problemy w zwiazkach

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: problemy w zwiazkach

przez emicórcia 20 lis 2010, 22:04
Których punktów? Jestem otwarta (jak myślę) na konstruktywną krytykę. Powiedz proszę to czego O N I powiedzieć nie mają ochoty. :evil:
emicórcia

przez samanta33 21 lis 2010, 14:50
moge rozwiac twoje watpliwosci pytaj

[Dodane po edycji:]

odpuscilam sobie chyba za bardzo naciskalam na niego zrozumialam ze robilam zle moje zachowanie i cala ja ciagle cos mi nie pasowalo nie cieszylam sie z zycia nie docenilam moze tego co mam to nie znaczy ze musialam wszystko akceptowac pewne sytuacje zachowania nie byly na miejscu rozmawialam z nim,ale ciagle slyszalam slowa 'nie wiem' obiecalam ze sie zmienie ze naprawie wszystko chodzby jutro ze znowy musismy walczyc o siebie nie mozna sie poddac czuje sie winna a przeciez to nie mnie ponioslo to nie ja zawalilam ale taka juz jestem moze troche naiwna serce mowi ze kocha a rozum kaze zwatpic stracilam nadzieje bardzo sie boje co bedzie ze juz nigdy nie bedziemy razem ze on sie podda nie zawalczy jak kiedys i uslyszalam chce byc sam dopuki nie minie zal zlosc i wszystkie emocje i to ze moze mamy byc sami moze takie nasze przeznaczenie ale przeznaczeniu trzeba pomoc .....juz nic nie moge zrobic czekac motam sie w tym wszystkim nie rozumie facetow :roll: czy to jeszcze ma jakis ses ?

przez El Chupacabra 23 lis 2010, 20:16
samanta33,

lepiej nie :P

...no dobra :mrgreen:

Moje watpliwosci budzi lekkosc z jaka piszesz o samobojstwie meza, do ktorego doszlo po tym jak znalazlas sobie kogos innego. Rozumiem, ze to byla zdrada ? :roll:

Nie jestem od oceniania, nie znam waszych relacji, ale skoro chcesz rozwiac watpliwosci - to korzystam :)

wola człowieka jest jego niebem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez samanta33 23 lis 2010, 21:10
;lekkosc jaka piszesz o samobo meza'wiesz to juz 5 lat nie mam sily rozdrapywac kolejnych ran mam nowe problemy.i juz ci odp tak to byla zdrada .wyobraz sobie ze moj maz daje mi prezew...i mowi jedz do innego i badz szczesliwa a za dwa dni zdradza mnie nie chce juz do tego wracac i myslec o tym wszystkim zostawil corke a mnie z poczuciem winy do konca zycia ok zawinilam rowniez przyznaje ale nie tak sie rozwiazuje problemy nie w ten sposob...

przez TAO 23 lis 2010, 22:08
samanta33 napisał(a):;lekkosc jaka piszesz o samobo meza'wiesz to juz 5 lat nie mam sily rozdrapywac kolejnych ran mam nowe problemy.i juz ci odp tak to byla zdrada .wyobraz sobie ze moj maz daje mi prezew...i mowi jedz do innego i badz szczesliwa a za dwa dni zdradza mnie nie chce juz do tego wracac i myslec o tym wszystkim zostawil corke a mnie z poczuciem winy do konca zycia ok zawinilam rowniez przyznaje ale nie tak sie rozwiazuje problemy nie w ten sposob...

Zgadzam się z Tobą, to nie Twoja odpowiedzialność to samobójstwo, myślę tak sobie tylko, że musiał być w ciężkim stanie, musiał mieć duże problemy z poczuciem własnej wartości.
Masz rację, że takie sprawy można rozwiązać inaczej.
Na to nie miałaś wpływu moim zdaniem, on był dorosły, zrobił to na co go było w danej chwili stać.
Uważam, że nad takimi sprawami przechodzi się do porządku dziennego i tyle, bo cóż innego?
Natomiast teraz, to co możesz zrobić to zająć się sobą, i tym czemu takie rzeczy Cię spotykają...?
Może jednak rozmowa z psychologiem da Ci co nieco?
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

Sortuj wg