Problem z chłopakiem

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem z chłopakiem

przez 123huddy123 03 sty 2011, 17:56
Witam! Bardzo martwię się o mojego chłopaka. Jesteśmy razem od września 2010 roku. Kocham go bardzo i nie wyobrażam sobie jak wytrzymałabym bez niego. Tęsknię ta nim strasznie, ponieważ nie widzieliśmy się już prawie 2 m-ce. Jest tak ze względu na odległość, która dzieli nasze miasta.

1. Jest on chorobliwie o mnie zazdrosny i mam wrażenie że robi wszystko bylebym tylko ja też była. Ostatnio udało mu się. Zaczął opowiadać jak świetnie rozmawia mu się z jego przyjaciółką itd., kilka dni przed tym powiedział, że nie ma przyjaciółek tylko dziewczyny i koleżanki. Wtedy mnie to zaniepokoiło.

2. Wiem, że nie mówi mi wszystkiego. Ostatnio był bardzo przygnębiony i nie chciał mi nic powiedzieć. Powiedzialam mu że jeśli go to boli to nie będe naciskać, a on że go to nie boli ale mi nie powie.

3. Jak już pisałam mieszkamy daleko od siebie i martwię się, że długo to nie przetrwa, bo nie spotykamy się zbyt często...

4. Ostatnio zaczęłam mieć dziwne myśli, sny w których całowałam się itp. z innymi chłopakami oraz gdzie Mateusz (mój chłopak) bił mnie po twarzy. Nie wiem co to wszystko znaczy :(

Naprawdę martwię się o to wszystko i nie wiem co mam robić :why: Proszę pomóżcie...
Nie chcę już być popychadłem i zabawką, chcę być kimś innym...

Re: Problem z chłopakiem

przez depresyjny86 03 sty 2011, 21:46
2. Wiem, że nie mówi mi wszystkiego. Ostatnio był bardzo przygnębiony i nie chciał mi nic powiedzieć. Powiedzialam mu że jeśli go to boli to nie będe naciskać, a on że go to nie boli ale mi nie powie.

1 powód do zerwania z nim,skoro coś ukrywa to musi być to coś bardzo bardzo ważnego związanego z Waszą relacją.
2. Związki na odległość to coś w co nie warto się pakować,zwłaszcza,że jak napisałaś,ostatnio widzieliście się 2 miesiące temu....w czasie tych 2 miesięcy wiele rzeczy mogło się zmienić i nie nastawiał bym się tutaj na happy end.
3. Chorobliwa zazdrość- kolejny powód do zerwania
4. No sama widzisz,że zaczynasz myśleć o innych facetach.Facetach którzy pewnie są,że tak to określę - "na miejscu".
:)

przez 123huddy123 03 sty 2011, 22:09
człowiek nerwica napisał(a):
Facetach którzy pewnie są,że tak to określę - "na miejscu".

Właśnie niezbyt... Większość mieszka jeszcze dalej niż on ;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 03 sty 2011, 22:12
Znacie się 4 miesiące z czego 2 go nie widziałaś? No niezbyt solidne podstawy do związku...ile macie lat?
Co zrobić? Porozmawiać o tym ze swoim chłopakiem.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez 123huddy123 03 sty 2011, 22:14
Od niecałych dwóch się nie widzieliśmy... Co prawda to prawda... A rozmawiam z nim cały czas praktycznie o tym wszystkim co wypisałam :(

przez depresyjny86 03 sty 2011, 23:22
Właśnie niezbyt... Większość mieszka jeszcze dalej niż on ;/

Ale jednak myśłisz o innych więc...warto przemyśleć czy ten związek ma sens.
:)

przez bez cenzury 04 sty 2011, 00:44
123huddy123, znajdź sobie innego chłopaka.
bez cenzury

przez agusiaww 04 sty 2011, 09:33
123huddy123, coz zwiazki na odleglosc nie sa latwe, skoro nie umiecie zachowac dojrzalej relacji na odleglosc i oboje jestescie niepewni swoich uczuc to albo rozstanie, albo koniec z zazdroscia.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez 123huddy123 07 sty 2011, 17:06
człowiek nerwica napisał(a):Ale jednak myśłisz o innych więc...warto przemyśleć czy ten związek ma sens.

Właśnie nie wiem czy ma sens... :(
W każdym razie nie umiem jakoś powiedzieć że ne moge już z nim być...
Kocham go, jesteśmy nie tylko parą, ale też przyjaciółmi...
Już raz zerwałam z chłopakiem i niby miało być wszystko ok, byliśmy dobrymi kolegami, ale nagle zaczął mnie wyzywać, poniżać itd.
Nie chce powtórki z rozrywki...
Zresztą nie wiem jak spojrzę Mateuszowi w oczy kiedy się z nim rozstanę.
Jeździmy na te same obozy harcerskie.
Mamy tych samych znajomych więc nie wiem co robić...
Za bardzo go kocham żeby teraz go stracić...

-- 14 kwi 2012, 22:51 --

Dawno mnie tu nie było :)
Minęło dużo czasu, a wszystkie problemu o których tu pisałam z moim ukochanym sa nieważne :)

Jesteśmy dalej razem i jest nam cudownie :)

Sortuj wg