Siostra mojego narzeczonego "chyba" mnie nie lubi!

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Siostra mojego narzeczonego "chyba" mnie nie lubi!

przez AgataG 04 lis 2010, 23:02
patrixy, Na pewno przyjdzie taki czas, że będzie lepiej! Myślę, że będzie najlepiej, jeśli nie będziesz za bardzo o tym myślała i tego wyczekiwała. I tak zwykle jest tak, że miłość przychodzi znienacka :) U mnie było trochę inaczej niż u Ciebie. Zakończyłam bardzo nieudany związek i byłam szczęśliwą singielką, potrzebowałam sporo czasu na rekonwalescencję i było mi dobrze będąc sama. Aż zjawił się ON, mój obecny narzeczony, oczywiście że nie w porę! :smile: Wtedy miałam ochotę nadal być sama! Ale jaki jest dalszy ciąg tej historii, łatwo się domyśleć... ;)

przez patrixy 05 lis 2010, 16:53
:D naprawdę podniosłaś mnie trochę na duchu :D no niestety ja jestem okropnie skomplikowana jeśli chodzi o związki :? tak naprawdę nigdy nie byłam sama i zawsze zostawiałam jednego faceta dla drugiego, co jest okropnym błędem bo pomimo tego, ze tak robiłam to cierpiałam zdając sobie sprawę, że ktoś cierpi przeze mnie (może to świadczy o tym, że nie jestem jednak taka zła i zepsuta ;) ) a teraz znowu żyję w zawieszeniu, bo znowu ktoś cierpi przeze mnie a osoba na której mi zależy jest daleko i chyba jednak nie była warta całego cyrku. I tak naprawdę jestem i nie jestem sama, ciezka sprawa ogolnie :)

przez depresyjny86 07 lis 2010, 03:09
Ogólnie to te związki, te niby uczucia do kogoś są nic nie warte.
Ludzie sobie wymyślili miłość i te inne głupoty po to aby życiu dać jakiś cel,sens..a tak naprawdę wszystko to nic nie warte.
Miłości nie ma.Jest pożądanie,namiętność..
A teraz przechodząc do tematu:
Jak tam kontakty z siostra narzeczonego?
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez AgataG 07 lis 2010, 21:58
Nijak. W tym tygodniu się z nią nie widziałam, a w zeszłym tak jak pisałam - siedziała cały czas sama w swoim pokoju.

Sortuj wg