Książka o związkach / partnerstwie ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez jfd 27 lut 2011, 13:50
Witam,

W swoim zyciu mialem juz kilkanascie kobiet, nigdy nie moge trafic na ta odpowiednią, wszystkie zwiazki koncza sie po miesiacu i to wszystko z mojej winy, tak jakby brakowalo mi zrozumienia istoty partnerstwa, milosci do kobiety etc.

Z zwiazku z tym czy mozecie polecic dobrą ksiazke, odnosnie partnerstwa, zrozumienia postępowań kobiety, istocie miłości do drugiej osoby, cierpliwosci w związku itd?
Moze sami juz mieliscie okazje takową pozycję przeczytać i z czystym sumieniem moglibyscie polecic ?

Dzieki !

Pozdrawiam,
Justicef
jfd

przez LitrMaślanki 27 lut 2011, 15:45
jfd,
Witaj ,moim zdaniem książki o partnerstwie to strata czasu .
Tego trzeba się nauczyć ,nie z książki ale w życiu .
Ze spokojnym sumieniem jako fundament mogę polecić .
O sztuce miłości E.Fromm .

Pozdrawiam .
LitrMaślanki

przez niepewna siebie 04 mar 2011, 17:53
Zgadzam się z osobą powyżej. Poza tym nie wierzę w zakończenie prawdziwej miłości po miesiącu, więc może nie trafiłeś jeszcze na właściwą osobę i w tym tkwi problem.
A książki zawsze można poczytać, ja uwielbiam "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" John'a Gray'a. Mnie wiele rozjaśniła i nie przypomina głupawych poradników "jak poderwać kobietę" ;)
"Samotnym jest się wtedy, gdy ma się czas."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg