[art] Jak (nie) postępować z kobietami ;)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Sean1 06 mar 2011, 23:16
Trzeba byc milym, opiekunczym, sympatycznym , ale NIE w dupe uprzejmym pantoflarzem.

W sumie dobrze napisane. większość facetów by chciała, żeby dziewczyna była milutka, zawsze na zawołanie, ciepła i tak dalej, jednak natura sprawiła, że to nie działa w dwie strony i prędzej czy później taki pantoflarz przysłowiowy dostanie kopa w dupę od prawie każdej kobiety i albo koniec związku albo właśnie "zostańmy przyjaciółmi".

przez linka 06 mar 2011, 23:20
Sean1, masz rację i z tym, że działa w dwie strony także, a taka posłuszna fajna milusia dziewczynka pt"kochanie może uprać ci majteczki albo zrobić kanapeczkę" zostaje wymieniona na samodzielną, odważną, potrafiącą się "odszczekać" i powiedzieć czego chce dziewczynę :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez marcja 06 mar 2011, 23:29
A najgorsze jak wybitnie wrazliwa, ulegla dzieweczka trafi na macho. Niby powinno byc ok w powszechcnej opinii, ale wg. "znawcow plci" to fatalne polaczenie - w takim zwiazku ona bedzie jeszcze bardziej ulegla i cicha, on jeszcze bardziej "meski". To samo w druga strone - ulegly cichy facet i bardzo smiala, dominujaca kobieta to zwiazek w ktorym on poczuje sie jeszcze bardziej slaby i niemeski, a ona jeszcze bardziej smiala i dominujaca.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sean1 06 mar 2011, 23:31
wolę jednak milutką, pewne siebie, niezależne, wyszczekane kobiety może się większym wyzwaniem, ale też więcej kłopotów z nimi i prawda jest taka, że sporo samców sobie z takimi nie może dać rady :P oczywiście mająca własne zdanie, samodzielna kobieta jak najbardziej tak, ale super pewna siebie, wielka bizneswoman to niee :P

przez marcja 06 mar 2011, 23:37
Sean1 napisał(a): oczywiście mająca własne zdanie, samodzielna kobieta jak najbardziej tak, ale super pewna siebie, wielka bizneswoman to niee :P

W ktorym miejscu przebiega granica? :mrgreen:

przez linka 06 mar 2011, 23:39
Sean1, No to taki syndrom - bo facet ma być facetem a kobieta kobietą. Facet będzie się czuł źle przy jak to określiłeś: super pewnej siebie, wielkiej bizneswoman a kobieta przy facecie który więcej czasu spędza na układaniu fryzury niż ona ;)

-- N mar 06, 2011 10:40 pm --

marcja, granicę to chyba każdy sam odczuje :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez marcja 06 mar 2011, 23:43
Linka no wiem przeciez :D Specjalnie zapytalam, bo dla mnie to co napisal Sean zabrzmialo jakos dziecinnie i idealistycznie;)

przez Sean1 06 mar 2011, 23:51
marcja a tam dziecinnie, w każdym razie jest tak jak pisze linka :P

przez soulfly89 06 mar 2011, 23:53
No tak, bądź taka, nie bądź taka... Bądź pewna siebie ale nie za bardzo, żeby on nie poczuł się mało męski... Zwariować można. Mam to gdzieś. W ogóle wkurzają mnie takie "porady" ech... :/

Ja nawet jakbym chciała to nie umiem udawać. Najwyżej zostanę starą panną, bo jestem "za odważna" i umiem pić wódkę bez popitki. Boże! :pirate:

przez marcja 06 mar 2011, 23:55
;)
Chodzilo mi wylacznie o to, ze nawet super pewna siebie bizneswoman podobalaby Ci sie, gdybys siewlasnie w niej zakochal ;) I tylko tyle...

przez Sean1 07 mar 2011, 00:00
soulfy89 może wydaje ci się, że jesteś totalnie sobą, ale gdzieś tam przejęłaś być może jakieś wzorce jaki powinien być facet i też patrzysz lekko schematycznie. Bo w sumie cały czas jesteśmy zalewani jakimiś wzorcami, schematami itd. no ale jeśli rzeczywiście jest jak piszesz chwała ci za to, oby więcej takich kobiet i w ogóle ludzi :great:

marcja w sumie życie jest pełne niespodzianek, więc kto wie :twisted:

przez marcja 07 mar 2011, 00:01
soulfly89 napisał(a):No tak, bądź taka, nie bądź taka... Bądź pewna siebie ale nie za bardzo, żeby on nie poczuł się mało męski... Zwariować można. Mam to gdzieś. W ogóle wkurzają mnie takie "porady" ech... :/

Ja nawet jakbym chciała to nie umiem udawać. Najwyżej zostanę starą panną, bo jestem "za odważna" i umiem pić wódkę bez popitki. Boże! :pirate:

Buehehehe:D Ja tez bez popity moge - po dwoch drinkach juz nie czuje smaku wodki zupelnie :D
Moim zdaniem takie porady nie sa glupie, jak sie umie je dobrze wykorzystac ;) Nadal pozostajac soba, mozesz cos lekko modyfikowac w swoim zachowaniu, dla... wlasnego dobra. Na pewno nic fajnego nie wyniknie dla Ciebie z powodu posiadania na chacie niepewnego siebie okazu plci meskiej :D

przez linka 07 mar 2011, 00:02
Bo tak na prawdę, super pewna siebie buisnesswoman w domu zmienia się w delikatną, potrzebującą wsparcia i szukającą uznania kobietkę ;)
Przyjaciel forum

przez marcja 07 mar 2011, 00:08
Linka no wlasnie:)

Ale co jak owa bizneswoman zarabia 10 tys, a jej men tylko 2 ??? Toz to dopiero katastrofa :mrgreen:

Sortuj wg