Podobna do Ciebie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Podobna do Ciebie

przez kalina87 13 lut 2011, 19:09
Witam.Mam taki problem.Znajomi mówią że jestem podobna do swojej siostry i wtedy czuję się zagrożona.Chodzi im oczywiście o wygląd zewnętrzny.O rysy twarzy.Różnimy się z siostrą stylem i mamy inny kolor włosów.Żyję z siostrą w zgodzie.Ale wkurza mnie jak ktoś porównuje mnie do siostry i mam taki lęk że kiedyś jak będę z kimś w związku to mój partner jak pozna moją siostrę to stwierdzi że jest do mnie podobna i też mu się spodoba Albo co gorsza stwierdzi że jest ode mnie lepsza.:( A ja jestem strasznie zazdrosna.Głupio by było ukrywac że mam siostrę ,tym bardziej że marzę o poważnym związku takim na całe życie :) Jak pozbyc siętych negatywnych lęków ? Proszę o pomoc.

Podobna do Ciebie

przez *Monika* 14 lut 2011, 01:32
kalina87, należałoby poprzez terapię zbadać relacje panujące w rodzinie. To, dlaczego rywalizujecie, albo rywalizujesz. Reacje z matką,ojcem. Jest tego zbyt dużo,żeby to opisać w paru zdaniach. Widać,ze masz nieświadomy lęk z powyższą opisaną sprawą.Dletego polecam terapię.
Obrazek
Główny Moderator

Podobna do Ciebie

przez kalina87 22 lut 2011, 13:39
Ehh terapia brzmi tak powaznie.I w dodatku trzeba miec czas i pieniadze :( Ja niestey nie mam.Moze jest jakis prostrzy sposob :?:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg