Problem z dziewczyną !! Pomocy !!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Problem z dziewczyną !! Pomocy !!

przez MichałS 26 lis 2010, 12:35
agusiaww, Widać, że nie ma w tobie nic zrozumienia, ale to już mniejsza oto. Chyba nie byłaś nigdy w podobnej sytuacji albo przeczytaj sobie raz jeszcze mój problem, chociaż nie wiem, czy w twoim przypadku coś to da. Moja dziewczyna nigdy nie motywowała mnie z pracą, zawsze było to na zasadzie rozkazu. Powodzenie nawet, że nie dobrze mi się tam pracuje ona już odbierała jako chyba powiedzenie: nie chcę mi się w ogóle pracować i już były kłótnie. Po drugie pracowałaś w fast foodzie ? nie wydaje mi się... Trafiłem na okropny zespół ludzi i do tego robiłem po 10godz. gdzie była jedna przerwa 30min. a zarobki nie były w ogóle tego warte. Dziękuję pozostałym osobom za miłe słowa i podtrzymywanie mnie na duchu, wiele mi to dało i raz jeszcze za to dziękuję. Szkoda, że zdarzają się się tutaj podobne przypadki do mojej panny jak osoba o nicku Agusiaww, ale jak widać nie wszyscy są osobami którzy lecą na kasę.

przez arabica90 26 lis 2010, 13:29
jak dla mnie to fakt ze nie mozesz znalesc pracy nie jest az taka tragedia. tak jak moi poprzednicy uwazam ze to nie powod do tego zeby dziewczyna na tobie wyladowywala swoje zle humorki.
to ona ma ze soba problem. nie potarfi sznowac ciebie i podejrzewam ze z innymi tez nie ma zbyt dobrych relacji.
nie zrozum mnie zle ale wydaje mi sie ze ty troszke mogles ja przyzwyczaic do tego ze rozladowuje na tobie swoja zlosc. jezeli ona to robila a ty nic na to nie mowiles to pomyslala ze ma do tego prawo(ALE NIKT NIE POWINIEN TEGO ROBIC I NIKT NIE MA PRAWA SIE NA TOBIE WYLADOWYWAC) i znalazla sobie "ofiare". jak widzi ze ty placzesz i prosisz zeby cie nie opuszczala to moze wydaje sie jej ze tak jakby sie od niej uzalezniles i ona to wykorzystuje.
pomysl powaznie nad rozstaniem z nia. nie pozwol zeby ona cie zniszczyla.

przez LitrMaślanki 26 lis 2010, 16:44
Problem z pracą , dotyka faceta w dwojaki sposób ,większość z nas uważa -parafrazując Konrada z reklamy " mężczyzna jak dobry bank ,musi zarabiać .." A jeżeli z powodu kłopotów z płynnością finansowa ,facet zacznie powątpiewać w swoją męskość ,to drogie panie możecie mi wierzyć ...jest to bardzo dla faceta ciężkie i bolesne. A to przekłada się bezpośrednio na napięcia w związku . Wiem co pisze sam tak mam .
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TAO 26 lis 2010, 20:17
LitrMaśalanki napisał(a):A jeżeli z powodu kłopotów z płynnością finansowa ,facet zacznie powątpiewać w swoją męskość ,to drogie panie możecie mi wierzyć ...jest to bardzo dla faceta ciężkie i bolesne. A to przekłada się bezpośrednio na napięcia w związku . Wiem co pisze sam tak mam .

Nooo jesli męskość jest na tym budowana... i związek kobiety na takiej męskości... współczuję, jednak znam to uczucie... to rzeczywiście trochę jak impotencja... ;) :D
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez khaleesi 26 lis 2010, 22:09
Bezrobotny ale szukasz pracy .
Jeśli jej nie pasuje to jest jej problem .
Na Twoim miejscu nie pozwoliłabym jej na wyładowywanie sie na Tobie i na wulgaryzmy.
Tylko od razu skończyła taki toksyczny związek .
Żenua dziewczyna .
Daj sobie z nią spokój :)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez MichałS 28 lis 2010, 11:04
arabica90, Masz rację i niestety to jest ta smutna prawda i moja wina, ale wychodzi chyba po prostu brak doświadczenia w związkach ? Dałem sobie wejść jej na głowę przez swoją dobroć i myślenie, że tak powinienem, ale nie do końca tak to wygląda:( Dałem sobą kierować i teraz płacę za to:( Szkoda, bo jestem chłopakiem, który chce jak najlepiej a jak większość rzeczy w moim życiu nie wyszło. Nie jest to użalanie się nad sobą, ale naprawdę przechodziłem ciężkie chwilę, wyleczyłem się z depresyjnych problemów i nagrodą miałabyć możliwość życia z ludzi, znalezienie dziewczyny i fakt, znalazłem ją, udało się, ale jak widzicie z opisu chyba lepiej byłoby żebym jej nie znalazł;/

przez arabica90 28 lis 2010, 12:59
nie pozwol na to zeby ona cie zniszczyla.
pokaz jej ze tez masz swoja godnosc i nie pozwolisz sie mieszac z blotem!
napewno jestes bardzo wartosciowym czlowiekiem!
szukasz pracy i to jest wazne :smile: potrzebujesz kogos kto by cie zmotywowal i wspieral a nie dolowal.

przez Lolita 29 lis 2010, 20:32
MichałS szuka rozwiązania problemu ?

Czy po prostu przyszedłeś tu się wyżalić ?

Związek to ciągła praca, praca i praca. Oczekujesz do dziewczyny zrozumienia a sam nie potrafisz jej zrozumieć . Czy skorzystałeś z porady i z nią szczerze porozmawiałeś ?

Małe sprostowanie to Wy macie problem . I albo dojdziecie do ładu albo się rozejdziecie innej opcji nie ma.
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

przez depresyjny86 30 lis 2010, 00:25
Związek to ciągła praca, praca i praca.

Dlatego uważam,że związek z kimś to głupota,nic tylko dodatkowy problem.Ale to moje zdanie.
:)

przez Lolita 30 lis 2010, 00:30
człowiek nerwica napisał(a):
Związek to ciągła praca, praca i praca.

Dlatego uważam,że związek z kimś to głupota,nic tylko dodatkowy problem.Ale to moje zdanie.

Tak mówią zazwyczaj ludzie którzy nie chcą pracować nad związkiem ;)

Samo się nic nie zrobi :)

[Dodane po edycji:]

Brak pracy to stanie w miejscu .

Lolita

przez depresyjny86 30 lis 2010, 03:18

Hmm a raczej Ci którzy nie chcą,nie przymierzają się do jakiegokolwiek związku.
Ale masz racje nawet jak bym był w związku to i tak bym nad nim nie pracował,po prostu leń ze mnie :mrgreen:
:)

przez Lolita 30 lis 2010, 10:06
człowiek nerwica napisał(a):

Hmm a raczej Ci którzy nie chcą,nie przymierzają się do jakiegokolwiek związku.
Ale masz racje nawet jak bym był w związku to i tak bym nad nim nie pracował,po prostu leń ze mnie :mrgreen:

Różnie to z tym bywa ;) Czasami coś się dzieje nie zależnie od nas :)

Lolita

przez MichałS 30 lis 2010, 10:25
Lolita napisał(a):MichałS szuka rozwiązania problemu ?
Czy po prostu przyszedłeś tu się wyżalić ?

Przyszedłem tu dla dwojej wiadomości po poradę, aby wysłuchać innych... Nie rozumiem trochę sensu twojego postu. Związek to praca, praca... Związek to związek, wiadomo, że są pewne obowiązki, ale tu chodzi o zachowanie mojej dziewczyny. Jeszcze z nią nie rozmawiałem, bo nie było jeszcze odpowiedniego momentu ( takiego spokoju w niej) i nie będę zaczymał rozmowy kiedy wiem jak ona się danym momencie potoczy a potoczyłaby się źle. Nie ukrywam, że też się trochę boję iż wiem jak ona reaguje na tego typu sprawy i boję się kolejnej kłótni a później będę miał do siebie jakieś ALE, że nie potrzebnie zaczynałem rozmowę:(

przez Lolita 30 lis 2010, 10:38
A co Ty robisz że by ta rozmowa nie potoczyła się źle ? Co robisz w kierunku żeby było dobrze ?

Właściwie już Ci to wyjaśniłam nie robisz zupełnie nic poza wyjątkiem gdzie obwiniasz swoja dziewczynę o to i tamto a sam nie robisz zupełnie nic w kierunku tego żeby było dobrze. Nawet z nią nie porozmawiasz i wiesz wydaje mi się że tu nie chodzi o jej reakcje tylko konsekwencje jakie mogą z tego wyniknąć .Bo np. jej może być ciężko dźwigać cały dom i do tego jeszcze Ciebie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W całym wątku mówisz tylko o sobie "ja""ja" I "ja" a gdzie jest ONA ? Jak byś się czuł na jej miejscu ?

Lolita

Sortuj wg