<problem>dziewczyny/związki/rozstania

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

<problem>dziewczyny/związki/rozstania

przez jacekx 19 lis 2010, 14:02
Witam was, mam ostatnio taki problem który zaobserwowałem u siebie w sumie, jestem ciekaw co ludzie że tak powiem zajmujący się psychologią.

Ogólnie jest tak że mam na chwile obecną dziewczyne z którą jestem dłuższy czas i poznałem nową około 4 miesiace temu.
Może to zabrzmi dziwnie ale nie chce stracić żadnej z nich. Gdybym miał wybierać wybrałbym tą z którą jestem dłużej ( wiecej przezyc, czasu, lepiej sie znamy itp) natomiast tez nie chcialbym konczyc z ta druga;] Tez jest fajna tez sie z nia dobrze dogaduje.

Ogolnie nie jest tak ze mam ktoras z nich 'w pompie' czy zle traktuje, nie zalezy mi mysle tak na lozku jak na przywiazaniu uczuciowym tak bym to ujal.

Lubie miec do kogo wrocic czuje sie wtedy lepiej. Kiedy jakas ze mna 'zrywa' z powodu tego ze np krece, czuje ze trace cos waznego,'wkurza' mnie fakt ze bedzie z kim innym, czuje niepokoj, staram się wtedy taki związek ratować,po czym czuje sie spokojniejszy.

Wiem ze to troche dziwne, bywalo juz kiedys ze mialem problemy z wiernoscia na dluzsza mete, nie chodzi tu o zdrade sexualna ale wlasnie poznawanie nowych dziewczyn i przywiazywanie sie emocjonalne w czasie jak juz z jakas jestem.

Jesli chodzi o moje 'tło' to w rodzinie najlepszego przykladu nie mialem. Ojciec poznal inna kobiete jak juz bylem maly, rodzice natomiast nigdy do konca sie nie rozstali.

Zadaje sobie sprawe z tego ze moim zachowaniem moge ranic inne osoby. Mysle ze dosc starannie opisalem swoj problem.

Co o tym myslicie, Pozdrawiam.

Re: <problem>dziewczyny/związki/rozstania

przez Agnieszka_1988 19 lis 2010, 15:27
jacekx, myślę, że jesteś taki pies ogrodnika. Znalazłeś dwie fajne dziewczyny to teraz będziesz je trzymał i zeżre Cię zazdrość, jak któraś odejdzie do innego chłopaka. Nie możesz tak sobie pogrywać, no chyba, że te panny lubią miłosne trójkąty, w co wątpię. One na pewno szukają kogoś kto je pokocha i się dla nich poświęci, a Ty ewidentnie ani jednej ani drugiej nie traktujesz poważnie. Rada: zdecyduj się chłopie i nie myśl tylko o swoich zachciankach.
Zaraz na pewno wypowiedzą się koledzy forum, którzy są samotni i oddaliby wiele za wartościową i fajną dziewczynę ;) Ty masz dwie i na dodatek którąś z nich (jak nie obie) w końcu zranisz.
Agnieszka_1988

przez harpagan83 19 lis 2010, 17:25
jacekx, załóż sobie harem ;)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Agnieszka_1988 19 lis 2010, 17:36
harpagan83, jak zawsze boska rada :mrgreen:
Agnieszka_1988

przez soulfly89 21 lis 2010, 19:17
jacekx, pomyśl, chłopaku, zachowujesz się jak niedojrzały egoista :roll: co to w ogóle za pytanie, to chyba oczywiste, że dziewczyna nie lubi jak się ją zdradza. A jak masz wątpliwość to zapytaj: "Hej kochanie, a co byś powiedziała na wolny związek? Bo poznałem niedawno taką fajną koleżankę, na pewno ją polubisz..." Mogę się założyć że dostaniesz od niej z liścia tak że zapiecze.

przez El Chupacabra 23 lis 2010, 20:34
jacekx,

Ja Cie rozumiem i wiem jaki to bol zdecydowac sie na jedna kobiete. Mam lzy w oczach i czuje Twoja rozpacz. Polecam moje rozwiazanie - piwnica i lancuch z futerkiem. Moje niewolnice sa zadowolone i nie kloca sie - wiedza, ze musza sie mna dzielic :105:

Prawda Wiola ? :105:

wola człowieka jest jego niebem

przez Ahmed 23 lis 2010, 21:10
no Stary .... to żeś poszedł po bandzie. Niektórzy przez całe życie ni mogą sobie znaleźć żadnej a Ty chcesz mieć dwie ?
Pamiętaj że za chwile to się wyda i zostaniesz sam jak palec bo obie od ciebie pójdą w cholerę. Wtedy będzie tragedia.
Nie sadzę żebyś kochał którąkolwiek z nich ...może jesteś co najwyżej zauroczony ale istnieje ryzyko że one kochają Ciebie całkiem szczerze ....chcesz się zmierzyć z ciężarem odpowiedzialności za ich złamane serca jak się sprawa rypnie ??? Sorki Stary ale którąś z nich musisz zwolnić (jak najłagodniej) aby nie zranić jutro obu !
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

przez *Wiola* 23 lis 2010, 22:15
Ja proponuje "Och Karol " obejrzeć:)

Chupa Ty się lepiej przyznaj kto w tej piwnicy mieszka:))
Moderator

przez El Chupacabra 23 lis 2010, 23:23
wiola173 napisał(a):Ja proponuje "Och Karol " obejrzeć:)

Chupa Ty się lepiej przyznaj kto w tej piwnicy mieszka:))

Shadowmere, Chojrakowa, kolezanke z pracy i Ciebie :)

przez Shadowmere 23 lis 2010, 23:28
Jaka Shadowmere,jaka Shadowmere? :mrgreen:
A Chojrakowa?O żesz w morde,ale bajkopisarz sie nam trafil :shock: :pirate:
Shadowmere

przez El Chupacabra 23 lis 2010, 23:40
Shadowmere napisał(a):Jaka Shadowmere,jaka Shadowmere? :mrgreen:
A Chojrakowa?O żesz w morde,ale bajkopisarz sie nam trafil :shock: :pirate:

odlacze wam ten internet :P

przez linka 24 lis 2010, 08:43
A czym Twoim zdaniem? noo że zasługuje niby...

Oczywiście, ze dziewczyna zasługuje na kogoś lepszego a nie na faceta który jej nie szanuje, okłamuje i zdradza....każdy człowiek który jest wierny zasługuje na to samo........pamiętaj, what you give is what you get.
Kiedyś karma się odwróci i zostaniesz potraktowany tak samo jak traktujesz te dziewczyny.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez TAO 24 lis 2010, 10:57
linka,

Jeśli moja wypowiedź została ocenzurowana to nie widzę problemu, ale czemu nie moje słowa są w moim poscie?

[Dodane po edycji:]

TAO napisał(a):linka,

Jeśli moja wypowiedź została ocenzurowana to nie widzę problemu, ale czemu nie moje słowa są w moim poscie?

AAA i to o tej karmie to do mnie? :D
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez linka 25 lis 2010, 10:38
TAO, Kurka nie wiem co to było, jakiś bug, nikt nic nie cenzurował o ile mi wiadomo. Przepraszam, jeśli tam było coś ważnego, musiałam to wykasować, bo bez sensu że "mój post wskoczył na twój" - teraz powinno być ok :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg