Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.

przez linka 28 gru 2010, 20:26
harpagan83, wtedy trzeba być mądrzejszym od osoby która nie umie okazać szacunku, nie zniżać się do jej poziomu, nie pozwolić jej wyprowadzić nas z równowagi, zachować kulturę i ....odejść zamiast obrzucać inwektywami :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez harpagan83 28 gru 2010, 20:34
linka, no tak najlepiej się zachować, i to nie tylko wobec dziewczyn ;) , ale czasem nerwy puszczą wodze.

Generalnie nigdy nie uderzyłem kobiety, bo mam do tego wstręt, bo widziałem jak mój ojciec czasami szarpał matkę, w przypływie złości, ale myślę, że nie jednej pannie przydał by się solidny liść za nie właściwe zachowanie, i nie chodzi mi o rozwiązły tryb życia, a o odnoszenie się do innych ludzi.
No i kwestia poczucia swojej godności, nigdy nie powinno się obrażać i pozwalać na to a żeby ktoś inny nas obrażał, i cięta riposta w wielu sytuacjach jest mile widziana :mrgreen:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez linka 28 gru 2010, 20:37
8) ja nie twierdzę, że są ludzie którym przysłowiowa lepa w paszczę by się nie przydała - ale jak sam piszesz, przemoc jest obrzydliwa, a ta słowna czasem boli bardziej...każdemu puszczają nerwy....i czasem nic w tym dziwnego...ale wiesz, fajnie czuć że masz więcej klasy i jesteś mądrzejszy. :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez harpagan83 28 gru 2010, 20:43
linka, tak jak piszesz, czasem lepiej odpuścić, a czasem lepiej zaatakować słownie lub werbalnie, a mądry człowiek zawsze wie co wybrać w danym momęcie:P.
Damskich bokserów nie popieram, ale jeśli chodzi o przemoc, to fajnie czasem dać sobie po ryju :twisted: , chociaż odkąd mam nie sprawną nogę i muszę się rehabilitować, zmieniłem nie co zdanie.
Generalnie sama przemoc nie jest obrzydliwa, ale znęcanie nad osobami bezbronnymi i zwierzętami, jest bardzo obrzydliwe i karygodne ;)
To wymaga pełnego angażu

przez Tajemniczy Pan 29 gru 2010, 14:44
linka napisał(a):8) ja nie twierdzę, że są ludzie którym przysłowiowa lepa w paszczę by się nie przydała - ale jak sam piszesz, przemoc jest obrzydliwa, a ta słowna czasem boli bardziej...każdemu puszczają nerwy....i czasem nic w tym dziwnego...ale wiesz, fajnie czuć że masz więcej klasy i jesteś mądrzejszy. :mrgreen:

Przemoc może być bardzo dobra w słusznej sprawie :D

Teraz to wszędzie jest dziadostwo. 5 lat za zgwałcenie kobiety, a 8 za napad na sklep i zabranie kilkuset złotych...Gdyby był stryczek za każde zabójstwo czy zgwałcenie to było by o wiele spokojniej...i na takim przykładzie pokazałem jak może być przydatna przemoc :P

przez paradoksy 29 gru 2010, 16:27
tak sobie myślałam o Twoim problemie.
chcesz dziewicę - ok, ale to się wiąże z pewnym kompleksem... kompleksem, że kobieta mogłaby być od Ciebie bardziej doświadczona, w pewien sposób silniejsza... a tego nie potrafisz znieść, dlatego takie kobiety dewaluujesz po całej linii. One z góry są na straconej pozycji.
paradoksy

przez linka 29 gru 2010, 18:20
Tajemniczy Pan, no to naczelne hasło nazistów, w końcu wybijanie żydów, polaków i całej reszty to była "słuszna sprawa" tak jak każda wojna...... :roll:

Nie przemoc fizyczna nie jest dobrym wyjściem....moim zdaniem nigdy.......

ps. Co z ciebie za katolik....... :roll: ...miłosierdzia.....wybaczenia......
Przyjaciel forum

przez harpagan83 29 gru 2010, 20:39
linka, czasem przemoc jest jedynym wyjściem, jak by ktoś zaatakował moją kobietę, albo jakąś np babcię to chciałbym sukinsynowi skopać mordę.
A ideologie nazistowskie to zryta sprawa która prowadzi do zagłady ludzkości, to coś więcej nisz przemoc.
Gdyby ludzie sie nawzajem szanowali i nie byli tacy pazerni przemocy mogło by nie być, bo nikt nikogo by nie prześladował i nie okradał ;)
To wymaga pełnego angażu

przez Tajemniczy Pan 30 gru 2010, 15:53
tak sobie myślałam o Twoim problemie.
chcesz dziewicę - ok, ale to się wiąże z pewnym kompleksem... kompleksem, że kobieta mogłaby być od Ciebie bardziej doświadczona, w pewien sposób silniejsza... a tego nie potrafisz znieść, dlatego takie kobiety dewaluujesz po całej linii. One z góry są na straconej pozycji.

Jeżeli chodzi o doświadczenie w łóżku to nie za bardzo mi na tym zależy, ale o doświadczenie w związku to trochę może i by mi przeszkadzało...

Tajemniczy Pan, no to naczelne hasło nazistów, w końcu wybijanie żydów, polaków i całej reszty to była "słuszna sprawa" tak jak każda wojna...... :roll:

hmm...zawsze jak do chodzi do takich tematów to ludzie zawsze przedstawiają taką sytuację, że jej odwrotność nie świadczy o racji ;)

Zabijanie polaków przez nazistów to nie była słuszna sprawa, ale zabijanie nazistów przez polaków to już co innego ;)

przez namiestnik 30 gru 2010, 21:07
Jak by miała być doświadczoną w łóżku dziewicą?

Tak tylko pytam... zaczepnie...

Anyway z tym Kali ukraść krowę to coś jest! :D

przez linka 31 gru 2010, 12:20
Tajemniczy Pan, tylko wiesz, zdefiniowanie co to jest "słuszna sprawa" jest dość problematyczne....niestety....moralność - moralności nierówna..... a gdzie miłosierdzie? 8)
Przyjaciel forum

przez khaleesi 07 lut 2011, 17:54
harpagan83 napisał(a):
psyche. napisała

A propos tematu czemu czystość kobiety ma być ważna a mężczyzny to już nie

może dla tego że dziewczyna oczekuje od partnera żeby był doświadczony i wiedział co i jak, a wielu facetom to wszystko jedno czy doświadczona czy nie, z reguły to my przejmujemy inicjatywe :twisted:

A nieprawda .Ja tam nie chce faceta doświadczonego .
Bezradności i nieporadność w tych sprawach mnie rozczula .
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez kubaka666 07 lut 2011, 19:29
psyche. napisał(a):A nieprawda .Ja tam nie chce faceta doświadczonego .
Bezradności i nieporadność w tych sprawach mnie rozczula .

I'am your man!

jak się znam to w trakcie seksu z dziewczyną, która miała wcześniej innych partnerów seksualnych cały czas bym myślał o ich siuśkach i że to prawie tak jakbym się z nimi siuśkami stykał. nie żebym bywał w trakcie seksu z dziewczyną.

paradoksy napisał(a):chcesz dziewicę - ok, ale to się wiąże z pewnym kompleksem... kompleksem, że kobieta mogłaby być od Ciebie bardziej doświadczona, w pewien sposób silniejsza... a tego nie potrafisz znieść, dlatego takie kobiety dewaluujesz po całej linii. One z góry są na straconej pozycji.

w dzisiejszych czasach z takim podejściem jest się na straconej pozycji. nie żebym nie miał takiego podejścia.
śmieszy mnie to co napisałem powyżej.

"jesteś dziwny." i słowo nerwicą się stało.

Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.

przez khaleesi 07 lut 2011, 19:37
kubaka666, I'am your woman :mrgreen:

Oj no ale to fakt .Mnie obrzydza jak facet miał ileś tam kobiet i co tam wyprawiali .
To mnie obrzydza :roll: :roll: . No ale fakt sypiając z facetem śpisz z jego wszystkimi wcześniejszymi partnerami /partnerkami . :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg