Jak to jest z tymi kobietami

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Jak to jest z tymi kobietami

przez El Chupacabra 02 lis 2010, 20:46
agusiaww napisał(a):El Chupacabra, pewnie od razu za wlosy i do jaskini :mrgreen: :twisted:

zawsze to mowilem :twisted:

wola człowieka jest jego niebem

przez Forgiven 03 lis 2010, 01:29
NO wiec tak, dzisiaj sobie gadalem z kolezanka, one twierdzi ze sms na dobranoc to swietna sprawa, znowu przed chwila pogadalem sobie z kumplem, on twierdzi ze sms na dobranoc kiedy dziewczyna jeszcze nie jest twoja to szczyt frajerstwa.
Ja chyba podzielam zdanie kumpla, bo choc wyslalem dzisiaj jej smsa, a ona odpisala, to czulem sie jak frajer...

przez soulfly89 03 lis 2010, 01:37
No, ja też uważam, że to trochę frajerskie. Nawet potem, "jak dziewczyna jest Twoja".
W ogóle dla mnie jako dziewczyny ;) są wkurzające takie smsy typu "Cześć dziubasku, co teraz robisz?" albo "Słodkich snów pysiu". Ale kto co lubi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mizer 03 lis 2010, 12:57
wiecie co jest najlepsze?

zero intuicyjnego działania.
wierzę, że faceci mają intuicję a oni siedzą i się zastanwiają co pomyśli ich laska XD. na prawdę nasze mózgi się tak nie różnią.

wysłałeś esemesa w ciągu dnia?- wystarczy. to znaczy, że pamiętasz, że się nie obraziłeś, blablabla.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Forgiven 03 lis 2010, 14:43
Masz racje Mizer, zero intuicji, jakos jej nie posiadam, moje kontakty z dziewczynami ograniczały sie do tej pory do jednej nocy a później nic, zawsze dawałem dyla, bałaem sie zaangażować, ale ta dziewczyna mi sie podoba i nie chce tego spieprzyć.
Jestem umowiony z nia na niedziele i wszystko sie okaze czy to ma wogóle sens.

przez Misiek_NL 03 lis 2010, 14:53
Forgiven, Trzymam kciuki... :great: :great:
Misiek_NL

przez Mizer 03 lis 2010, 20:24
Forgiven- sama (prawie) mam dziewczynę :]

(musiałam się pochwalić :D)

i przez ostatnie dni chlałyśmy na umór, dzień w dzień byłyśmy wcięte, w ogóle ledwo się poznałyśmy już byłyśmy po alkoholu :P
ale jakoś nam się ułożyło. i normalnie.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

Sortuj wg