Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: przeszlosc dziewczyny

przez Tajemniczy Pan 07 gru 2010, 22:58
2. Boi się że jeśli pójdzie z kimś do łóżka to utraci coś bardzo cennego.

Przecież tak będzie.

3. Boi się że facet będzie ją traktował jak materac.

Jest na to całkiem duże prawdopodobieństwo, więc normalne, że się boi.

Ja np. nie mógłbym być z dziewczyną z taką przeszłością. Pomóc to może i bym pomógł, ale w życiu bym z nią nie mógł być.

Oczywiście nie odradzam Ci jej, bo nie raczej nie wszyscy są tacy jak Ja.

przez linka 07 gru 2010, 22:59
Tajemniczy Pan napisał(a):

Przecież tak będzie.

Uzasadnij jeśli możesz.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez namiestnik 07 gru 2010, 23:07
Tajemniczy Pan, a Ty taki święty jesteś? Kobieta z którą jesteś jest pierwszą w Twoim życiu i nawet nie dotknąłeś może innej nigdy w życiu? A może nawet o tym nie pomyślałeś? A może dla siebie masz inną miarę?

I co ogólnie z tego wynika? Lepiej nie zbliżać się do nikogo - bo tylko można z pewnością coś stracić i zrobić, że będzie gorzej. Ludzie żyjmy samotnie? Eeeee.. bez sensu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tajemniczy Pan 07 gru 2010, 23:20
linka napisał(a):
Tajemniczy Pan napisał(a):

Przecież tak będzie.

Uzasadnij jeśli możesz.

No zazwyczaj, jeżeli dorosła (niekoniecznie) dziewczyna idzie z facetem do łóżka to wiadomo co...a jeżeli w dodatku ona jest dziewicą to raczej straci cnotę, a ją ma się (chyba) do pierwszego razu. Czyli dla niektórych ludzi cnota może być cenna ponieważ, jeżeli ją się straci to się jej nie odzyska...chyba.

Podsumowując.

Przez pójście z kimś do łóżka można stracić cenną rzecz jaką jest cnota, ponieważ jest dosyć rzadka, a w dzisiejszych czasam jest wręcz deficytowa.

namiestnik

Kobieta z którą jesteś jest pierwszą w Twoim życiu i nawet nie dotknąłeś może innej nigdy w życiu?

Dotknąć dotknąłem...np. pamiętam taką szaloną sytuację gdzie byłem sam na sam z dziewczyną w szatni i chcąc wyjść dotknąłem swoim łokciem jej ręki ;/

Ludzie żyjmy samotnie?

W sumie nie było by to złe. Żadnych obowiązków względem drugiej osoby, żadnych trudnych wyborów, żadnych kłótni, żadych złych odczuć spowodowanych np. zdradą....sam się zastanawiam czy nie wybrać takiej drogi

Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.

przez linka 07 gru 2010, 23:24
o zazwyczaj, jeżeli dorosła (niekoniecznie) dziewczyna idzie z facetem do łóżka to wiadomo co..

Jezus Maria, co??
No będą uprawiać seks a co poza tym?
Przez pójście z kimś do łóżka można stracić cenną rzecz jaką jest cnota, ponieważ jest dosyć rzadka, a w dzisiejszych czasam jest wręcz deficytowa.

Bo ja wiem, czy ważna....kawałek tkanki, do tego powodujący że sam akt pozbycia się jej do najprzyjemniejszych nie należy...hmm...dla mnie jest mało istotna.........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez namiestnik 07 gru 2010, 23:32
Tajemniczy Pan - mówisz poważnie czy żartujesz sobie z nas? Powiedz szczerze.

przez TAO 08 gru 2010, 00:19
Próżność i egoizm facetów uczynił z błony dziewiczej fetysz.
Każdy facet chce być pierwszym w życiu kobiety, każda kobieta chce żeby ten facet był jej ostatnim...
Coś chyba w tym jest..?
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez Tajemniczy Pan 08 gru 2010, 08:23
linka napisał(a):
o zazwyczaj, jeżeli dorosła (niekoniecznie) dziewczyna idzie z facetem do łóżka to wiadomo co..

Jezus Maria, co??
No będą uprawiać seks a co poza tym?

Bo ja wiem, czy ważna....kawałek tkanki, do tego powodujący że sam akt pozbycia się jej do najprzyjemniejszych nie należy...hmm...dla mnie jest mało istotna.........

Może dla Ciebie to kawałek tkanki, ale dla wielu jest to coś ważniejszego.

Być może teraz piszesz takie głupoty, bo miałeś między nogami dziesiątki facetów, a teraz przy sobie nie masz żadnego.

namiestnik

Tak

TAO

Też chciałbym być dla pewnej dziewczyny tym pierwszym i ostatnim :)

To że miałeś (nie koniecznie o tobie) dziesiątki dziewczyn na jedną noc, nie oznacza że jesteś jakiś lepszy, wręcz przeciwnie - jesteś głupi i pusty.

przez linka 08 gru 2010, 08:31
Tajemniczy Pan napisał(a):Być może teraz piszesz takie głupoty, bo miałaś między nogami dziesiątki facetów, a teraz przy sobie nie masz żadnego.

Pomijając fakt, że nic kompletnie o mnie nie wiesz to twój komentarz poza tym, że jest obraźliwy to jeszcze żałosny.......
Dla mnie każde zdanie z twoich postów to coraz większe głupoty.....
Nie masz bladego pojęcia o kobietach i jeśli nie zmienisz przekonań nigdy, NIGDY w życiu nie stworzysz poważnego, zdrowego związku.....

Wiesz czym się różnimy, że TY właśnie jesteś sam i starasz się to uzasadnić jak tylko się da a ja od kilku lat jestem w szczęśliwym związku 8)
Przyjaciel forum

przez TAO 08 gru 2010, 10:41
linka,

Cóż... nic dodać nic ująć... szkoda czasu na takie dywagacje... :(
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez namiestnik 08 gru 2010, 11:00
Tajemniczy Pan, tak, żartuję, czy tak mówię poważnie?

Mam wrażenie, że w tym kawałku tkanki jest zawarta cała wartość człowieka dla Ciebie. Nie ważne kim jest i co myśli. Ważny jest ten fakt. Ciekawi mnie też co jak ktoś z jakichś względów innych niż seks nie posiada tego kawałka? Jest gorsza dla Ciebie? I czy dla Ciebie utrata dziewictwa to ten kawałek, czy też inne działania w sferze seksu? A może myśli również? Tak pytam - bo znam ludzi dla których dziewictwo jest bardzo ważne, uważają się prawie za świętości lepsze od takiego złego ja czy kogokolwiek innego. Tak naprawdę ich życie seksualne to całe pasmo szalonych przygód, z wyłączeniem kilku wcale niekoniecznie najciekawszych zachowań.

przez linka 08 gru 2010, 14:45
Jak ktoś ocenia wartość innego człowieka, w tym przypadku kobiety po obecności błony dziewiczej lub jej braku to ma zaiste solidny system wartości..... :roll:
Przyjaciel forum

przez Tajemniczy Pan 08 gru 2010, 16:58
Dziewczyna bez cnoty jest zdecydowanie nie dla mnie. Nie ważne czy miała 1 chłopaka czy 18. Brzydził bym się z taką dziewczyną całować, przytulać, uprawiać sex. Już nawet nie tylko to, że z kimś spała, ale np. to że ktoś dał jej klapsa, a ona nie zareagowała już mnie mocno od takiej dziewczyny odpycha. Może to ostatnie to pierdoła, ale tak mam...
Jeżeli nie spotkam takiej dziewczyny o jakieś marzę to wole nie mieć żadnej.
Mi się w pale nie mieści, że mógłbym być z dziewczyną która spała z innym. To wg. mnie przechodzi wszelkie pojęcie...

Ale skoro autor tematu nie ma takich poglądów/myśli na temat swojej dziewczyny i w ogóle mu nie przeszkadza jej przeszłość no to cóż...mogę tylko życzyć powodzenia :)

A to że kumple się śmieją to tylko należy autorowi współczuć, że ma takich znajomych.

przez Tajemniczy Pan 08 gru 2010, 17:23
Nie, nie miałem.

Tak sobie myślę jak wyglądało by moje życie po pierwszym razie z dziewczyną do której nic nie czułem...pewnie czuł bym się "zużyty" i nie miał ochoty na kolejny związek obojętnie kim by nie była ta nowa...

Sortuj wg