przeszlosc dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: przeszlosc dziewczyny

przez Mantis 25 lis 2010, 23:40
...
Nie miałem zamiaru nic rozbijać tylko rozliczyć się z własna przeszłością.
Ale chyba by na jedno wyszło...
W sumie chyba tak.

przez namiestnik 02 gru 2010, 12:12
Z drugiej strony - kto wie co by było najlepsze. No i to Ty decydujesz co zrobisz - musisz działaś według własnych przekonań.

przez Lolita 02 gru 2010, 16:35
maurer a może to nie chodzi o przeszłość twojej dziewczyny .
Tylko o twoje męskie ego ;)

kochasz ją ?
Jesteś z nią szczęśliwy ?
Ufasz jej ?
Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.

Lolita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jane Panzram 03 gru 2010, 16:01
_Pete_ napisał(a):
linka napisał(a):_Pete_, To może jak już się "na używala" nie będzie szukać w przyszłości żadnych atrakcji ;)

Kobiecie chyba nie przystoi aż tak używać. Z pewnych cech charakteru i zachowań z reguły się nie wyrasta. Zresztą jak można kompletnie zapomnieć o takiej przeszłości? Odciąć grubą kreską i powiedzieć "nie myślimy" o tym? Tiaaaa.....

W tych sprawach za kobietami zła opinia ciągnie się jak smród przez życie....

Eeeech. Jak mnie zara trzaśnie na takie gadanie, to przepięcie się na serwerze zrobi i będzie po takich gadkach. Jak baba chce, to czemu ma tego nie robić? Ona na siebie patrzy właśnie przez oczy takich jak ty: którzy sądzą, że baba to ma być święta dziewica ...ale broń Boże żeby nie była kłodą w łóżku.

Zrobiła co zrobiła. Czasu nie wróci. Maurera nie tyle drażni ta przeszłość, co raczej przypominanie o niej przez tych koleżków, którzy właśnie tak się zachowują: baba najlepiej żeby była świętą, ale kocicą w łóżku, ale jak jaką przelecę, to już jest szmata. A tymczasem czemu tylko ona ma być nazywana szmatą? Ci co z nią byli, to szmaciarze tacy sami, którzy pchają gdzie się da, ale mają wytłumaczenie "jej nie przystoi". Szmaciarz, który innych nazywa szmatami to jest piękny widok. Wybaczcie słownictwo, ale to jest brak szacunku dla bab, to jest przekonanie, że mają być ułożonymi żonkami, gospodarnymi paniami domu i dzikimi kocicami w łóżku.

Święte oburzenie chłopów, którzy sami by przelecieli, ale baba która ma swoje potrzeby to szmacicho - są dla mnie tylko półgłówkami którzy mają we łbie schemat, nie umieją samodzielnie myśleć. Myślenie zastępuje im ten archetyp kobiety który tuż powyżej dałam. I zła jestem po przeczytaniu tych wszystkich wynurzeń, więc troche sie zagalopowałam w tym poście - czego nie żałuję. Amen.

przez namiestnik 03 gru 2010, 16:56
No i trzeba zwrócić uwagę, że jakoś Ci kumple jego skoro z nią mieli "przyjemność" to znaczy, że i oni brali w tym udział. I oni są ok a ona nie?

przez _Pete_ 05 gru 2010, 04:45
TAO napisał(a):maurer,
Widzę że w kondycji psyche jesteś na hayu...
Czy ten wątek to nie była jaka podpucha??? ;)
Ale nawet jeśli była... dużo tu się o ciemnogrodzie dowiedziałem... Kuźwa a mamy koniec pierwszej dekady XXI wieku... a tu 100 lat za murzynami, jakbym miał do czynienia z brakującymi ogniwami teorii Darwina. :shock:

Chłopie spójrz na siebie :?

Ujadzasz, atakujesz, podgryzasz,a .... Nikt z tobą nie dyskutuje, jesteś tutaj tłem. Mimo to, próbujesz mnie obrażać, podgryzać, widać wyraźnie, że coś Cię boli (jeśli w czymś uraziłem to przepraszam). Naprawdę interesuję cię rola ujadającego kundelka będącego konkurentem innych opinii? :?

Wiesz co , nie będę Ci wsi robił więcej, bo sam o nią zadbałeś.... :roll:

Widzę, że ciężko merytorycznie pogadać bo zaraz wyzwiska się znajdują... Brak argumentów?
_Pete_

przez namiestnik 05 gru 2010, 10:38
_Pete_, co Cię ugryzło? Luuuuuz chłopaki!

przez TAO 05 gru 2010, 23:11
_Pete_,

??????????????????????? :bezradny:
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez Mantis 07 gru 2010, 18:18
Ja tam po tygodniu najczęściej nie pamiętam o co się wkurzalem.

[Dodane po edycji:]

Jane Panzram napisał(a):Eeeech. Jak mnie zara trzaśnie na takie gadanie, to przepięcie się na serwerze zrobi i będzie po takich gadkach. Jak baba chce, to czemu ma tego nie robić? Ona na siebie patrzy właśnie przez oczy takich jak ty: którzy sądzą, że baba to ma być święta dziewica ...ale broń Boże żeby nie była kłodą w łóżku.

Mam koleżankę, która:
1. Jest dziewicą
2. Boi się że jeśli pójdzie z kimś do łóżka to utraci coś bardzo cennego.
3. Boi się że facet będzie ją traktował jak materac.
4. W związku z czym nie ma do siebie szacunku, a potencjalnych facetów po prostu odstrasza.

To wszystko przez takie pierdolenie o sakralizacji dziewictwa.
Ja do sprawy podchodzę czysto pragmatycznie.
Jeśli nie pukała się wcześniej z kimś kogo znałem nie widzę przeszkód. Nawet poznanie wczesniejszych gachów nie byłoby takie straszne jeśli tylko oboje wiedzieliby gdzie obecnie ich miejsce.
Ale może to dlatego że nie mam dziewczyny...
Fajnie tak gdybać bestrosko singlując:P

przez namiestnik 07 gru 2010, 18:31
Lepiej się nie mieszać w przeszłość.

Sortuj wg