przeszlosc dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: przeszlosc dziewczyny

przez TAO 22 lis 2010, 22:36
Mantis,

Nooo jak ktoś siem od ok. tygodnia o to prosi, to trzeba zrobić mu przyjemność... przecież kochamy ludzi nie?
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez Rambo123 22 lis 2010, 22:46
Ile w tym złośliwości!!!! Naprawdę kochasz Ludzi???
Ech życie.

przez Mantis 22 lis 2010, 22:55
Ja kocham.
A, że korzystając z konstytucyjnie zagwarantowanej wolności słowa merytorycznie kogoś wyszydzę, nie oznacza że tak nie jest.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TAO 22 lis 2010, 22:57
Rambo123 napisał(a):Ile w tym złośliwości!!!! Naprawdę kochasz Ludzi???

"Miłość nie jedno ma imię"
TAO

przez Agnieszka_1988 22 lis 2010, 23:05
_Pete_ napisał(a):
Agnieszka_1988 napisał(a):_Pete_ skoro masz taką fantazję to nie musisz od razu iść do prostytutki tak btw. Zrób sobie z dziewczyną roleplay. O ile ona nie będzie miała nic przeciwko oczywiście.

A co to jest roleplay?

http://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_roleplay
Agnieszka_1988

przez Mantis 22 lis 2010, 23:05
A wiecie co. Mnie to by chyba nie robiło jakby moja laska miała 20 facetów przede mną (w sensie jakby 20 ja miało).
No chyba że lubiłaby opowiadać o swoich łóżkowych przygodach lub byłaby bardzo wygimnastykowana w kroku. Nikt nigdy nie jest w stanie sprawdzić na pewno ilu było przed nim więc raczej lekko do tej sprawy podchodzę.
Jeśli byłaby to osoba z którą chciałbym spędzić resztę życia to nawet pewne luzy bym mógł jej podarować i tyle no.

przez Agnieszka_1988 22 lis 2010, 23:07
_Pete_ napisał(a):
Nie wiem, może ja jestem staroświecki, ale zawsze uważałem, że kobiecie do seksu potrzeba choć trochę uczucia, przywiązania, tym się zawsze różniliśmy i różnimy (choć świat jak wiadomo się zmienia :roll: ). Facet wiadomo, gdzie ma rozum (częściowo). To w pewien sposób tłumaczy nasze zachowanie (nastawienie na rozsiewanie genów pewnie też coś tu znaczy). Poza tym dla Was z reguły seks łączy się właśnie z uczuciem, a więc ze związkiem. Zaprzeczycie może? W takim razie czemu większość z Was (nawet szmaty tak mają) po seksie(tym przygodnym) liczy na coś więcej? To jest właśnie ten angaż emocjonalny o którym piszesz Agnieszko.

Mężczyzna seks od miłości totalnie z kolei potrafi oddzielać. Zaangażowanie emocjonalne? Owszem pozytywny stosunek emocjonalny do jej buźki, pupy i cipki. :twisted: Najczęściej to wystarczy dla faceta (choć ja np. z pustostanem nigdy się nie przespałem, bo mnie odrzucają tępaki, nie potrafiące budować zdań złożonych, ale jestem w mniejszości).

I co? To Was niby usprawiedliwia od puszczania się?

[Dodane po edycji:]

_Pete_ napisał(a):
linka napisał(a):_Pete_, no a jedno i drugie w konsekwencji służy do jeżdżenia 8)

Ale przyjemność z jazdy inna.

I to też niby usprawiedliwia pójście na dziwki?
Pójście na dziwki to pójście na dziwki bez znaczenia, czy na luksusowe, czy nie.

[Dodane po edycji:]

Tajemniczy Pan napisał(a):Trzeba sobię powiedzieć szczerze...kobiety są dużo mniej inteligentne niż mężczyźni :)

:roll:
Boże...
Agnieszka_1988

przez Mantis 22 lis 2010, 23:25
Tajemniczy Pan napisał(a):Trzeba sobię powiedzieć szczerze...kobiety są dużo mniej inteligentne niż mężczyźni :)

<rozgląda się na boki>
..:BooSzz:..
TsHeBa To YescE OOdoWaDnIaC. LOOOOOOL.
WeSh SieM JakoS ..:OgArniJ:..
No AlE PhsTrycHki dLa YoU ZioooooMuS Ze MiaWws BrAwE ZeBy To NaKLikAsHHic.
..:SH0cK:..

przez TAO 22 lis 2010, 23:40
Mantis,

:uklon: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great: :yeah:
TAO

przez Agnieszka_1988 22 lis 2010, 23:44
Mantis napisał(a):A wiecie co. Mnie to by chyba nie robiło jakby moja laska miała 20 facetów przede mną (w sensie jakby 20 ja miało).
No chyba że lubiłaby opowiadać o swoich łóżkowych przygodach lub byłaby bardzo wygimnastykowana w kroku. Nikt nigdy nie jest w stanie sprawdzić na pewno ilu było przed nim więc raczej lekko do tej sprawy podchodzę.
Jeśli byłaby to osoba z którą chciałbym spędzić resztę życia to nawet pewne luzy bym mógł jej podarować i tyle no.

No i zjedźcie mnie teraz, ale to jest piękne, it`s beautiful :105:
Każdy popełnia błędy, nierzadko słono za nie płaci. Jeżeli kogoś się pokocha tak z całego serca i ta osoba to odwzajemni i nawzajem dajecie sobie wiele szczęścia, radości i uczucia to jebać to kto miał więcej partnerów. Grunt, żeby ciągle nie wracać do tego tematu i nie wyrzucać sobie potem w kłótniach. No i nie zdradzać się :mrgreen:
Jakby tak każdy kierował się rozsądkiem w miłości to świat byłby pełen nudnych par, związanych jedynie przyzwyczajeniem lub przymusem społecznym.
Agnieszka_1988

przez chojrakowa 22 lis 2010, 23:46
Agnieszka_1988, :uklon:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez TAO 23 lis 2010, 00:04
Agnieszka_1988,

Kurde i co? Podałaś linka, tam jakiś barbarzyński język, i zabawa się skończyła... :(
Teraz gościu musi czekać do yootra aż jego goopia, niedouczona sekretarka mu to przetłumaczy...
A my tu krwi rządni usychamy... :hide: :zonk:
TAO

przez stardoll 23 lis 2010, 00:53
Słuchajcie, tego się w ogóle nie da czytać, co tu niektórzy wypisują.

Analogiczna sytuacja.
Jako dziewczyna nie muszę korzystać z płatnych panów, ale jestem sama więc chce sobie poużywać tego co w życiu najpiękniejsze (jak zostało tu określone). Przecież mam do tego prawo. Idę do najlepszego klubu w mieście, gdzie są sami zadbani, młodzi i eleganccy faceci. Wyrywam w jeden wieczór trzech!!! Mam ostry seks z trzema po kolei (och wow, marzenie każdej dziewczyny 8) ). Ale żebyście nie myśleli, że to zwykli kurwiarze, to byli naprawdę przystojni i dobrze ubrani faceci. Dziewczyny, polecam! Też korzystajcie, to jest super! - No i jak to brzmi?

żeby nie było, to taka sama sytuacja jak w opisanej przez tego użytkownika, tylko role płci odwrócone.
-->
Rambo123 napisał(a):Ja byłem, dużo pieniędzy straciłem ale było warto. Trzy ładne dziewczyny w ciągu jednej nocy. Marzenie niejednego mężczyzny. Jest popyt to i podaż jest. Nie myślcie że one zaliczają klientów hurtowo jak tirówki. Krąży taki stereotyp. Naprawdę młodziutkie zadbane dziewczyny. Moim zdaniem te przybytki są potrzebne (piszemy w tym temacie a nie rozpętujmy kłótnie z których nic nie wynika).Jestem za ich istnieniem. :yeah:

I ten sam użytkownik, gdzieś tam pisał, że na dziewczynę/narzeczoną/żonę to tylko "towar nieużywany"...

To tak jakbym ja, zabawiająca się z kilkoma kolesiami jednej nocy, korzystająca ile wlezie tłumaczyła się tym, że przecież faceci byli zadbani, przystojni. I jednocześnie szukała na partnera "czystego" mężczyzny, najlepiej prawiczka. Bo reszta to "męskie szmaty" (co z tego, że ja dymałam kolesi ile wlezie, po kilku minutach znajomości, ja jestem :angel: przecież byli ładni, przecież to, przecież tamto, mi prawiczek się należy!)
stardoll

przez TAO 23 lis 2010, 01:26
stardoll,
Jesteś cudowna w tym co piszesz. Brawo!!! Wy tez macie prawo do szczęścia i radości w seksie, bez nazywania tego szmaceniem. :brawo:
Już pisałem wcześniej, kolesie tego chłopca zachowali się jak śmiecie (tu zwracam uwagę, ze nie napisałem, że są śmieciami) ;) , taki drobny niuans... , proszę to wychwycić co bardziej czepialscy.

Ona ma poczucie winy... chciałaby to odwrócić... kurde, a ja bym jej powiedział, cóż jesteś niewinna, skutki tylko zbierasz, następnym razem, jeśli już masz koniecznie ochotę, zadbaj o to kogo chcesz wydymać... śmiecia, czy chłopa.

Wreszcie kobieta, która daje sobie prawo do seksu na równi z facetami.
TAO

Sortuj wg