Nimfomanka-brak uczuć?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Nimfomanka-brak uczuć?

przez nopsik 10 sty 2011, 22:54
Witam.Jestem nowy i chciałbym wszystkich przywitać.Problem mój polega na tym że poznałem dziewczyne 2 lata temu a dopiero teraz sie w niej zakochałem.Po rozmowie powiedziała mi że ona jak widzi faceta to myśli tylko o seksie.Przyznała sie że nie ma uczuć i nie chce krzywidzić.Nie chce sie poddawać bo na prawde mi na niej zależy .Czy jest jakiś sposób aby ożywić w niej te uczucia? bo ciągłe powatarzanie jej że sie myli co do siebie nie działa..

Re: Nimfomanka-brak uczuć?

przez Apii 10 sty 2011, 23:19
nopsik, moze to jakas reakcja obronna dziewczyny na cos. Ja mam podobnie, wydaje mi sie, ze zalezy mi tylko na seksie, mam tylko kochankow. Nie bylam nigdy w zadnym zwiazku. Zawsze powtarzam, ze ja sie nie zakochuje i do nikogo nic nie czuje. Ale tak naprade to tylko moja gra. Gdzies gleboko wewnatrz jestem mala dziewczynka, ktora pragnie zeby ją ktos pokochal tylko boje sie to glosno wykrzyczec. Zaroslam skorupą i boje sie uzewnętrznic. Moze ona tez tak ma... i tez tylko pozuje na nimfomanke.
nopsik, a ona jest singielka?
Apii

przez harpagan83 10 sty 2011, 23:40
nopsik, to traktój ją jak kochankę
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nopsik 10 sty 2011, 23:44
tak jest singielką ostatnio miała kogoś ale po 2 tyg sie rozpadło.Ona sama mówi że nigdy w związku nie przejmowała sie facetami była wobec nich obojętnach.Dlatego chce aby w końcu uwierzyła w miłość. Może też fakt że jej ojciec odszedł i zostawił córki z matką wpłyneło na nią ,a racze na pewno wpłynęło.Kiedyś przypadkowo powiedziała że była u seksuologa z mamą ,ale nic wiecej nie chcała powiedzieć. Nie wiem co mam robić...

[Dodane po edycji:]

harpagan83 napisał(a):nopsik, to traktój ją jak kochankę

Tak myślalem nad tym ale ja chce z niej wydobyć te emocje.Kocham ją i bycie kochanką mi nie wystarczy,chce ją zatrzymac przy sobie.

przez Apii 10 sty 2011, 23:46
no to bądź wytrwały i próbuj ja rozkochać w sobie
Apii

przez nopsik 10 sty 2011, 23:53
będe próbował na wszelkie sposoby licze na waszą pomoc. ;)

przez LitrMaślanki 11 sty 2011, 00:01
nopsik,
primo-życzę szczęścia
secundo -bardzo Ci współczuje
LitrMaślanki

przez harpagan83 11 sty 2011, 00:03
nopsik napisał(a):tak jest singielką ostatnio miała kogoś ale po 2 tyg sie rozpadło.Ona sama mówi że nigdy w związku nie przejmowała sie facetami była wobec nich obojętnach.Dlatego chce aby w końcu uwierzyła w miłość. Może też fakt że jej ojciec odszedł i zostawił córki z matką wpłyneło na nią ,a racze na pewno wpłynęło.Kiedyś przypadkowo powiedziała że była u seksuologa z mamą ,ale nic wiecej nie chcała powiedzieć. Nie wiem co mam robić...

[Dodane po edycji:]

harpagan83 napisał(a):nopsik, to traktój ją jak kochankę

Tak myślalem nad tym ale ja chce z niej wydobyć te emocje.Kocham ją i bycie kochanką mi nie wystarczy,chce ją zatrzymac przy sobie.

Wiem co czujesz też tak miałem, mozesz próbować, ale nie ma gwarancji ze ja rozkochasz.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez SamiraQ 11 sty 2011, 00:18
muszisz ją czymś zaskoczyć! Dla mnie też faceci są z reguły przelotnymi kochankami. Ale jak np. rano tańczę z nimi i się śmieje... to pozniej mi w głowie siedzą :)

przez marcja 11 sty 2011, 00:30
Ale rozumiem, ze nie jestescie razem? Wobec tego moze tak Ci tylko powiedziala... Moze jej nie pasujesz, a inaczej Ci tego powiedziec nie umiala...

Mozesz probowac ja rozkochac ale nie jestem przekonana, czy to sie uda...

przez SamiraQ 11 sty 2011, 00:50
no taka też jest możliwość. Ale nadal proponuje ją czymś zaskoczyć. Może sie akurat przekona :)

przez agusiaww 11 sty 2011, 15:27
Uczucia ma, tylko jeszcze nigdy sie nie zakochala, jednym sie to przytrafia szybko innym pozno.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Thazek 11 sty 2011, 15:39
Nie ma sensu... daj spokój bo potem będziesz cierpiał...
Thazek

przez nopsik 11 sty 2011, 21:44
Powiedzmy że jej odpowiadam.Musze ją czymś zaskoczyć i rozkochać.W sumie dzisiaj zaprosiła mnie na impreze więc z nią pogadam i zobacze co powie..Właśnie może dziewczyny sie wypowiedzą, co by was zaskoczyło najbardziej, szukam pomysłów bo chce jak najlepiej wypaść ,sami rozumiecie

Sortuj wg