<problem>dziewczyny/związki/rozstania

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: <problem>dziewczyny/związki/rozstania

przez linka 25 lis 2010, 10:38
TAO, Kurka nie wiem co to było, jakiś bug, nikt nic nie cenzurował o ile mi wiadomo. Przepraszam, jeśli tam było coś ważnego, musiałam to wykasować, bo bez sensu że "mój post wskoczył na twój" - teraz powinno być ok :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez refren 06 gru 2010, 23:21
Hej,
A ja napiszę serio. Jeśli uczucia Cie nie mówią, co robić, to rozważ na chłodno, racjonalnie, albo jakkolwiek, byle podjąć jakąś decyzję. Możesz się nie zgadzać, ale uważam, że nawet zła decyzja jest lepsza niż żadna. Trzeba dokonywać w życiu wyborów i ponosić konsekwencje, bo inaczej nie posuwamy się do przodu. A grając na dwa fronty stracisz obie, jak się wyda. No chyba, że tak chcesz, może trzecia kobieta to rozwiąże?
refren

przez Lalka20 09 gru 2010, 17:18
jacekx ty sie zachowujesz jak mój brat, a później każda laska mi płacze jaki to z niego ch..ek jest . Sorry ale nie znoszę takich egoistów jak Ty jak to już wcześniej napisali .. daj spokój dziewczynie , niech znajdzie kogoś kto na nią będzie zasługiwał. I ciekawe kiedy trafisz na taką laseczkę która będzie traktowała Ciebie w taki sposób jak Ty teraz inne dziewczyny :yeah:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg