Nimfomanka-brak uczuć?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nimfomanka-brak uczuć?

przez harpagan83 11 sty 2011, 23:16
Wracając do tematu, nie trzeba być Nimfomanką, czy erotomanem, żeby być oziębły uczuciowo.
nopsik, skąd wiesz ze to nimfomanka? Dała Ci w kość, czy po prostu za przeproszeniem puszcza się z kim popadnie?
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez marcja 11 sty 2011, 23:42
nopsik napisał(a):Powiedzmy że jej odpowiadam.Musze ją czymś zaskoczyć i rozkochać.W sumie dzisiaj zaprosiła mnie na impreze więc z nią pogadam i zobacze co powie..Właśnie może dziewczyny sie wypowiedzą, co by was zaskoczyło najbardziej, szukam pomysłów bo chce jak najlepiej wypaść ,sami rozumiecie

Ja uwazam, ze tak sie nie da... Albo miedzy Wami zaiskrzy w koncu albo nie. Zaskakiwanie niekoniecznie cos da - pare razy bylam zaskoczona w moim zyciu, ale nie sprawilo to, ze sie z automatu zakochalam... Jesli ona jest Toba zainteresowana, to i tak bedzie. Jesli nie, to Twoj super pomysl moze wprawic ja w zazenowanie i moze jej sie zrobic bardzo niezrecznie. A zakochana wcale sie nie poczuje od tego.
I to prawda, co pisze Harpagan. A druga prawda jest taka,ze ktos kto nie umie sie zakochac, niekoniecznie jest oziebly uczuciowo. Mnie np. rozkochac ciezko, ale przy tym jestem bardzo uczuciowa i ciepla.

przez Apii 12 sty 2011, 00:14
marcja napisał(a): Mnie np. rozkochac ciezko, ale przy tym jestem bardzo uczuciowa i ciepla.

To masz tak jak ja :mrgreen: :pirate: :pirate: :pirate:
Apii

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marcja 12 sty 2011, 00:23
Apii napisał(a):
marcja napisał(a): Mnie np. rozkochac ciezko, ale przy tym jestem bardzo uczuciowa i ciepla.

To masz tak jak ja :mrgreen: :pirate: :pirate: :pirate:

:) Niewesole to, tym bardziej, ze byl ktos, kto mnie kochal :( Ale nie wiem, co mam na to poradzic... Karmie sie nadzieja poki co, ze pewnego dnia przyjdzie mi sie jednak zakochac :105: W zasadzie to nawet czuje cala soba, ze ten moment kiedys nastapi...

przez LitrMaślanki 12 sty 2011, 00:32
nopsik napisał(a):Powiedzmy że jej odpowiadam.Musze ją czymś zaskoczyć i rozkochać.W sumie dzisiaj zaprosiła mnie na impreze więc z nią pogadam i zobacze co powie..Właśnie może dziewczyny sie wypowiedzą, co by was zaskoczyło najbardziej, szukam pomysłów bo chce jak najlepiej wypaść ,sami rozumiecie

jeżeli to nimfomania ...tu było od harpagana takie pytanie tez ,skąd wiesz ze to nimfomania?
ale jeżeli jest to nimfomania to daj spokój ..nie rozumiesz chyba potrzeb takiej osoby . Ona nie szuka ciepła i czułych ramion .
Brutalnie mówiąc jak zobaczy ciacho to chce je miec i je sobie bierze . I nie istotne czy będzie dziewczyna czy narzeczona czy żona . Będzie tak działała .
LitrMaślanki

przez namiestnik 12 sty 2011, 00:47
nopsik napisał(a):będe próbował na wszelkie sposoby licze na waszą pomoc. ;)

Sorki za ironię - ale w czym oczekujesz pomocy?

A inna sprawa, że być może to nie oznaczać wcale nimfomanii, a problemy z uczuciami. Z relacjami. Z pewnością nie będzie prosto. Wolał bym mieć taką znajomą, czy przyjaciółkę(*) ale nie partnerkę.

*) Bez dziwnych domysłów - nie do seksu. To nie dla mnie zresztą - ja mam dokładnie odwrotnie - władają mną uczucia.

przez Apii 12 sty 2011, 01:01
marcja napisał(a)::) Niewesole to, tym bardziej, ze byl ktos, kto mnie kochal :( Ale nie wiem, co mam na to poradzic... Karmie sie nadzieja poki co, ze pewnego dnia przyjdzie mi sie jednak zakochac :105: W zasadzie to nawet czuje cala soba, ze ten moment kiedys nastapi...

No niewesole tym bardziej, ze u mnie nie bylo nigdy osoby, ktora mnie kochalo i dokladnie odwrotnie niz u Ciebie - cala soba czuje, ze taki moment nigdy nie nastapi...
Apii

przez marcja 12 sty 2011, 01:12
Apii, nie trac nadziei ! A Ty nie czujesz, ze masz w sobie bardzo duzo milosci? Jesli tak czujesz, to dlaczego uwazasz, ze nigdy nie nastapi moment, kiedy te milosc na kogos ukierunkujesz.

przez nopsik 13 sty 2011, 14:38
LitrMaślanki napisał(a):

jeżeli to nimfomania ...tu było od harpagana takie pytanie tez ,skąd wiesz ze to nimfomania?
ale jeżeli jest to nimfomania to daj spokój ..nie rozumiesz chyba potrzeb takiej osoby . Ona nie szuka ciepła i czułych ramion .
Brutalnie mówiąc jak zobaczy ciacho to chce je miec i je sobie bierze . I nie istotne czy będzie dziewczyna czy narzeczona czy żona . Będzie tak działała .

Powiedziała mi że jak widzi jakiegos chłopaka to podoba mu sie tylko pod względem seksualnym i o niczym innym nie myśli.Po imprezie spała kiedys u mnie i doszło do stosunku, i teraz nie wiem czy z każdym tak ma.. A co najlpesze pare dni potym wyzywa mnie ze przez ta sytuacje non stop o mnie myśli.

przez Apii 13 sty 2011, 22:33
marcja, ale kto by mnie chcial pokochac (?) hehe takie kokoroko jak ja.

nopsik napisał(a):A co najlpesze pare dni potym wyzywa mnie ze przez ta sytuacje non stop o mnie myśli.

To chyba dobry znak, Ty myslisz o niej, ona o Tobie.... :105:
Apii

przez milano3 13 sty 2011, 22:44
Apii, ty tam pamietaj o mnie kochanie ! :*
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez Ahmed 20 sty 2011, 11:21
nopsik napisał(a):Po imprezie spała kiedys u mnie i doszło do stosunku, i teraz nie wiem czy z każdym tak ma..

będe pewnie brutalny i znienawidzisz mnie za te słowa....ale i tak napisze bo szkoda mi Ciebie chłopaku.
Ona..... zapewne z każdym tak ma ... jeżeli jest nimfomanką to zawsze sobie coś znajdzie do bzyknięcia. Obawiam się że zakochałeś się w niej własnie po tej sytuacji z seksem. Moja matka jak zyła to czasem mi mawiała ... "przecież ona usiadła Ci tyłkiem na oczach". Dziś w kilku sytuacjach musze przyznać jej rację :)
Wzieła Cie bo miała potrzebę. Wczoraj była z Tomkiem a jutro bedzie z Marcinem (imona wzietę z pały).
Daj sobie spokój z taka "kobietą" - nawet jak ja rozkochasz to pewnie na tydzień , może dwa.... potem będzie tak jak z poprzednimi .. przyzwyczai sie do CIebie i jej sie znudzisz więc sięgnie po nastepnego w okolicy.
Chłopie! szanuj się - miałem taka sytuację jak miałem ze 20 lat .. byłem zakochany w dziewczynie która bzykała sie ze wszystkimi w okolicy z wyjatkiem mnie. Na szczęście się odkochałem szybko. Dziś nie żałuje bo ona była chyba w 20 związkach z największymi mętami i żaden z nia długo nie pociagnął. Teraz ma 4 nieszczęśliwe dzieciaki, żaden facet juz jej nie chce, jest alkoholiczka i żyje z opieki społecznej. Takiej dziewczyny, żony czy matki dla swoich dzieci chcesz ?? Nie sadzę!!! Więc nie napędzaj dalej tego smonakręcającego sie mechanizmu bo obudzisz się za miesiąc czy dwa z jedną reką w nocniku.......a w drugiej będziesz trzymał żyletkę..
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

Nimfomanka-brak uczuć?

przez nopsik 21 lut 2011, 23:46
dokładnie miesiąc temu założyłem ten temat , teraz moge wam napisać że mi sie udało ;) Jestem z nią i bardzo nam na sobie zależy ;) Zmienilem ją bardzo ,sama mi to powtarza, co do nimfomanki oczywiście myliłem sie. Fajnie jest czytać coś co sie pisało jakiś czas temu ,teraz przynajmniej wiem że nie należy sie poddawać bo psychika kobiet jest na prawde bardzo zaskakująca ;) Pozdrawiam!

Nimfomanka-brak uczuć?

przez soulfly89 22 lut 2011, 00:08
Jak miło to czytać!
Mam nadzieję, że Wam się uda :)

To co opisałeś, pasuje mi do sytuacji, że ktoś ją kiedyś skrzywdził i bała się zakochać, ale to tylko moje przypuszczenia. Dla dziewczyn "z historią" trzeba mieć dużo ciepła i cierpliwości... ;)

Sortuj wg