kontakt z ex

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

kontakt z ex

przez Jaroslaw32 25 paź 2010, 08:03
Jak ocenicie sytuację w której Wasza partnerka, matka Waszego dziecka, kontaktuje się z byłym kochankiem, z człowiekiem który był moim dobrym kolegą, a który był prawdopodobnym ojcem dziecka będącego owocem tego romansu (Daria poroniła). Daria i Tymek spotykali się zanim ja formalnie z nią się związałem, więc nie chodzi tutaj o zdradę. W tym czasie pracowaliśmy wszyscy w tej samej firmie, ja z Tymkiem w tym samym oddziale, Daria w oddalnym o blisko 200 km oddziale w Olsztynie. Ich związek nie należał do spokojnych, Tymkowi zdażało się ją poniżyć, napisać meila w którym jej ubliżał, a podczas spotkań opowiadać o kobietach które chciałby zaliczyć i które mu się podobają. Nienawidzę go, próbował po rozstaniu z Darią, popsuć również i nasz związek. Tym bardziej nie rozumiem sytuacji w której pomimo moich próśb i gróźb, Daria nadal pozostaje w kontakcie z Tymkiem do dziś... Mamy 2 dzieci (starszy jest wynikiem długoletniego związku z poprzednim partenerem), Tymek był przyczyną wielu kłótni pomiędzy nami, mnie ta relacje wykańcza psychicznie, nie ogarniam tego, jak można rzucić na szalę związek, przyszłość 2 dzieci dla człowieka która zachował się jak najgorsza świnia, który próbował nas rozdzielić, który traktował ją bez szacunku?? Może ktoś mi to logicznie wyjaśni... ja nie potrafię...

Re: kontakt z ex

przez agusiaww 25 paź 2010, 10:21
Coz sa kobiety, ktore ciagnie do takich mezczyzn, bo uwazaja ich za silnych meskich i takie tam, mimo ze w zyciu do tego sie nie przyzna. Pozostaje Ci postawic sprawe jasno, ze nie zyczysz z takim czlowiekiem zeby sie kontaktowala- i powinna zerwac taka znajomosc. Zapytaj czego jej brakuje w zwiazku z Toba? Moze sam tez wysil sie na odrobine fantazji, spontanicznosci.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez depresyjny86 25 paź 2010, 13:59
Wysil się na odrobine spontaniczności,fantazji

Zajebista rada,autor ma sie wysilać po to aby jego partnerka nie ekhm "spotykała się" z byłym.To ona sama.powinna sama zerwac ten kontakt z byłym skoro zdecydowała się na życie z autorem..
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 25 paź 2010, 15:07
Czlowiek miej na uwadze, ze zawsze znamy jedna wersje, trzeba brac pod uwage ze sa dzieci i zwiazek jezeli szansa zawsze ratowac. Widocznie jak kobieta poszukuje poza zwiazkiem kontaktow z osoba ktora ja skrzywdzila, ma jakies swoje potrzeby emocjonalne niezaspokojone. I niestety do tanga trzeba dwojga....wiec jak napisalam asertwnosc w wyrazeniu swojego zdania, ale zarazem odrobina zmian na lepsze.

przez El Chupacabra 25 paź 2010, 15:08
człowiek nerwica napisał(a):
Wysil się na odrobine spontaniczności,fantazji

Zajebista rada,autor ma sie wysilać po to aby jego partnerka nie ekhm "spotykała się" z byłym.To ona sama.powinna sama zerwac ten kontakt z byłym skoro zdecydowała się na życie z autorem..

Heh, pomyslalem o tym samym...

agusiaww napisał(a):Czlowiek miej na uwadze, ze zawsze znamy jedna wersje, trzeba brac pod uwage ze sa dzieci i zwiazek jezeli szansa zawsze ratowac. Widocznie jak kobieta poszukuje poza zwiazkiem kontaktow z osoba ktora ja skrzywdzila, ma jakies swoje potrzeby emocjonalne niezaspokojone. I niestety do tanga trzeba dwojga....wiec jak napisalam asertwnosc w wyrazeniu swojego zdania, ale zarazem odrobina zmian na lepsze.

nigdy nie zrozumiem kobiet :shock:

wola człowieka jest jego niebem

przez agusiaww 25 paź 2010, 15:13
Rozumiec nie musisz abys kochal :105: :mrgreen: , facetow tez trudno czasami zrozumiec, tak bywa jak sie spotkaja piekne boginie ze swtworami z madplanety :mrgreen:

przez El Chupacabra 25 paź 2010, 15:16
agusiaww napisał(a):Rozumiec nie musisz abys kochal :105: :mrgreen: , facetow tez trudno czasami zrozumiec, tak bywa jak sie spotkaja piekne boginie ze swtworami z madplanety :mrgreen:

ale sa chyba jakies granice solidarnosci jajnikow ? :)

przez agusiaww 25 paź 2010, 15:22
Ja jednak bede stala posrodku, nigdy nie jest tak ze wylacznie jedna strona jest winna..i tego sie bede trzymac :) Jak cos szwankuje w zwiazku to trzeba wspolnie nad tym pracowac, a nie zwalac wine na jedna z osob, na pewno to na dobre nie wyjdzie. Poza tym przeczytajcie autora, jego dziewczyna byla non stop w kontakcie z bylym i jakos mu to nie przeszkadzalo, az do teraz....kumulacja zazdrosci nie jest dobra..zreszta widzialy galy co braly...ale nie czas to rozstrzasac, tylko przeprowadzic szczera rozmowe i zajac sie zwiazkiem.
Ostatnio edytowano 25 paź 2010, 15:24 przez agusiaww, łącznie edytowano 1 raz

przez agusiaww 25 paź 2010, 15:26
niemądry, nie mowimy teraz o takiej sytuacji, tylko o innej, gdyby tak wszystko ogolniac, to nie korzystaj z wody bo w afryce nie maja dzieci co pic. :roll: Panna_Modliszka, dlatego niech popracuje nad z tym ta osoba.

przez El Chupacabra 25 paź 2010, 15:35
agusiaww napisał(a):Ja jednak bede stala posrodku, nigdy nie jest tak ze wylacznie jedna strona jest winna..i tego sie bede trzymac :) Jak cos szwankuje w zwiazku to trzeba wspolnie nad tym pracowac, a nie zwalac wine na jedna z osob, na pewno to na dobre nie wyjdzie. Poza tym przeczytajcie autora, jego dziewczyna byla non stop w kontakcie z bylym i jakos mu to nie przeszkadzalo, az do teraz....kumulacja zazdrosci nie jest dobra..zreszta widzialy galy co braly...ale nie czas to rozstrzasac, tylko przeprowadzic szczera rozmowe i zajac sie zwiazkiem.

Na moje to stoisz murem za ta laska, a nie pośrodku.

przez rober6666 25 paź 2010, 17:21
Po pierwsze- tymek powinien dostac wpie.rdol
po drugie - tymek powinien dostac wpie.rdol
po trzecie -tymek powinien dostac wpie.rdol
itd

Aż do skutku.
Bardzo proste i skuteczne rozwiązanie, ale jednocześnie JAKŻE TRUDNE
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez linka 25 paź 2010, 17:25
:roll: heh jak ktoś lubi zniżać się do poziomu oprawcy i babrać się w przemocy fizycznej - to świetna rada :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez rober6666 25 paź 2010, 17:32
Albo komuś zależy na małżeństwie albo nie.
Sprzątając gó.wno , trzeba si sie liczyc z mozliwością pobrudzenia sobie rączek. I ZNIŻYĆ się niestety do pewnego, zapewne niechcianego poziomu.
Lubienie lub nie lubienie nie ma tu nic do rzeczy
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez linka 25 paź 2010, 17:35
rober6666, tylko, że dla ciebie jedynym wyjściem ze wszystkich problemów małżeńskich jest pobicie kogoś....dla mnie to żałosne i do niczego nie prowadzi....tyle . Ale każdy postępuje wedle własnej moralności .
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg