przeszlosc dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: przeszlosc dziewczyny

przez sebastian86 23 lis 2010, 17:53
"co wy mi tu za uszami pierdolicie? na wysypisku co po nocach palicie? " :P
We Are The Champions 2016(L)

przez maurer 23 lis 2010, 17:55
aaa.. takie tam szpargały ;d

przez Ahmed 23 lis 2010, 19:59
Hej Maurer.
Żyłem w dwóch takich związkach z kobietami z przeszłością (równie kolorowa jak twojej dziewczyny) - jeden zakończył się małżeństwem i jest z tego córka (dziś już pełnoletnia). A drugi ....lepiej chyba przemilczę ...
Oba te związki niestety zakończyły się tragicznie ....."tzn rozwód. Taki związek ma szanse przetrwać jak jesteś megasilny psychicznie a skoro tu o tym piszesz i masz wątpliwości to coś nie sądzę żebyś taki był.
Dziś kiedy się bardzo kochacie i jesteście sobą zauroczeni wszystko jest piękne , wszystko sobie wybaczacie, opowiadacie itp ale za kilka miesięcy czy lat gdy wasz związek się troszkę stonuje wtedy zaczną "na wokandę" trafiać wizje wyczynów twojej dziewczyny i to w najmniej odpowiednich momentach . Gdy pójdzie z koleżankami na babski wieczór, albo jak zadzwoni do niej telefon od kolegi, albo jak miniesz na ulicy jednego z kolesi o których Ci opowiadała czy też w czasie kłótni. Obawiam się też że nigdy jej nie zaufasz do końca a to z czasem doprowadzi tak jak u mnie do rozpadu związku. Wiem że szczerość jest super ale zrobiła błąd że CI to wszystko opowiedziała. Powinna to zostawić dla siebie chociaż z drugiej strony jak mieszkasz w małej mieścince to może i lepiej ....
Jak jesteś zimnym i wyrachowany twardzielem to życzę Ci udanego związku i dzieci całą kupę ....ale jak jesteś czułym romantykiem z duszą artysty to współczuję Ci bo przez taki związek możesz się wykończyć psychicznie
Od razu zaznaczam że nie przesądzam ..... opieram się tylko na własnym doświadczeniu i przestrzegam. Może być ciężko !!!!!!
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maurer 23 lis 2010, 21:19
trzeba stawic czola. swiat sie pewnie nie zawali jesli nie wyjdzie.. pozyjemy.. prawda :)

przez Rambo123 23 lis 2010, 21:56
W którymś z postów powyżej dałem przykład mego kumpla, który przypłacił takie małżeństwo samobójczą śmiercią. A tu niektórzy żarty sobie z tego robią.
Kobieta po kilku latach małżeństwa i urodzeniu dwójki dzieci powróciła do zasad z czasów panieńskich, czyli zaliczania kolejnych gachów!!!
Ech życie.

przez Ahmed 23 lis 2010, 22:05
maurer napisał(a):trzeba stawic czola. swiat sie pewnie nie zawali jesli nie wyjdzie.. pozyjemy.. prawda :)

zobaczymy jak zajdzie w ciąże .... resztę życia będziesz sie zastanawiał czy to Twoje ...
ale to Twoje życie, zrobisz jak uznasz za stosowne
K.
Kwadratullah

przez TAO 24 lis 2010, 03:18
maurer,
Widzę że w kondycji psyche jesteś na hayu...
Czy ten wątek to nie była jaka podpucha??? ;)
Ale nawet jeśli była... dużo tu się o ciemnogrodzie dowiedziałem... Kuźwa a mamy koniec pierwszej dekady XXI wieku... a tu 100 lat za murzynami, jakbym miał do czynienia z brakującymi ogniwami teorii Darwina. :shock:
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez Rambo123 24 lis 2010, 11:59
Ten post powyżej świadczy o mentalności piszącego. BRAWO!!!!
Oby tak dalej. :yeah: :yeah: :yeah:
Ech życie.

przez maurer 25 lis 2010, 01:27
nie podpucha :) tylko poczytalem troche, przemyslalem i wydaje mi sie ze jednak potrafie sobie poradzic z tym :) mozliwe ze za jakis czas wroca mysli.. trudno

przez TAO 25 lis 2010, 01:40
Tu wiele osób zwracało na to uwagę... co będzie jak po jakimś czasie, głupi konflikt, trochę złości i emocji... i jazda po całości z sięganiem do początków wszechświata... I moim zdaniem to może być pułapka... Reszta to tylko oceny umysłów ludzkich...
Czym siem pendzla.
TAO

przez Mantis 25 lis 2010, 03:45
:)
:))
...
:(
A co sądzicie o czymś takim. Jest sobie parka ludzi. Czuja do siebie coś, ale zupełnie nie potrafią się porozumieć.
Dziewczyna w panice przed odrzuceniem mocno rani kochającą ją osobę.
Kiedy zdaje sobie sprawę co zrobiła chce naprawić szkody, ale on nie daje jej szans. Czas mija, facet uczy się jej wybaczyć, ale ona jest już z jego znajomym.
To bardzo poważny związek.
Czy próba nawiązania kontaktu z nią i wyjaśnienie wszystkich wcześniejszych niejasności jest...
Sam nie wiem jak to nazwać.
Co myślicie?

przez TAO 25 lis 2010, 09:25
Nooo jak tak dalej pójdzie to tutaj scenariusz do brazylijskiego serialu napiszemy. ;)
TAO

przez Ahmed 25 lis 2010, 10:08
TAO napisał(a):Nooo jak tak dalej pójdzie to tutaj scenariusz do brazylijskiego serialu napiszemy. ;)

moge w nim zagrać jakis czarny charakter... mogę być np. Don Diego :)
Ja i tak wiem że ten związek polegnie .... ale życze maurerowi o tyle więcej siły niż mi zabrakło.
K.
Kwadratullah

przez namiestnik 25 lis 2010, 10:16
W poprzedniej wypowiedzi to jak rozumiem nie o ten związek chodziło. Też uważam, że powinieneś szczerze życzyć jej szczęścia i niech sobie ułoży jak najlepiej. Nie dotarliście się, i może tak właśnie będzie lepiej.

Sortuj wg