Dostaję świra myśląc o byłej! Pomocy! :(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Dostaję świra myśląc o byłej! Pomocy! :(

przez Matt FX 27 lis 2010, 01:13
Jesteście super że piszecie! Naprawdę mi pomagacie!

Ja ostatnio miałem lęk że zabije swoją mamę! Na serio! Naprawdę to było jakieś 3 tygodnie temu! Z mamą mam słaby kontakt bo uciekła w wiarę i jest mega-katoliczką i nie czuję od niej za dużo wsparcia pomimo że mieszkamy razem. Zawsze opowiadała o innych, jakby bardziej interesowała się innymi niż własnymi dziećmi. Tata dzwoni do mnie się interesuję itd. Ostatnio powiedziała że mnie wspiera ale w inny sposób (pewnie modląc się). U mnie znów pojawiły się te agresywne myśli dziś ale w stosunku do ludzi i do siebie! Czekam na odzew od naprawdę dobrego terapeuty który ma znaleźć dla mnie termin ale ja nie wytrzymuję tych emocji, tego jest dużo bardzo! Może w moim dzieciństwie brakowały mi bardziej mamy niż taty pomimo że on ją zostawił dla innej. Jakoś z ojcem łączyła mnie mocna więź zawsze, potrafiłem mu wybaczyć pomimo że tak postąpił. Wydaje mi się że moja mama w momencie kiedy ojciec ją zdradził (miałem wtedy roczek) wyparła emocje związane z facetami, pomimo że ma trzech synów (jestem najmłodszy). Jakąś ją nie interesowało co robiłem jak byłem nastolatkiem itd. Tata zawsze wspierał moje hobby, dawał mi na kasę na treningi capoeira w szkole średniej, nawet kupił mi mój pierwszy gramofon, dzięki niemu zająłem się djką. Mam też lęki że jestem pedałem, choć wiem że to nie prawda bo od zawsze lubiłem dziewczyny i od zawsze je miałem i to są lęki, tak samo atakowało mnie to w szpitalu psychiatrycznym. M-A-S-A-K-R-A!

przez harpagan83 27 lis 2010, 01:17
ja /cenzura/ ale masz problemy. Myslałęm że nie masz powodzenia u kobiet i przez farta byłeś w zwiazku przez 5 lat i przeżywasz ze ona cie zostawiła, a tybiedny juz więcej nikogo sobie nie znajdziesz. A tu piszesz że leciałeś w ślnę z inną panienką, i o mały włos bys jej nie pocisnoł. Chłopie przestań lamentować ogarnij się, znajdź sobie nową dziewczynę, bo zwiazek na odległosć to /cenzura/ nie zwiazek, i nie rób scen- men 8)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez Matt FX 27 lis 2010, 01:26
Właśnie o to chodzi że mam powodzenie i od zawsze je miałem. Tylko te zasrane wyrzuty sumienia :roll: i lęk że z inną nie będę tak szczęśliwy albo że ona płacze przeze mnie cały czas. Poza tym jeszcze inną dziewczynę brzydko mówiąc "pocisnąłem" w zeszłym tygodniu po pijaku... :oops:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TAO 27 lis 2010, 01:27
Kiedyś, wiele, wiele lat temu miałem takie same napięcia i myśli. To może być związane z sytuacją jaką miałeś w rodzinie... może też sięgać życia płodowego. Postaraj się wykorzystać ten czas przed wizytą, i podpytać braci co oni pamiętają, bo jak rozumiem, to jesteś najmłodszy.
Lęk, z przeszłości, przed śmiercią może powodować takie napięcia...
Spróbuj się podłączyć pod ten link i poczytać http://mateusz.pl/mz/ws-zuc/index.htm
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez stardoll 27 lis 2010, 01:30
Matt FX napisał(a):Właśnie o to chodzi że mam powodzenie i od zawsze je miałem. Tylko te zasrane wyrzuty sumienia :roll: i lęk że z inną nie będę tak szczęśliwy albo że ona płacze przeze mnie cały czas. Poza tym jeszcze inną dziewczynę brzydko mówiąc "pocisnąłem" w zeszłym tygodniu po pijaku... :oops:

uuuu 8)
to jak tak "pociskasz" te laski to co to za wyrzuty sumienia ;)
Lądujesz z jedna laska w wyrku, zaraz rzuca sie na Ciebie druga, czyli umawiasz sie na randki, imprezujesz, sexisz sie, masz rwanie :lol: zyc nie umierac chlopie! Wiesz co ja bym dala za to? heheh
stardoll

przez Matt FX 27 lis 2010, 01:45
stardoll

Najlepsze jest to że ja nic specjalnie nie robię, bo prostu jestem jaki jestem a pomimo tego dziewczyny z którymi się spotykam szybko się we mnie "bujają". W wypisie ze szpitala napisali mi że mam rys osobowości histrionicznej, czyli to że mam taki rys osobowości to nie znaczy że jestem jakiś porąbany do reszty? :? Np. u mojego kumpla w wypisie napisali że ma osobowość unikającą itd. Najgorsze są te poczucie winy i myśli samobójcze! Spotykam się z dziewczynami ponieważ co mam robić? Siedzieć na dupie i patrzeć jak życie ucieka mi przez palce?! Poza tym zawsze to jakoś odciąga mi uwagę chociaż na chwilę.

TAO

Dzięki za link! Z chęcią poczytam. U mnie był zawsze taki problem że ja nie pamiętam NIGDY jak rodzice byli razem, nie pamiętam! U mnie w głowie jest już zakodowane że rodzice ZAWSZE byli oddzielnie, pomimo że mieszkali pod jednym dachem. Już wtedy byli w separacji. Np. mój brat który jest 3 lata starszy ode mnie pamięta jak mama była w ciąży ze mną, najstarszy (7 lat starszy) pamięta jak się ojciec jeszcze umizgiwał do matki. A ja nic nie pamiętam! Nie mam wzorca rodziny! Ni /cenzura/! Na terapii której uczęszczałem dwa razy się przejęzyczyłem i powiedziałem o swoich braciach "moi synowie". Pamiętam też jak byłem mały miałem problem ponieważ wszystkie zdjęcia np mojego brata jak był malutki wywoływały u mnie płacz :cry:

[Dodane po edycji:]

Dodam też że matka jako dziecku mówiła mi że mój dziadek od strony ojca powtarzał "po co ten Mateusz, po co ten Mateusz jeszcze" i mówiła mi to jak miałem 5 lat. /cenzura/ rozpłakałem się teraz bez kitu jak to piszę.

przez stardoll 27 lis 2010, 01:50
Matt FX napisał(a):stardoll

Najlepsze jest to że ja nic specjalnie nie robię, bo prostu jestem jaki jestem a pomimo tego dziewczyny z którymi się spotykam szybko się we mnie "bujają". W wypisie ze szpitala napisali mi że mam rys osobowości histrionicznej, czyli to że mam taki rys osobowości to nie znaczy że jestem jakiś porąbany do reszty? :? Np. u mojego kumpla w wypisie napisali że ma osobowość unikającą itd. Najgorsze są te poczucie winy i myśli samobójcze! Spotykam się z dziewczynami ponieważ co mam robić? Siedzieć na dupie i patrzeć jak życie ucieka mi przez palce?! Poza tym zawsze to jakoś odciąga mi uwagę chociaż na chwilę.

To ciesz sie, ze w ogole ktos chce sie z Toba umawiac i bzykac :) Np. na randki ze mna nie ma zadnych chetnych i co ja mam powiedziec? Jasne, ze jak jestes singlem to w wyrywaniu lasek nie ma nic zlego, baw sie i korzystaj a nie zamartwiaj.
A w psychiatryku z jakiego powodu byles?
stardoll

przez Matt FX 27 lis 2010, 01:59
stardoll Z powodu nerwicy lękowo-depresyjnej. Zaczęło się od ataku lęków i agorafobii. Miałem natrętne myśli że zaraz zrobię komuś krzywdę albo sobie i bałem się tego. Dotyczyło to moich rodziców, mnie albo osób z którymi przebywałem. Byłem 3 miesiące w trakcie których zostawiła mnie dziewczyna. Po wyjściu całkowicie zatraciłem sens życia a to wszystko że pewnie byłem niechcianym dzieckiem. Teraz do mnie to dochodzi. Żyję z dnia na dzień jakbym odwlekał swoje samobójstwo. Wsparcie psychologa jest mi niezbędne bo sam sobie z tym nie poradzę :(

przez stardoll 27 lis 2010, 02:17
Kurde, dla mnie to jest niepojęte, ze ktos moze latac na randki i imprezy a jednoczesnie miec mysli samobojcze :shock: No nie czaje po prostu.
A chodzisz na jakas terapie teraz?
stardoll

przez Matt FX 27 lis 2010, 02:34
Chodziłem na psychodynamiczną ale nie mogłem się z kobietą porozumieć w sensie że nie udało nam się nawiązać nici porozumienia która jest tak ważna pomiędzy terapeutą a pacjentem i zrezygnowałem bo to nie szło do przodu. Poza tym zarzucała mi że mam zdolność do rozwijania w sobie nerwicy do ogromnych rozmiarów co mnie denerwowało ponieważ człowiek TEGO NIE KONTROLUJE do cholery! To jest tak silne że masakra! Ktoś kto nie ma o tym pojęcia nie wie tak naprawdę jaki to koszmar! Z randkami jest tak że staram się to jakoś kontrolować, czasem nie chce mi się nic, nie chce mi się wychodzić z domu, nie chce mi się nic robić ale lubię wyjść żeby odwrócić uwagę i pogadać.

przez harpagan83 27 lis 2010, 12:52
chciał bym mieć takie problemy jak załozyciel tematu. Może bym na dziwki nie musiał chodzić 8)
To wymaga pełnego angażu

przez khaleesi 27 lis 2010, 15:16
harpagan83 napisał(a):ja /cenzura/ ale masz problemy. Myslałęm że nie masz powodzenia u kobiet i przez farta byłeś w zwiazku przez 5 lat i przeżywasz ze ona cie zostawiła, a tybiedny juz więcej nikogo sobie nie znajdziesz. A tu piszesz że leciałeś w ślnę z inną panienką, i o mały włos bys jej nie pocisnoł. Chłopie przestań lamentować ogarnij się, znajdź sobie nową dziewczynę, bo zwiazek na odległosć to /cenzura/ nie zwiazek, i nie rób scen- men 8)

No tak samo myślę a tutaj facet prowadzi bogate życie erotyczne .
Singiel ok tylko czy te laski wiedzą ,że są jednonocne ? :)
A skoro czujesz wyrzuty sumienia to może w stosunku do tego ,że tak łatwo traktujesz sprawy seksu a tamtą co Cię zostawiła po prostu kochasz i czujesz jakbyś ją zdradzał
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Matt FX 27 lis 2010, 19:51
psyche.

Chyba trafiłaś w sedno, tak rzeczywiście ciężko mi o niej zapomnieć. Najgorsze jest to że jej tu nie ma po prostu. Z zagranicy nie wiem czy zamierza wrócić kiedykolwiek. Może w lipcu przyszłego roku... Ja wiem że muszę się skupić na sobie i wyleczeniu ale nie umiem, kompletnie jestem rozwalony. Jak napiszę do byłej że dalej do niej coś czuję to powie że się nią bawię a za tydzień stwierdzę że wcale jej nie kocham i tak w kółko. To jest porąbane!

[Dodane po edycji:]

Cholera biorę te leki. Powinienem mieć jakiś dystans do tego a Tu taki syf...

przez harpagan83 27 lis 2010, 22:52
Matt FX, skoro nie wiesz czy zamierza wrócić to ją olej, bo najwyraźniej cie nie kocha. Bo jak sie kogoś kocha to jest się z nim na dobre i na złe, a skoro ona wolałą wyjechać za granicę niż zostać z tobą to odpowiedź jest prsta. No i wyglądasz raczej na kogoś kto nie ma aż takich problemów z psychą, skoro z takim powodzeniem podrywasz dziewczyny. Znajdź se inną dziewczynę, albo kilka kolezanek na raz, i nie zaprzątaj se głowy,bo są tacy co nie umieją, bądź nie mogą. Zrób to z szacunku do tych osób.
To wymaga pełnego angażu

Sortuj wg