NN na tle zdrowej relacji

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

NN na tle zdrowej relacji

przez Rafal100 28 lis 2010, 21:34
Witam, to mój pierwszy post. Sam nie do końca wiem, czy moje przyzwyczajenia to nerwica czy nie, czytając jakiś czas forum wydaje mi się, że tak. Do rzeczy:

Kiedy przychodzę do swojej dziewczyny za każdym razem mam wrażenie, że zakłócam spokój jej rodzicom. :? Nie wiem jak to wytłumaczyć i skąd to się bierze. Nie to, że nie jestem mile widziany, tylko wkręca mi się, że może akurat dzisiaj jej rodzice chcą mieć wolne, spokojne popołudnie. Z tego faktu było już parę kłótni, jako że wcale nie miałem ochoty przychodzić - wnioskowała po mojej minie. Nie mogę odpędzić się od tych myśli.

Miałem napisać o czymś jeszcze, ale zapomniałem, bo pamięć mam fatalną. Może wyniknie w trakcie dyskusji, jeśli ktoś pokusi się odpisać, z wyjątkiem Pana reklamy.

Re: NN na tle zdrowej relacji

przez agusiaww 29 lis 2010, 11:17
Rafal100, byc moze stresujesz sie tym ze jej rodzice sa w domu, i dlatego nachodza Ciebie takie mysli, spróbujcie sie spotykac u Ciebie, czy w innym miejscu. Ale skoro jej rodzice do Ciebie nie maja o to pretensji, to jest wszystko ok, bo chyba nie puszczacie muzyki na full i nie wybijacie szyb w oknach :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg