Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.

przez linka 22 gru 2010, 18:34
Tajemniczy Pan, :lol: weź mnie nie rozśmieszaj, gdzie genetyka a gdzie kasa....następny który stara się zamaskować swoją nieudolność życiową zrzucając winę na kobiety. Pewnie my w ogóle nic innego w życiu nie robimy tylko albo się kurwimy albo lecimy na kasę ...a na jedno wychodzi.
ZOSTAŃ GEJEM :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez khaleesi 22 gru 2010, 18:42
Tajemniczy Pan napisał(a):
harpagan83 napisał(a):
pogorszyło mi się i zdałem sobie sprawę jaki mam problem

Tajemniczy Pan, to opowiedz nam jaki masz problem?

No, że postrzegam wszystkie dziewczyny jak dziwki...;/ (ogólnie rzecz ujmując)

No to z takim podejściem nie znajdziesz partnerki życiowej .
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez marcja 22 gru 2010, 18:43
Tajemniczy Pan napisał(a):A z drugiej strony genetyka kobiety jest tak skonstruowana, że zostaje przyciągana przez pieniądze ;/

Zamiast wypisywac takie rzeczy, poszedlbys wreszcie na terapie...Z takim mysleniem zostaniesz samotnym, nieszczesliwym, zgorzknialym gburem...Skoro faceci sa tacy super, a kobiety takie okropne, to wez sobie za meza faceta ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tajemniczy Pan 22 gru 2010, 19:07
bleee...

Nie mogę iść na terapię, bo nie mam za bardzo pieniędzy, a rodzice to nie za bardzo bd chętni mi pomóc. Nawet im nie mówiłem i nie zamierzał, bo wiem że i tak mnie zignorują lub wyśmieją.

przez linka 22 gru 2010, 19:18
Tajemniczy Pan, nie możesz iść na terapię bo takie narzekanie ci pasuje jak widać..... jak pisałam, łatwiej jest zrzucać winę za swoje niepowodzenia życiowe na kobiety.....za terapię nie trzeba koniecznie płacić, można iść na terapię na NFZ...a poza tym można sobie coś dorobić w weekendy :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 22 gru 2010, 19:58
Tajemniczy Pan napisał(a):A z drugiej strony genetyka kobiety jest tak skonstruowana, że zostaje przyciągana przez pieniądze ;/

:roll:
tzn. że to, że mam cycki i waginę i inne odróżniające mnie cechy od bycia facetem znaczy że powinnam za to kasę dostawać? AHA.
paradoksy

przez Zenonek 22 gru 2010, 21:01
Tajemniczy Pan,

Jak najbardziej mozesz szukac dziewicy i jak bedziesz chcial to taka znajdziesz....

Natomiast nie ograniczaj sie az tak bardzo....To znaczy co innego kurewka , a co innego normalna dziewczyna....

np wiadomo, ze powiedzmy 22 latka , ktora spala np z 10 facetami to zwyczajna "wyzymaczka", puszczalska , nie warta uwagi....

Ale calkowicie normalne jest, ze np 22-5 latka byla tam powiedzmy w 1-3 powazniejszych zwiazkach...

Co do Twoich obaw odnosnie wiernosci...Coz, wszystko zalezy od zasad, charakteru, popedu...Nie mozna generalizowac....

Sa puszczalskie (ktore najczesciej bardzo sie obruszaja jak ktos im to uswiadomi hahaha) i sa normalne kobiety.

Jednych jest duzo i drugich tez jest sporo.

Nie ma co popadac w panike...

Powiem jeszcze tak jakbys szukal to bys znalazl, chocbys preferowal jakas masochistke, analistke, fetyszystke....Dla chcacego nic trudnego.

Krotko mowiac problem lezy pewnie w trudnosciach w nawiazywaniu kontaktow - zatem terapia czy jakis profesjonalny kurs podrywu i smigaj.

