związek z osobą o wiele lat starszą

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: związek z osobą 23 lata starszą!!!!

przez montechristo 10 paź 2010, 12:31
linka napisał(a):montechristo, i dajesz to jako przykład czego? Zdrowego związku? Bo nie bardzo rozumiem......

Takich przypadków jest masa..........Andrzej Łapicki ma 85 lat, jego żona 25 - ten związek napawa mnie obrzydzeniem !!!!!
Może i jestem ograniczona, ale coś takiego jest moim zdaniem chore i nadaje się na terapię!

Daje to jako pokazanie że małoatrakcyjna młodsza babka może z brakulaku i braku innej opcji związac się z ,,dużo starszym" facetem ponieważ on ją i tak zechce(nie kazdy oczywiście)

I wrzucanie przez Ciebie tutaj przykładu Łapickiego - to jest jak porównywanie mokrego z kwadratowym:)

przez linka 10 paź 2010, 12:37
Bo ja wiem, jak dla mnie ta panienka poleciała na kasę, sławę, blichtr i tyle....jak dla mnie jest tu pewna konotacja między tymi przypadkami, układ, zwykły układ, tak samo jak w przytoczonym przez ciebie przypadku, no ale opinia jest jak dupa każdy ma swoją 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez montechristo 10 paź 2010, 12:48
No widzisz... może coś w tym jest co mówisz czyli w naszych przykładach wspólnym mianownikiem powiedzmy jest kasa, ale w moim przykładzie nie ma mowy o sławie, i blichtrze:)

Ja np. jestem w związku z młodszą partnerką o 12 lat odemnie (ma 22 lata) ale mi było źle i było to nie do zmiany mimo nawet terapii i wielu prób naprawy że ja to po mesku pozamiatałem dla dobra dwóch stron.
I dopiero potem zacząłem szukać najpierw bliskości, podobnych poglądów, zrozumienia - no i oczywisci przyszedł sex co jest naturalne i mieszkanie razem.

Nie chce już powtarzać wielu opinii w tym wątku - dla mnie facet szuka sexu - i powie wszystko co młoda chce usłyszeć żeby dopiać swego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 10 paź 2010, 12:50
montechristo napisał(a):Nie chce już powtarzać wielu opinii w tym wątku - dla mnie facet szuka sexu - i powie wszystko co młoda chce usłyszeć żeby dopiać swego.

Zgadzam sie w 100% ...tylko jak tu zakochanej młodej kobiecie to uświadomić..... :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez montechristo 10 paź 2010, 12:56
Chyba nie da rady....myślę osobiście (Moniko nie gniewaj się) że to sie i tak skończy w łóżku ze starszym Panem, a potem będzie ciągnięcie tego i stres i wyrzuty sumienia
Albo hsiteria jak Pan powie że trzeba to jednak skończyć po kilku stosunkowo udanych nocach.

przez depresyjny86 10 paź 2010, 13:54
Chyba myślimy tak samo.
:)

przez Janek66 20 paź 2010, 11:42
Korba napisał(a):w większości mężczyźni mający romanse, mają po prostu romanse, nawet się zakochują, ale nie odchodzą od swoich żon i rodzin.
.

Jesli sie podchodzi do zwiazku powaznie,to oczywiscie sie konczy poprzedni.
Janek66

przez monika88 01 lis 2010, 15:17
i stało sie...doszło między nami do zbliżenia tzn tylko pocałowaliśmy sie...ale ja mam ogromne wy żuty i złożyłam wymówienie w pracy, za 2 tygodnie odchodzę, bo nie mogę związać się z żonatym mężczyzną

[Dodane po edycji:]

a praca dalej w tej firmie, z pewnością doprowadziłaby do tego

przez szklanyczlowiek 01 lis 2010, 16:55
Jesli nie masz silnej woli to w nowej pracy znajdziesz innego emeryta.

przez namiestnik 01 lis 2010, 17:37
może nie. To mógł być ktoś kto z jakichś powodów miał duży wpływ.

W sumie wszyscy jesteśmy w jakimś stopniu podatni.

przez ewap99 01 lis 2010, 20:46
Uwazam ze podjełas słuszna decyzję życie w związku z duża róznicą wieku ma wiele minusów wiem cos o tym bo sama w takim żyję Teraz siły życzę i szukaj kogoś ze swojego pokolenia :) powodzenia
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez El Chupacabra 01 lis 2010, 23:12
szklanyczlowiek napisał(a):Jesli nie masz silnej woli to w nowej pracy znajdziesz innego emeryta.

Nie zgadzam sie z tym. W innej pracy w cale nie musi powielac tego schematu - to mogla byc jednostkowa "chemia".

wola człowieka jest jego niebem

przez *Monika* 01 lis 2010, 23:46
Czasami nieświadomie szuka się starszego męzczyzny czy kobiety. Chodzi tu o relacje z matką bądź z ojcem. NIeodpowiednia postawa ojca w dzieciństwie raczej może rzutować na późniejsze dorosłe życie, jako nieświadome poszukiwaie tego ojca. Ale nie zawsze tak musi być.
Obrazek
Główny Moderator

przez Korba 02 lis 2010, 00:01
a mężczyzna 11 lat starszy też jest takim objawem?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg