problem z tesciow i szwagierka

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

problem z tesciow i szwagierka

przez cokolinka 03 lis 2010, 18:18
(...)
Ostatnio edytowano 10 gru 2010, 01:47 przez GreenEye, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięcie treści postu na prośbę Użytkownika.

Re: problem z tesciow i szwagierka

przez linka 03 lis 2010, 18:33
cokolinka, dobra...nie chcę być po stronie teściowej...ale to TY wykazałaś się wyjątkową głupotą :-| ....skarżyć matce na jej własne dziecko....
Spodziewałaś się, ze stanie za tobą? No halo....to jest jej córka i czy ma rację czy nie, matka stanie za nią.

Co robić....hmm......przestań się jej zwierzać, to w końcu nie jest twoja przyjaciółka, z takich spraw można się zwierzać komuś innemu, nie masz jakiejś dobrej koleżanki?
Co do wycieczek, wczasów itd. Może ja jestem dziwna, bo u mnie w rodzinie, nie jesteśmy z sobą aż tak blisko.... ;) niech sobie teściowa poszuka odpowiedniego towarzystwa w swoim wieku ;) klub seniora czy cuś.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez cokolinka 03 lis 2010, 18:47
mmm łatwo ci pisac niech sobie znajdzie swoje towarzystwo mój mąz jak gdzies wyjeżdzamy to zawsze ja bierze pod uwage zawsze kupuje na 5 osob wycieczke czy wakacje nad morzem innej opcji nie bierze pod uwage nawet jak mu mówilam jedzmy tylko my i dzieci to on a co sobie mama pomysli albo a mamam ma zostac sama w polsce. . a nie mam ochoty sie z nim kłocic bo on jest zacietrewiony na punkcie matki ciagle gada ze ona ma tylko w polsce nas

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 03 lis 2010, 18:56
:shock: ja rozumiem, ze chcieliście pocieszyć mamę po śmierci teścia...ale bez przesady...czas chyba zacząć życie dla siebie. Nie ruszacie się nigdzie bez jego mamy?
Radziłabym porozmawiać z mężem i odciąć pępowinę...w końcu ożenił się z tobą i z tobą tworzy teraz związek.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg