Dziwny problem z dziewczynami....

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Dziwny problem z dziewczynami....

przez Tajemniczy Pan 03 lis 2010, 08:03
Kurcze...no nie potrafię się przełamać ;/

Nie potrafię być z dziewczyną która miała chłopaka...nawet jeżeli z nim juz dawno zerwała ;/

Około 1.5 roku temu byłem z dziewczyną ale dość krótko ok. 2-3 miesięcy więc nie można tego nazwać związkiem. Rozmawiało nam się świetnie, podobne zainteresowania i wgl, czułem że jestem zakochany, ale potem dowiedziałem się że miała 2 chłopaków i "czar prysł". Nie chciało mi się z nią dalej rozmawiać, poprostu jakoś nie miałem ochoty ani na rozmowę ani na spotykanie się z nią i to było koniec tej "miłości".

W szkole też lubię porozmawiać z dziewczynami, ale koniec końców nie mogę się zakochać mimo tego że podoba mi się z charakteru i fizycznie, ale no poprostu nie mogę...;/

przez harpagan83 03 lis 2010, 08:36
Tajemniczy Panie może problem twój wynika z niskiej wartości samego siebie. Skoro napisałeś że przestałeś żywić uczucia do Panny bo miała innych chłopaków przed Tobą. Może podświadomie boisz się że defakto ona będzie cie oceniać w porównaniu do swoich "EX" i wypadniesz przy nich gorzej.
Nie można negować twojego toku rozumowania, jeśli chodzi o próżność lasek a ich zadatki na żony czy dziewczyny do stałegho zwiazku, durzo racji masz w tym co napisałeś, ale też popadasz w skrajności ziom.
Bo to że atrakcyjna dziewczyna w wieku 17_18 lat na imprezach jest adorowana przez kolegów to nie wynik jej próżności tylko powodzenie u płci przeciwnej. Sam gdybyś był amantem do którego lgną dziewczyny pewnie nie widzial byś nic złego w tym że z nimi flirtujesz i zmienil byś punkt widzenia, więc postaw się w sytuacji tych atrakcyjnych dziewczyn. No i najleprzą radą jest to żebyś się nie wczówał tak bardzo bo to że zaczniesz z jakąś panną chodzic nie oznacza że zostanie twoją żoną. Najpierw zdobądź serce Kobiety a wtedy będzie Ci wierna niczym św Magdalena ;)
A jeśli upierasz sie przy dziewicch, to nie prawda ze takich nie ma. Są dziewczyny które z wląsnego wyboru zachowują dziewictwo bo sa np bardzo wierzące, nie mówie że jest ich cała masa, ale jednak są.
Gdzie je można znaleźć np. w jakichś grupach katolickich oazach itp.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez Tajemniczy Pan 03 lis 2010, 15:55
"Sam gdybyś był amantem do którego lgną dziewczyny pewnie nie widzial byś nic złego w tym że z nimi flirtujesz i zmienil byś punkt widzenia..."

Właśnie, że nie...gdybym był z jakąś dziewczyną to na inne nie zwracałbym nawet uwagi chodź same by mnie zaczepiały, bo wiem, że to nie podobało by się partnerce tak samo nie podobało by mi się gdyby ona zaczepiały innych facetów.

Gdybym zdradził ją i jakimś cudem by mi wybaczyła to i tak bym z nią nie mógł być, ponieważ wiem że ją bardzo skrzywdziłem i nie zasługuje na nią ;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kris1966 05 lis 2010, 02:11
Z drugiej strony,tak ogólnie mówiąc,ten drugi człowiek to nie jest żadna moja zabawka,taka laleczka wyjęta z pudełka,odpakowana dopiero co z celofanu,nie tknięta ręką ludzką i MOJA,MOJA,TYLKO MOJA!
Trzeba szanować integralność wewnętrzną drugiej osoby,jej świat,przeszłość itd.
Hej,przybyszu,uważaj!,to forum jest tendencyjne,jeżeli masz inne poglądy niż moderatorzy,to lepiej zjeżdżaj stąd!!!

przez Mizer 07 lis 2010, 20:36
ja mam swoją laleczkę z celofanu odpakowana i nietkniętą :3 , teraz w /cenzura/ roboty polega na tym, żebyśmy obie nie zepsuły się jeszcze bardziej od swojej zjechanej przeszłości i innych. :/
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Tajemniczy Pan 08 lis 2010, 08:10
Czyli, że co ?

Nic sobie z tego nie robić, że dziewczyna rżneła się z 2-3 chłopakami ?

przez harpagan83 08 lis 2010, 15:16
Tajemniczy Pan napisał(a):Czyli, że co ?

ale co rżnęła sie z 3 na raz?
To wymaga pełnego angażu

przez chojrakowa 08 lis 2010, 15:19
harpagan83 napisał(a):

ale co rżnęła sie z 3 na raz?

Harpagan, ty mnie rozbrajasz :mrgreen:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez harpagan83 08 lis 2010, 15:35
chojarkowa no bo tak :mrgreen: Mów mi saper ;) , koleś ma problem że jego ex nie była dziewicą i nie miała szczęścia go poznać na początku, i na tej podstawie zerwał związek.
To wymaga pełnego angażu

przez Nodame 08 lis 2010, 16:10

A gdybyś jednak zdecydował się pójść z tą dziewczyną do łóżka, to również powiedziałbyś, że ją właśnie zerżnąłeś :?
Nodame

przez kris1966 08 lis 2010, 18:52
Twoim problemem jest po prostu zazdrość.Nie stworzysz nic satysfakcjonującego w tej sytuacji.Albo jest miłość,albo zazdrość,miłość doskonała wyklucza to drugie.Tak więc nic nie tracisz,bo to nie byłby związek oparty na miłości.
Moja żona czytała na jakimś forum,że jakiś facet był zazdrosny o żonę i się z tego wyleczył.
A dziewczyn z zasadami nie szukaj na imprezach i dyskotekach,tylko np. we wspólnocie w kościele. jak dla mnie,to tam są często prawdziwe perełki:
http://www.ufo.art.pl/
Hej,przybyszu,uważaj!,to forum jest tendencyjne,jeżeli masz inne poglądy niż moderatorzy,to lepiej zjeżdżaj stąd!!!

przez Agnieszka_1988 08 lis 2010, 23:01
Tajemniczy Pan, zacznijmy od tego, że oceniasz wszystkich, a właściwie wszystkie dookoła, a czy w ogóle patrzysz na siebie? Czy jesteś bez wad? Wiesz, że Twojej moralności uwłacza już samo to, że oceniasz człowieka po wyglądzie i zachowaniu, nie znając tej osoby?
Agnieszka_1988

przez Tajemniczy Pan 09 lis 2010, 07:26
Nie szukam dziewczyny bez wad, bo zapewne takiej nie ma, ale wymagam aby była wierna i mądra pod względem ogólnym jak i moralnym tzn. żeby mi nie dawała powodów do zazdrości ;p

Jeżeli ja spełniam te wymagania to czy na świecie znajduje się taka sama płci żeńskie ? ;p

Czy można kochać dwóch ludzi jednocześnie ?

przez soulfly89 09 lis 2010, 14:24
harpagan83 napisał(a):Gdzie je można znaleźć np. w jakichś grupach katolickich oazach itp.

kris1966 napisał(a):A dziewczyn z zasadami nie szukaj na imprezach i dyskotekach,tylko np. we wspólnocie w kościele. jak dla mnie,to tam są często prawdziwe perełki:http://www.ufo.art.pl/

:roll: Matko kochana, ależ wy na to stereotypowo patrzycie. Ja znam kilka dziewczyn, które są dziewicami bo po prostu nie spotkały jeszcze tego chłopaka, który zdobyłby ich zaufanie i ktory byłby wart tego, żeby się z nim przespać. I to nie ma nic wspólnego z religią, raczej świadczy o tym, że ktoś serio traktuje znajomości z chłopakami i chce żeby to bylo trochę głębsze uczucie... Takie dziewczyny można znaleźć wszędzie, no może niekoniecznie na ławeczce pod blokiem, ale kto wie? ;)

Poza tym to, że dziewczyna miała chłopaka to nie znaczy, że z nim spała! Z tego co piszesz - chodzisz do szkoły. Przypuszczam że jesteś w wieku licealnym - w tym wieku związki trwają krótko i nie zawsze muszą prowadzić do łóżka. Czy Ty swoje dziewczyny pytasz o to czy z kimś spały wprost czy sam dochodzisz do takiego wniosku?

No i jeszcze jedna rzecz - jeśli ta Twoja ex dziewczyna już miała chłopaków to tylko dobrze o niej świadczy - umie nawiązać znajomość, pewnie jest ładna i fajnie się z nią gada. Żeby się nauczyć z kimś być trzeba poćwiczyć. Doświadczenie to raczej atut a nie wada.

Aha - i odpowiadając na Twoje pytanie - można kochać dwóch ludzi na raz. Ale jak masz poukładane w głowie musisz wybrać jednego, bo życie w trójkącie to nie jest dobry pomysł ;).

Sortuj wg