potrzebuję pomocy, uzależnienie od flirtu?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: potrzebuję pomocy, uzależnienie od flirtu?

przez *Monika* 24 sty 2011, 03:02
MaćkoKrak, najpierw zaakceptuj siebie takim , jakim jesteś, a później zgłoś się do specjalisty bo niestety masz poważny problem. Jak można dowartościowywać siebie zdradzając swoją dziewczynę?To jest tak płytkie i powierzchowne,że aż mi się nie chce w to uwierzyć,że nic z "tym" nie robisz. Nie mozesz dowartosciować się poprzez inne formy? Przez "coś" innego? Zresztą sam napisałeś,że podryw też Ci już nie wychodzi. Co będzie za kilka lat? Pomyślałeś o tym? Czy żyjesz tylko chwilą?
Obrazek
Główny Moderator

przez namiestnik 24 sty 2011, 03:12
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ????

Teraz będzie przykre: Przy takim podejściu to dobrze, że nie wychodzą Tobie te podrywy. Współczuję Twojej dziewczynie!

A teraz coś bardziej pocieszającego: Może zamiast podrywać kogokolwiek (tak to brzmi przynajmniej - nieważne kto - byle zaliczyć tak?) to spróbuj oddać się w ręce, ale nie gejów czy kobiet, a terapeutów?

Pomyśl sobie, próbujesz dowartościować siebie podrywając kobiety. Coś w tym jest. Dobra. Czy to coś jest fajne dla Waszego związku, dla niej, dla Ciebie na dłuższą metę? A teraz pomyśl jak się czuje Twoja kobieta? Czy czuje się dowartościowana?

Spróbuj się zamienić rolami. Ty chcesz dowartościować swoją partnerkę na wszelkie sposoby. Pokazujesz jej pozytywy które w niej dostrzegasz. A ona na to, że jej to dynda.. i wolałaby zarwać jakieś ciacho na dzisiejszą noc to się lepiej dowartościuje....

No chyba, że macie taki układ, że jej tak jest dobrze. Choć jakoś nie wydaje mi się - po tym co napisałeś by tak było. A i też trudno to sobie wyobrazić.

[Dodane po edycji:]

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ????

Teraz będzie przykre: Przy takim podejściu to dobrze, że nie wychodzą Tobie te podrywy. Współczuję Twojej dziewczynie!

A teraz coś bardziej pocieszającego: Może zamiast podrywać kogokolwiek (tak to brzmi przynajmniej - nieważne kto - byle zaliczyć tak?) to spróbuj oddać się w ręce, ale nie gejów czy kobiet, a terapeutów?

Pomyśl sobie, próbujesz dowartościować siebie podrywając kobiety. Coś w tym jest. Dobra. Czy to coś jest fajne dla Waszego związku, dla niej, dla Ciebie na dłuższą metę? A teraz pomyśl jak się czuje Twoja kobieta? Czy czuje się dowartościowana?

Spróbuj się zamienić rolami. Ty chcesz dowartościować swoją partnerkę na wszelkie sposoby. Pokazujesz jej pozytywy które w niej dostrzegasz. A ona na to, że jej to dynda.. i wolałaby zarwać jakieś ciacho na dzisiejszą noc to się lepiej dowartościuje....

No chyba, że macie taki układ, że jej tak jest dobrze. Choć jakoś nie wydaje mi się - po tym co napisałeś by tak było. A i też trudno to sobie wyobrazić.

przez MaćkoKrak 24 sty 2011, 15:29
No i mnie się oberwało. Kochani, seks to nie miłość, a co za tym idzie nie zdrada. Nikt tu nie mówi o wiązaniu się EMOCJONALNYM z innym człowiekiem. W moim życiu jest jedna kobieta która ma mnie na każde zawołanie i której zawsze pomogę (niezależnie od konsekwencji), no dwie, jeszcze matka :p. Reszta to 'wątki poboczne'. Robicie po prostu z igły widły. Wysyłacie mnie do terapeuty, kiedy ani przez moment nie napisałem że mam z tym problem, przynajmniej problem który mnie przerasta.

Pozdrawiam.
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 25 sty 2011, 00:34
MaćkoKrak, Ani przez moment nie napisałeś,że masz problem?
Bo albo ja nie rozumim wraz z namiestnikiem Twojego postu, albo Ty nie wiesz o czym piszesz...bo w oststnim poście wszystkiemu zaprzeczasz.
Chłopie! Ty wręcz wołasz o pomoc. Pisałeś,że dowartościowujesz się uprawiając sex.
Krzywdzisz dziewczynę, nie wspominając o sobie. Dziewczyny chociaż nie krzywdź.
Gdybym dowiedziała się,że mój facet śpi ze mną w jednym łóżku, a ostatniej nocy dowartościowywał się ........zwymiotowałabym na niego w tym łóżku...uwierz. Tu nie ma dyskusji. Bo to nie jest zdrowy układ. Nie wierzę,że Twoja dziewczyna wie o Twoich wyskokach.
Każdy ma swoje zdanie i wyobrażenie o sexie. Super...przelotne łóżkowe zabawy....dlaczego nie? Ale mógłbyś to robić będąc singlem. U mnie by to nie przeszło. Brzydziłabym się Tobą. A będąc Tobą wyrzuty sumienia zjadłyby mnie. Jak mozesz kłaść się obok swojej dziewczyny?
Coś jest nie tak.
Radziłabym wybrać się na terapię i to głęboką.
Chyba,że Ty i Twoja dziewczyna jesteście zwolennikami poligamii.

Zresztą...ja nie jestem Tobą, a Ty nie jesteś mną.
Gdybyś nie miał problemu....poprostu by Cię tu nie było.
Obrazek
Główny Moderator

przez MaćkoKrak 25 sty 2011, 10:27
Tu tzn gdzie? Na forum? Jestem tu bo mam problem z czymś zupełnie innym. Czy w temacie, do którego zajrzałem aby komuś pomóc. Po czym dowiedziałem się o sobie kipki rzeczy :D.

Mam nadzieję że uda mi się już tu nie zaglądać, bo od następnego posta pewnie zacząłbym być bardzo niemiły.
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!"

przez *Monika* 25 sty 2011, 23:23
MaćkoKrak, Nie bój się, zaglądaj :)
Ja zapraszam.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg