Czy to jest normalne?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Czy to jest normalne?

przez gwazdka 26 paź 2010, 13:43
Witam! Niedawno odkryłam, że chłopak, z którym się spotykałam onanizuje się na portalu erotycznym zaczepiając inne osoby zarejestrowane na tym portalu. Inne osoby - czyli kobiety i mężczyzn. Zostawił mnie smsem (napisał że mnie zdradza), widywaliśmy się codziennie, więc nie miał kiedy mnie zdradzić. Chyba, że na tym portalu erotycznym. Robił to już gdy byliśmy razem (8 miesięcy przed rozstaniem). Napiszcie mi proszę, czy On jest ekshibicjonistą. Na obrazie kamerki widoczny jest cały tzn. ciało i twarz. Wpadłam w depresję, bo myślałam że to moja wina. Ciągle się zadręczałam. Dalej Go kocham, choć tak mnie potraktował. Napiszcie mi co o tym myślicie.

Re: Czy to jest normalne?

przez agusiaww 26 paź 2010, 16:16
gwazdka, pewnie to jakas odmiana zaburzenia seksualnego, niestety pogodz sie z tym, ze facet lubi takie zabawy i idz swoja droga. Zamknij ten etap za soba. Nie interesuj sie po co, dlaczego, nie patrz na niego, zniknal i czas o nim powoli zapominac.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Re: Czy to jest normalne?

przez Natusia 26 paź 2010, 16:20
gwazdka dokładnie , spróbuj o nim zapomnieć , po prostu on już taki jest i raczej się nie zmieni chyba że za ładnych parę lat a Ty byś tylko cierpiała przy nim
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg