Skocz do zawartości
Nerwica.com

NN na tle zdrowej relacji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post. Sam nie do końca wiem, czy moje przyzwyczajenia to nerwica czy nie, czytając jakiś czas forum wydaje mi się, że tak. Do rzeczy:

 

Kiedy przychodzę do swojej dziewczyny za każdym razem mam wrażenie, że zakłócam spokój jej rodzicom. :? Nie wiem jak to wytłumaczyć i skąd to się bierze. Nie to, że nie jestem mile widziany, tylko wkręca mi się, że może akurat dzisiaj jej rodzice chcą mieć wolne, spokojne popołudnie. Z tego faktu było już parę kłótni, jako że wcale nie miałem ochoty przychodzić - wnioskowała po mojej minie. Nie mogę odpędzić się od tych myśli.

 

Miałem napisać o czymś jeszcze, ale zapomniałem, bo pamięć mam fatalną. Może wyniknie w trakcie dyskusji, jeśli ktoś pokusi się odpisać, z wyjątkiem Pana reklamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal100, byc moze stresujesz sie tym ze jej rodzice sa w domu, i dlatego nachodza Ciebie takie mysli, spróbujcie sie spotykac u Ciebie, czy w innym miejscu. Ale skoro jej rodzice do Ciebie nie maja o to pretensji, to jest wszystko ok, bo chyba nie puszczacie muzyki na full i nie wybijacie szyb w oknach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×