Mój partner ma zdjęcia swojej byłej żony, jak mam się zachow

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez minka1 09 lut 2011, 15:07
Jestem w związku z rozwodnikiem od ponad 8 miesięcy a mieszkamy razem ponad 4 miesiące. On jest już po rozwodzie 3 lata i ma do tej pory zdjęcia swojej byłej żony w szafie. Boli mnie to bardzo, ponieważ mogę to różnie odbierać, tym bardziej że zaznaczę to żona go zostawiła. Ja rozumiem że każdy z nas ma jakąś przeszłość, ale mógłby się tego pozbyć. Kilka razy mu to mówiłam to powiedział że jak chce to sama się tego mogę pozbyć a ja chce żeby to on zrobił sam, chce żeby mi to udowodnił że mu na mnie zależy. Ja tez byłam w związkach ale ja nie trzymam zdjęć ze względu bo mi zależy na obecnym partnerze, nie wyobrażam sobie być z partnerem i jednocześnie trzymać zdjęcia byłych facetów z łatwym dostępem do ich zdjęć. Wiem że wasze zdania napewno będą podzielone, ale jestem otwarta na wasze porady i opinie.

przez agusiaww 09 lut 2011, 15:19
Minka robisz z igly widly, nie zachowuj sie jak 15 letnie panienka zadajac by usunal zdjecia w dowod milosci bo to swiadczy o Twoim braku dojrzalosci to raz a po drugie o ukrytych kompleksach. I co z tego ze trzyma w szafie te zdjecia, to juz sa byle wspomnienia, nie ma co rozstrzasac przeszlosci a zyc przyszloscia.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg