czy prostytutka zasługuje na taka miłość?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Pinkii 18 mar 2011, 00:55
MASZ PRAWO DO MIŁOŚCI !
I MASZ ROZKAZ OD NAS- IŚĆ DO PSYCHOLOGA ! SAMA SOBIE NIE DASZ RADY I TYLKO DZIECKU ZASZKODZISZ.

Daj sobie pomóc, psycholog Ci pomoże i będziesz w pełni się cieszyć z macierzyństwa, bo nie daj Bóg jeszcze jakiejś depresji konkretnej dostaniesz.
Obrazek
zbanowany

przez kotka21 18 mar 2011, 00:59
no latwo mowic ...a co powiem w przyszlosci dziecku kurde ale nasmiecilam w swym zyciu ;/

przez Pinkii 18 mar 2011, 01:00
Prawdę. Bo ona i tak kiedyś wyjdzie. Myślałaś nad poszukaniem ojca dziecka?
Obrazek
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kotka21 18 mar 2011, 01:04
A co to da? wysmieje mnie i wygna ...to taki sk****syn, on lubi po prostu ostry i porzadny seks. mysle ze by sie nie przejal tym ......

przez depresyjny86 18 mar 2011, 02:14
Myślisz ale nie wiesz...facet ma prawo wiedzieć.Poza tym jak to napisała Pinkii prawda wychodzi na jaw.Zawsze.
:)

przez conscious 18 mar 2011, 10:33
kotka21 napisał(a):no latwo mowic ...a co powiem w przyszlosci dziecku kurde ale nasmiecilam w swym zyciu ;/

Trzeba będzie ponieść tego konsekwencje niestety
"co rzucisz za siebie, znajdziesz przed sobą"

przez shelby 18 mar 2011, 11:44
kotka21, mężczyznę, który jest ojcem poinformować nie zaszkodzi. Poza tym rozmowy nie ubierzesz chyba w forme jakby zależało Ci na alimentach itd. Powiesz, że chciałaś żeby wiedział, że nie szukasz litości, ani opiekuna. Powiedz tak jak czujesz. Jeżeli nie uwierzy, jego problem, ale stało się i ma prawo być poinformowanym. A dziecku wcale nie musisz mówić prawdy, nie musi znać jej całej. Pomyśl jakby się poczuło? Jak niechciane, choćbyś nie wiem co później mówiła, robiła będzie się czuło jak problem, który nagle wkroczył w Twoje życie. Nie daj Boże postanowi z niego zniknąć. Coś na ten temat wiem, bo zanim rodzice się rozwiedli matka jakiś czas próbowała mnie przeciągnąć na swoją stronę właśnie takim praniem mózgu, że ojciec mnie nie chciał i wcale nie był zachwycony jak ta w końcu zaszła w ciąże...
Zawsze możesz powiedzieć, że po prostu z jego prawdziwym ojcem Wam nie wyszło, że to była chwila uniesienia,a później wszystko minęło, że tak bywa. Nie serwuj mu tej najcięższej prawdy, bo może jej wagi nie udźwignąć. I spróbuj się przekonać do terapii, może wiele wnieść w Twoje życie. To żaden wstyd przyznać się na takim spotkaniu czym się zajmowałaś. Przerobiłam to i wiem, że potem już idzie z górki.
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

przez nobodyme 20 mar 2011, 02:31
mnie by nie przeszkadzał facet który byl prostytutka < wierzcie, jest sporo takich >
wiec nie wiem, jaki ludzie widza problem..
ktos pisal ze facet ma prawo wiedziec.
dobrze ale czy pary spowiadają sie sobie ze swoich przeszlych ekscesów seksualnych ?
Kto wie ile partnerow mial on czy ona?
tutaj czy bylo za kase czy nie - nie robi zadnej roznicy.
Aczkolwiek za kase uwazam lepsza opcja niz walenie sie po klubach nocnych za darmo z kim popadnie. To jest raczej nie szanowanie sie, a prostytucja cenieniem sie :) w tym przypadku.
Kazdy ma prawo wiedziec w zwiazku liczbe partnerow.. albo lepiej . Proponuje test na AIDS i HIV. I sprawa sie rozwiąże. co jesli ktos mial 1dnego partnera, a zarazil sie od niego AIDS. zas 2 ga osoba zajmowala sie prostytucja miala 100 klientów w przeciagu kariery - i jest czysta?

przez Badziak 20 mar 2011, 03:48
nobodyme napisał(a):Aczkolwiek za kase uwazam lepsza opcja niz walenie sie po klubach nocnych za darmo z kim popadnie. To jest raczej nie szanowanie sie, a prostytucja cenieniem sie :) w tym przypadku.

Hehehe ;) Bardzo mi się podoba to zdanie. Pokrętne rozumowanie, ale całkiem zabawne. :D W sumie poniekąd się zgadzam.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez klaudunia 21 mar 2011, 10:52
kotka21 moim zdaniem powinnaś iść na terapię ja chodzę i chyba bez niej nie dałabym rady

przez Pinkii 21 mar 2011, 20:33
nobodyme napisał(a):dobrze ale czy pary spowiadają sie sobie ze swoich przeszlych ekscesów seksualnych ?

Tak, wiem wszystko. Co w tym dziwnego?

nobodyme napisał(a):tutaj czy bylo za kase czy nie - nie robi zadnej roznicy.

Żartujesz? A która by chciała celowo dawać za darmo?... Te co chodzą po klubach pewnie nie idą tam w takim celu, a jeśli nawet to też coś z tego mają- dobrą zabawę. Przynajmniej wg nich.

nobodyme napisał(a):co jesli ktos mial 1dnego partnera, a zarazil sie od niego AIDS. zas 2 ga osoba zajmowala sie prostytucja miala 100 klientów w przeciagu kariery - i jest czysta?

To, że ta pierwsza miała strasznego pecha i to, że tej drugiej i tak to nie dodaje animuszu...
Obrazek
zbanowany

przez linka 21 mar 2011, 20:42
nobodyme napisał(a):ktos pisal ze facet ma prawo wiedziec.
dobrze ale czy pary spowiadają sie sobie ze swoich przeszlych ekscesów seksualnych ?

Nie chodzi o dokładne opisywanie "ekscesów seksualnych" - ale w normalnych związkach ludzie rozmawiają o takich rzeczach, nie po to żeby kogoś rozliczać - ale często z czystej ciekawości.......

nobodyme napisał(a):Aczkolwiek za kase uwazam lepsza opcja niz walenie sie po klubach nocnych za darmo z kim popadnie. To jest raczej nie szanowanie sie, a prostytucja cenieniem sie :) w tym przypadku.

:lol: - nie, i jedno i drugie jest całkowitym brakiem szacunku do siebie i swojego ciała.....

nobodyme napisał(a):Kazdy ma prawo wiedziec w zwiazku liczbe partnerow.. albo lepiej . Proponuje test na AIDS i HIV. I sprawa sie rozwiąże.

I co w tym dziwnego.....gdybym się dowiedziała ze mój przyszły partner ma bogatą przeszłość erotyczną zapewne poprosiłabym go o zrobienie testu - a jeśli nie chciałby go zrobić - równie dobrze możemy sobie darować taki związek.

nobodyme napisał(a):co jesli ktos mial 1dnego partnera, a zarazil sie od niego AIDS. zas 2 ga osoba zajmowala sie prostytucja miala 100 klientów w przeciagu kariery - i jest czysta?

Co z tego? Zupełnie nic....jedna z tych osób miała pecha a druga szczęście..... :bezradny: i tyle.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez mcps 22 mar 2011, 06:55
Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło :)) Głowa do góry :)) ważne, że skończyłaś z tym :)) Dobra z Ciebie dziewczyna tylko troche pogubiona, każdy zasługuje na miłość :))
No bo kasa jest i sie poXXXXXXX, a teraz nawet lover sie znalazl i jest WMNZ :D

To moze i forum dla roznych ludzi powichrowanych i po przejsciach, ale nie będę się bawił w bycie pobłażliwym bo ktoś to źle zniesie czy coś. Jesteś kim jesteś i to nawet podwójnie:
*raz bo życie sobie spaprałaś
*dwa że temu facetowi

I ciekawi mnie że nikt tego tematu nie porusza. Słuchaj biegać po polsce nie będę i nie będę ci wypalał rozżarzonym metalem literki K na czole, ale troche mnie rozwala jak widzę, że nagle to co nie jest ok oceniane w taki sposób jakby było przejechaniem się raz komunikacją miejską bez biletu.

Za tydzień pewnie ktoś napisze -> 'pracodawcę pana Byku poznałem pod monopolowym, a moja praca polegała na wymuszeniach haraczy, jakieś gwałty okazjonalne, czasami trafiały się ciasne 14 letnie córki upartych klientów albo obcinanie paluchów. Ale już z tym skończyłem i tak mi strasznie smutno....
Pocieszcie mnie i powiedzcie że jestem dobry chłopak co zasługuje na szacunek i wybaczenie?'

Granice trzeba wyznaczać jasno i potępiać to może w przyszłości jakaś z lekkim brakiem kasy na kosmetyki i nadmiarem wolnego czasu nie dojdzie do wniosku że można sobie łatwo zarobić i mieć ubaw. A potem płacz na forum i zgrzytanie zębami bo se życie zniszczyła i to będzie nad nią wisiało do końca.

przez klaudunia 22 mar 2011, 09:38
mcps zastanowiłeś się w ogóle co piszesz?

Sortuj wg