Ps to, ze kobiety bardzo czesto leca na kase to normalka, ale nie ma w tym nic zlego... Przeciez facet powinien byc obrotny, przedsiebiorczy, silny, sprytny i cwany - nie ma co sie dziwic, ze obrotny brzydal bedzie mial piekne kobiety, a niebrzydki niesmialek ni hu hu :).
Ostatnio edytowano 22 gru 2010, 21:07 przez Zenonek, łącznie edytowano 1 raz

przez linka 22 gru 2010, 21:06
Rozumiem, ze koleś który w wieku 22 lat puknął już 10 kobiet to też szmata i kurwiarz nie warty szacunku? Zenonek, ?
Przyjaciel forum

przez khaleesi 22 gru 2010, 21:11
Co jak co ja bym nie chciała faceta co miał 10 lasek . Jakiś niesmak pozostaje :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Zenonek 22 gru 2010, 21:13
linka,

Wydaje mi sie, ze to za duzo jak na ten wiek, gdyz, nie mozna byc w 10 powaznych zwiazkach w tym wieku..

JEdnak sytuacja kobiet i facetow jest zgola inna - to kobieta decyduje czy idzie do lozka czy nie....jak kolesiowi daja to bedzie bral - mowiac kolokwialnie....Oczywiscie wiekszosc mezczyzn tak zrobi. NIe wszyscy.

Chociaz ja nie pochwalam puszczania sie facetow rowniez.

Milosc w zwiazku OK - puszczanie sie ? Nie OK :).

Swoja droga normalna 22-4 latka nie ma szans byc w wiecej niz 5 zwiazkach,a to i tak bardzo duzo.

[Dodane po edycji:]

psyche.,

Dokladnie. Ja tez sobie nie wyobrazam nawet calowac sie z kobieta co miala 10 kolesi...

przez linka 22 gru 2010, 21:15
Zenonek, a to żeby iść z kimś do łózka to musi być poważny związek? W innym wypadku to jest już puszczanie się i kurwienie?
Przyjaciel forum

przez Zenonek 22 gru 2010, 21:22
linka,

Jasne, ze tak. Dla kobiet to totalne szmacenie sie. Dla facetow nieco mniejsze ( kobiety "wpuszczaja", nie na odwrot) , ale tez jest to kurwienie sie.

To czy ktos ocenia kurwienie negatywnie czy nie to juz inna kwestia.

JEdnakowoz samo zjawisko mozna tylko tak nazwac.

Z obserwacji moich i znajomych - obrotni kolesie najczesciej sobie znajduja porzadne kobiety, a ci super-niesmiali trafiaja na kurewki, ktore chca miec porzadnego faceta zeby na nie robil ^^.

przez Tajemniczy Pan 22 gru 2010, 21:26
linka napisał(a):Zenonek, a to żeby iść z kimś do łózka to musi być poważny związek? W innym wypadku to jest już puszczanie się i kurwienie?

Według mnie jak najbardziej, bo niby po co idzie z nim do łóżka skoro go nie kocha ? Dla pieniędzy, bo musi ładnie wyglądać dla tego jedynego ?

przez linka 22 gru 2010, 21:26
:lol: współczuję towarzystwa i szowinistycznego podejścia do życia .

[Dodane po edycji:]

Tajemniczy Pan, ty masz straszny kompleks.....z tą kasa...nie masz więc uważasz że nie będziesz nigdy miał kobiety, bo w końcu one tylko na to lecą...a może to wynika z tego ze jesteś nieporadny życiowo? :-|
Wyobraź sobie że ludzie uprawiają seks, z kimś kogo nie koniecznie kochają, nie dla pieniędzy ale dla przyjemności.

Ja nie piszę o ustawicznym bzykaniu się z kim popadnie ale jednorazowym "epizodzie" który zdarza się raz na rok itd...

ps. Nie ma czegoś takiego jak: ten jedyny - ta jedyna...niestety...... :mrgreen:
Przyjaciel forum

Sortuj wg