Dwie osobowości mojego męża!! Pomóżcie!!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Dwie osobowości mojego męża!! Pomóżcie!!

przez gracjana 03 lis 2010, 11:05
dzien dobry, opisze moja sytuacje, a wy prosze pomozcie mi. jestem z mezem 3 lata, i od 3 lat maz moj maz jest cholerykiem. najpierw na mnie krzyczy i wyzywa, od najgorszych wyzwisk a potam po 30 min przychodzi i tuli sie!!! Psychicznie nie wytrzymuje tego!! Ostatnio dowiedzialam sie, ze potajemnie spoykal sie z kobieta, zrobilam awanture, krzyczal na mnie ze ja mam kochankow, ze jestem nie normalna, a wieczorem przyszedl przepraszal ...co mam robic ja psychicznie nie wytrzymuje...zdarza sie czasem, ze podnosi reke a potem znow przeprasza. Co ja mam z tgym robic, na rzadna terapie nie pójdzie, czy mam sie z nim rozstac????
Ostatnio edytowano 03 lis 2010, 11:06 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przenoszę do odpowiedniego działu.

Re: Dwie osobowości mojego męża!! Pomóżcie!!

przez Natusia 03 lis 2010, 11:24
Witaj, moim zdaniem rozstanie było by najlepszym wyjściem bo Ty męczysz się psychicznie a on będzie zachowywał się tak nadal. Jest to typ mężczyzny który kocha i nienawidzi na zmianę a to nie wróży dobrej przyszłości.Tacy mężczyźni się nie zmieniają może być jedynie gorzej, jeśli wyżywa się na Tobie psychicznie może zacząć także fizycznie.Najlepiej będzie jak zakończysz to jak najwcześniej aby Twoja psychika nie cierpiała jeszcze bardziej, wiem że to jest przykre ale Ty jesteś najważniejsza, to ty masz się czuć bezpiecznie, masz się czuć kochana i potrzebna a nie wyzywana i nękana , pamiętaj o tym.

pozdrawiam
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez gracjana 03 lis 2010, 11:34
Moja psychika chyba juz nie pracuje, przestalm kochac i widziec dobre rzeczy....przy nim!!! Dlaczego tam sie ze mna dzieje, ja potrzebuje tylko ciepła i milosci (sama jestem z rodziny adopcyjnej, bo rodzice po rozwodzie, brak praw) i co mam teraz robic?? Myśle o rozwodzie...Czy dobrze?? Jakich argumentów uzyc do niego!!, jak mu o tym powiem, to stwierdzi, ze mam kochanków i dlatego odchodze!!! Co robić, radzcie, wstydze s ie isc do psychologa!! A zreszta maz nie dałby mi pieniedzy..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natusia 03 lis 2010, 11:37
gracjana radziłabym ci pójść do psychologa i o wszystkim opowiedzieć , na pewno to by Ci pomogło , może pożycz od kogoś pieniądze na wizytę, nie możesz tak tego zostawić, musisz walczyć o siebie i swoje szczęście, mam nadzieję że Ci się uda

przez iza89 03 lis 2010, 11:37
Mój ojciec jest identyczny. Kiedy się zdenerwuje nie panuje nad sobą. Wyzywa od najgorszy zarówno mnie, jak i mamę, a po chwili jest już spokojny i zaczyna się "podlizywać". Nigdy nie przeprasza... Trudno coś takiego wytrzymać
"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."

przez gracjana 03 lis 2010, 11:41
a dlaczego, on tak sie zachowuje? co ma na to wpływ?? (wszystko ma, poprane, ugotowane, dostal nowy samochód, ma syna, niczego mu nie brakuje, gdy chce seksu...to niestety daje mu(choc nie sprawie mi to przyjemności)

przez Natusia 03 lis 2010, 11:44
gracjana może jakieś wydarzenie z przeszłości , może w dzieciństwie coś wydarzyło się w jego życiu że teraz wyładowuję się na Tobie, może był aż za bardzo przywiązany do matki która go wręcz przytłaczała swoją miłością i w ten sposób wyładowuję się na Tobie bo czuję się "górą"

przez gracjana 03 lis 2010, 11:48
O matko!! Jakbys czytała w moim myslach...tak jest!! on jest choernie przywiazany do swojej mamy, nie pozwoli jej obrazic, przez nikogo!!! a moja mame obraza, ze nie umiala mnie wychowac...nawet jest tak ze jego matka moze mnie obgadywac za moimi plecami a on nic na to nie powie!! I nieraz widziałam, ze bardziej w obronie staje matki, niz mnie!!

przez Natusia 03 lis 2010, 11:52
gracjanazrób coś z tym , spróbuj się wybrać do psychologa może on Ci jeszcze coś doradzi, myśl o sobie że jesteś silna i że dasz sobie z tym wszystkim radę nie poddawaj się

przez gracjana 03 lis 2010, 12:09
Jak juz tak rozmawiamy o moim problemach, prosze o pomoc jeszcze w jednym...zanim wyszłam za mąz za swojego męża, wczesniej kochałam kogos innego( ale on wyjechała zza granice,) myslałam, ze przestałam...ale w czasie trwania mojego zwiazku, mysle o tamtym mezczyznie, sni mi sie nieraz, i nawet kiedy dochodzi do stosunku zmoim mezem...ja w myslach mam tamtego mezczyzne, ajak slysz jego glos w sluchawce...robie sie taka szcesliwa, wszystko zarazem mnie cieszy i caly swiat bym przeniosla....dlaczego tak jest, choc mezatka jestm 3 lata

przez Natusia 03 lis 2010, 12:12
gracjana podświadomie coś czujesz do tego mężczyzny, tęsknisz za nim wspominasz i pewnie nie raz zastanawiałaś się jakby Twoje życie wyglądało gdybyś to z nim się związała , "może byłabym wtedy naprawdę szczęśliwa"...

przez gracjana 03 lis 2010, 12:25
A wracajac do tematu...dlaczego ja na to pozwalam, przeciez inna kobieta by na to nie pozwoliła...moja szwagierka mówi, ze dawno by sie rozstała gdyby miała takiego faceta...
a dlaczego ja na to pozwalam...ze najpierw wyzywai obraza mnie, a potem ja mu normalnie gotuje i wszystko wyglada pieknie...czy ze mna jest cos nie tak? traktuje mnie jak niewolnice, a ja jednak na to pozwlałam...czy to jest juz jakas choroba?

przez Natusia 03 lis 2010, 12:27
gracjana może jest tak że w głębi duszy jeszcze go kochasz i wierzysz że jednak się zmieni , że będzie dobrze , że nie będzie krzyczał poniżał , tylko kochał...

przez gracjana 03 lis 2010, 12:48
Dziękuje, za odpowiedzi...podniosło mnie troszkę na duchu :), postaram sie iść do psychologa...i zobacze co mi powie!! Postaram sie podzielic zToba moimi odczuciami, dziękuje! Czasem człowiek może znależc w sieci kogos obcego kto doradzi, niz bliska rodzine DZIEKUJE:)

Sortuj wg