że nie ma prawa w ogóle dyskutować.

przez shelby 12 mar 2011, 20:44
dla Ciebie umiejętność mojego czytania to znaczy zgodzenie się z Twoimi i paradoksy opiniami, przyjęcie jej mało sympatycznego tonu za normalne i położenie po sobie uszu? gdzie według Ciebie jestem agresywna? poczytaj posty paradoksy o byciu nienormalnym - to jest agresja. ja jestem nadzwyczaj spokojna, nawet mnie trochę bawicie, Twoje doszukiwanie się we mnie złości tym bardziej, masz coś na sumieniu? jesteś przewrażliwiony.

ja wyraźnie napisalam co moim zdaniem znaczy bycie moderatorem. napisać drukowanymi żebyś zauważył :) ?
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

przez jansol 12 mar 2011, 20:53
przyznam że czytając co po nie które posty czuje się nie posmak :( ... no bo jak nazwać kiedy ktoś szuka pomocy a druga strona odwraca się tyłem - przy okazji wydając ciętą ripostę .. nie dziwnota że słowa ranią skoro się nie myśli 100 razy- za nim się wypowie słowo ... tylko sieczka i sieczka z ust :(

a moderatorzy to raczej powinni się zajmować głównym tematem a nie sprzeczkami, czyż nie ? :P
Ostatnio edytowano 12 mar 2011, 20:54 przez jansol, łącznie edytowano 1 raz

przez depresyjny86 12 mar 2011, 20:54
dla Ciebie umiejętność mojego czytania to znaczy zgodzenie się z Twoimi i paradoksy opiniami, przyjęcie jej mało sympatycznego tonu za normalne i położenie po sobie uszu?

Nie inputuj mi czegoś czego nie napisałem ;) .
Poza tym jakoś naprawdę nie widzę tego mało sympatycznego tonu,no chyba,że według Ciebie miała się jeszcze uśmiechnąć.

poczytaj posty paradoksy o byciu nienormalnym - to jest agresja.

Nie,to wyrażenie swojego zdania w którym nie było żadnego elementu agresji.
skoro odpowiadasz w swoim imieniu to skończ zabawę w adwokata

Bardziej już to zdanie podpadało pod agresywne.Ale jeżeli nie było w tym krzty agresji,ok.

Ja sumienie mam spokojne,nie musisz się o to martwić ;) .

Sorry,ale jeżeli uważasz,że to co robiłaś,było czymś normalnym,odpowiem Ci:nie było.I w sumie nie jesteś obiektywna,bo sama "pracowałaś" w tym jak to mówisz "biznesie".

przez shelby 12 mar 2011, 21:01
ooo tak obiektywni są Ci co nie znają drugiej strony medalu .. no teraz to padłam śmiechem. ok nieważne.
pytanie podstawowe: gdzie napisałam, że to co robiłam było czymś normalnym? nie przypisuj mi czegoś, co spod moich palców nie wyszło. dorabiasz drugie dno, a mnie to zarzucasz, no i co teraz cwaniaczku? <tup tup tup...>

no tak to nie była z jej strony agresja, to było coś lepszego - niski poziom rozmówcy :roll: też mi różnica. nie na jednym forum siedzę i wiem jakie są oczekiwania co do zachowania modów i widzę jak oni się zachowują. tu nie chodzi o to, żeby mod milczał, tylko o to, żeby to miało jakiś poziom, a nie jechało po bandzie i upadlało drugą stronę bardziej niż ta już czuje się upodlona.

Anafranil 150 mg.

przez depresyjny86 12 mar 2011, 21:10
,
<tup tup tup...>

Nie tup nóżkami bo to nieładnie :roll:
Poza tym nie jestem cwaniaczkiem ;)

nie na jednym forum siedzę i wiem jakie jest oczekiwane zachowanie od modów

Rozbawiłaś mnie :mrgreen: ....Zwłaszcza przez tych którzy mogą dostać bana lub ostrzeżenie,wymaganie zajebistości od modów pojawia się zawsze,ale moderator nie jest jakimś cyborgiem,który nie może mieć własnego zdania.. :mrgreen: ,.
ooo tak obiektywni są Ci co nie znają drugiej strony medalu .. no teraz to padłam śmiechem. ok nieważne.

Ja śmieje się od dobrych kilkunastu minut :mrgreen: A co jest po tej drugiej stronie medalu?Co takiego?

no tak to nie była z jej strony agresja, to było coś lepszego - niski poziom rozmówcy

No proszę,mówisz innym,żeby nie oceniać,a sama to robisz po przeczytaniu jednego posta.Brawo ;)
ja wyraźnie napisalam co moim zdaniem znaczy bycie moderatorem. napisać drukowanymi żebyś zauważył :) ?

Nie denerwuj się tak.Edytowałaś post.
Ostatnio edytowano 12 mar 2011, 21:15 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

przez shelby 12 mar 2011, 21:15
co jest po drugiej stronie medalu? nie Twój interes :) nie czuję potrzeby spowiedzi, szczególnie tu. od najważniejszych osób w moim życiu póki co zrozumienie dostałam i w tym moja siła.

grozisz mi tym banem czy ostrzeżeniem :)? myślisz, że się tego boje? za powiedzenie odrobiny prawdy drugiej stronie? jak ta druga strona chce sobie podleczyć kompleksy tym ostrzeżeniem to niej je wali, dynda mi to. przyjmę tego bana czy ostrzeżenie z dumą, jak za takie rzeczy się tu idzie kiblować to ja dziękuje.. a do obiektywnej oceny największe prawo mają osoby, nie mające zdania na dany temat. osoby postronne, nie opowiadające się za stanowczo na nie i za stanowczo na tak.

ja nie oceniłam słońce, ja stwierdziłam fakt.... fakt, który nie został zauważony tylko przeze mnie :) i wiesz co ode mnie eot :) nie czuje partnera do dyskusji, nie obrażaj się.

p.s. nie denerwuje się, Ty też ciągle edytujesz :)
Ostatnio edytowano 12 mar 2011, 21:17 przez shelby, łącznie edytowano 1 raz

Anafranil 150 mg.

przez depresyjny86 12 mar 2011, 21:17
Gdzie napisałem,że Ci grożę,dziewczyno opanuj się.Poza tym jakbyś dobrze spojrzała,nie jestem modem.
Ostatnio edytowano 12 mar 2011, 21:19 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

przez shelby 12 mar 2011, 21:18
tak figlarnie zapytałam :) ? co nie wolno? :) to Ty ochłoń, bo zadyszki dostaniesz. jak już mówiłam ode mnie w tym temacie eot.
ja widzę, że nie jesteś modem - rozwiewając Twoje wątpliwości, pisałam ogólnie.

Anafranil 150 mg.

przez depresyjny86 12 mar 2011, 21:22
Ja jestem spokojny,to z Twojej strony ciągle pojawiają się jakieś dziwne zaczepki,na które ja tylko odpowiadam.Naprawdę,nie denerwuj się tak.Ludzie...przesadzacie,każdy ma prawo do własnego,zdania.Nikt nie może do cholery liczyć na to,że wszyscy będą głaskać po głowie.A właściwie,ani ja ani Doksy,którą oceniłaś.Nigdzie nie oceniła autorki.Jak sama napisała,zdziwił ją stosunek do tego wszystkiego.A fragment z galerią naprawdę zabrzmiał dosyć sugerująco,bo nie sądzę,żeby pójście do galerii z facetem było czymś najważniejszym,zwłaszcza w takim dniu który opisywała autorka.W takiej sytuacji.

-- So mar 12, 2011 9:23 pm --

p.s. nie denerwuje się, Ty też ciągle edytujesz :)

No to widzisz,oboje edytujemy
Zeby nie było,ani do autorki,ani do Ciebie nic nie mam.Ani przez chwilę nie przeszła mi myśl o ocenianiu Was.
Ostatnio edytowano 12 mar 2011, 21:31 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg