Dwie osobowości mojego męża!! Pomóżcie!!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Dwie osobowości mojego męża!! Pomóżcie!!

przez Natusia 03 lis 2010, 12:49
gracjana ciesze się że mogłam chociaż troszkę pomóc ;) Trzymaj się i nie poddawaj się :) walcz o siebie :)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez wovacuum 03 lis 2010, 14:18
gracjana, zdrada,przemoc....rzuc go w cholerè,to nic niewarty gnojek.Szkoda Twojego zycia na takiego dziada.
wovacuum

przez gracjana 03 lis 2010, 14:49
Chce odejsc od swojego męża z dzieckiem!! Ale wiecie co...ja nie mam gdzie iść :( jestem z rodziny adopcyjnej...na rodzicach nie mam co polegac....i nie wiem jak zaczac...bo gdy mu powiem, ze odhodze..to zaraz kłótnie na cały blok...Matko tak czasem sie zastanawiam dlaczego los zsyła nam takie osoby...chociaz w dziecinstwie mial czlowiek horror

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 03 lis 2010, 14:58
gracjana, zawsze w razie takich awantur mozesz zadzwonic na policje.Wogole skontaktuj siè z kims z www.niebieskalinia.pl ,powinni Ci cos doradzic.Moze uda siè jakos tego chlopa przywolac do porzàdku albo z domu wysiudac??Pieprzony oprawca.
Mieszkanie jest wasze wspolne?pracujesz?jak wyglàda Twoja sytuacja finansowa teraz?
wovacuum

przez gracjana 03 lis 2010, 15:02
w sumie on ma niebieska karte na policji, bo tez bylo nie ciekawie pomiedzy nami, ale wybaczyłam mu!! (i chyba zle zrobiłam) a
ja obecnie jestem na wychowawczym, dostaje 400zł, mieszkanie wynajmujemy, ciezko cholernie ciezko mi cos wymyslec(przepraszam za takie wyrazenie ,a le emocje mna targaja)

przez wovacuum 03 lis 2010, 15:15
gracjana, jesli ma juz karte zalozona to tym bardziej mozesz isc na policjè!!Jak najbardziej.Nie ma co czekac,pamiètaj ,ze masz dzieciaczka :smile: Kiedy wracasz z wychowaczego do pracy?
wovacuum

przez gracjana 03 lis 2010, 15:45
w marcu a to tyle czasu....chcialabym sie cieszyc zyciem!!! nie plakac, byc szczesliwa ah..

[Dodane po edycji:]

Witam ponownie!! Opisałam swoja sytuacje, prosze powiedzcie mi co jest podłozem zachowanie mojego meza i jak to fachowo sie nazywa z dziedziny psychologi badz tez pedagogiki, abym mogla o tym poczytac. Dziekuje, jest to dla mnie bardzo wazne

przez alinka636 25 gru 2010, 00:59
gracjana uciekaj od niego jaknajszybciej nie warto mysleć ,że sie zmieni ,bo nigdy to nienastąpi.Jesteś normalną kobietą jak wiekrzośc z nas ,to on jest porąbany.Nie probuj go zmieniać ,bo szkoda twojego zdrowia.Na dodatek przez niego żle wychowasz dzieci i wszyscy bedziecie znerwicowani.To jest po prostu toxyczny facet na takiego nie ma lekarstwa t.z.n. wieloletnie terapie,ale za nim sie ockniesz to Ty bedziesz kwalifikować sie na terapie.Przechodziłam tosamo i wiele znas też .Teraz to sie zmieniło i jest prawie okej,ale tylko dlatego,że moj mąż po prostu nie ma siły na dalsze znęcanie się, bo dostaje ataku lękowego.Jeśli chodzi o tego faceta o którym myślisz ,to jest twoja ucieczka,to nie jest tak że go jeszcze kochasz ,jest ci tak żle z obecnym ze wmawiasz sobie miłosc czego nie ma,której nie ma.Dlatego czesto kobiety pakuja sie w następna miłość,czyli z deszczu pod rynnę.Nie przejmuj się większość z nas kobiet tak ma,ale nie wszystkie trafiają na takich drani.Uciekaj jak najszybciej

Sortuj wg