przeszlosc dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: przeszlosc dziewczyny

przez Rambo123 22 lis 2010, 20:59
Agnieszko jak czytałem te posty to ze śmiechu zapomniałem, że to temat o przeszłości. Na jedno wychodzi. Dyskusja bez sensu. Po co się denerwować???
Ech życie.

przez _Pete_ 22 lis 2010, 21:00
"Jesteś pewien, że robienie kariery jest cechą genetyczną, lub przekazywanym z pokolenia na pokolenie w obrębie tylko i wyłącznie jednej płci obrządkiem.
Coś tu jest nie tak z twoim myśleniem. Kobieta to człowiek, tylko że ładniejszy i tyle."

To co nazywasz obrządkiem, ja nazwę wypracowaniem sobie pozycji, która była kształtowana przez lata. Nie da się zmienić tego jednym babskim krzykiem "dawać parytety!". Ja nigdy nie twierdziłem, że kobiety do zarządzania się nie nadają. Na pewno jestem jednak zdania, że na pozycję w biznesie, polityce trzeba sobie zapracować i nie da się tego zrobić od razu (nawet tymi durnymi parytetami).

"podkreślenie pierwsze jest totalnie bezsensowne."
Niby dlaczego?

"podkreślenie 2 jest bezczelne"
Być może. Myślę, że i tak jestem mocno grzeczny w stosunku do pomyj, które tu się na mnie wylewa.

[Dodane po edycji:]

Mantis napisał(a):nie wiem czy pete mnie specjalnie pominął czy nie, ale:
Stary, to że spotkałeś w życiu jedynie zdebilowaciałe gówniary, lub jednostki którym kobiecość nie pozwalała na zainteresowanie się czymś spoza kuchennego asortymentu nie uprawnia cię do generalizowania.
Nie mów o wszystkich kobietach bo wszystkich jeszcze nie poznałeś.

Nie znamy się więc nie generalizuj (co mi z kolei zarzucasz).
_Pete_

przez Agnieszka_1988 22 lis 2010, 21:05
_Pete_ skoro masz taką fantazję to nie musisz od razu iść do prostytutki tak btw. Zrób sobie z dziewczyną roleplay. O ile ona nie będzie miała nic przeciwko oczywiście.
Agnieszka_1988

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tajemniczy Pan 22 lis 2010, 21:07
Za 30 lat po ulicach będą chodzić roboty. Jak myślicie, kto będzie ich wynalazcom ? Kobieta czy mężczyzna ? Na 99,9% mężczyzna...

przez Rambo123 22 lis 2010, 21:11
Dolałeś oliwy do ognia. :mrgreen:
Ech życie.

przez _Pete_ 22 lis 2010, 21:11
"1. Czym się różni luksusowa prostytutka od zwykłej? Oprócz oczywiście warunków, w których przyjmuje? Naprawdę niech mnie ktoś oświeci."

Słyszałem właśnie to co pisze Rambo, że naprawdę warto. Odpowiedział. To nie są byle szmaty i z ciekawości sam kiedyś może taką odwiedzę.

"2. Masz zamiar skorzystać = skorzystasz z panienki, którą ktoś już danego dnia pukał i to może nawet nie raz, po czym wrócisz do swojego życia i poszukasz dziewczyny o małym przebiegu, że tak to ujmę. Ok, Twój wybór.

Ja nie rozumiem z kolei gdzie tu jest za sprzeczność. Nawet jeśli skorzystam (co nie jest takie oczywiste jak sugerujesz) to skorzystam na zasadzie kupienia sobie usługi. Wysokiej jakości podkreślam, burdelami się brzydzę (ale rozumiem niektórych tam chadzających). Wejdę,zapłacę, wyjdę. Co nie zmienia faktu, że będzie to z dziwką.

Aż tak ślepy nie jestem, by tego nie zauważyć, dlatego nie rozumiem, dlaczego Twoje pokrętne rozumowanie kazałoby mi się wiązać z taką. :?
_Pete_

przez Agnieszka_1988 22 lis 2010, 21:17
_Pete_ napisał(a):
Aż tak ślepy nie jestem, by tego nie zauważyć, dlatego nie rozumiem, dlaczego Twoje pokrętne rozumowanie kazałoby mi się wiązać z taką. :?

Śpieszę z tłumaczeniem :D
Dlatego, że odbędziesz stosunek seksualny z prostytutką, bez żadnego zaangażowania emocjonalnego, dla rozrywki, co jest równoznaczne z puszczeniem się. Puścisz się po prostu.
Jednocześnie w wielu postach podkreślałeś, że oczekujesz od dziewczyny "czystości", czy tam małego przebiegu, jak kto woli, a więc cechy, której Ty posiadał już nie będziesz.
Czy to nie jest hipokryzja?
Inaczej - czy związałbyś się z kobietą, gdybyś wiedział, że skorzystała kiedyś z usługi pana na telefon, bo i tacy są?
Agnieszka_1988

przez linka 22 lis 2010, 21:21
_Pete_ napisał(a):
"1. Czym się różni luksusowa prostytutka od zwykłej? Oprócz oczywiście warunków, w których przyjmuje? Naprawdę niech mnie ktoś oświeci."

Słyszałem właśnie to co pisze Rambo, że naprawdę warto. Odpowiedział. To nie są byle szmaty i z ciekawości sam kiedyś może taką odwiedzę.

A ja słyszałam, że........ :lol:
Już nie jest byle dziwka - zaś ekskluzywna dziwka :lol: no to zmienia postać rzeczy całkowicie.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez _Pete_ 22 lis 2010, 21:25
linka napisał(a):A ja słyszałam, że........ :lol:
Już nie jest byle dziwka - zaś ekskluzywna dziwka :lol: no to zmienia postać rzeczy całkowicie.....

Tak jak masz mercedesy, fordy mondeo i fiaty seicento. Wszystko to samochody, ale mercedesa od fiata dzieli przepaść.
_Pete_

przez linka 22 lis 2010, 21:27
_Pete_, no a jedno i drugie w konsekwencji służy do jeżdżenia 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez TAO 22 lis 2010, 21:34
Agnieszka_1988,

No Agnieszko, szmaty to te w burdelu, a do burdelu to idą dżentelmeni.
Logika z którą próbowałem tu polemizować jest jasna... jak Kali ukraść krowę to dobdzie, jak Kalemu... uuuuu, to źle.

Nie dawaj się wciągać, bo jako mężczyzna mam wrażenie, że w tym wątku, przysłowiowe blondynki podszywają się za mężów... Tu się gra toczy; żeby jeszcze logiczna... to gra ego tak wielkiego i pustego jak balon stratosferyczny.

A założyciel wątku...? Cóż, jego tutaj nie ma, prosił o wsparcie a dostał ocenę... "szmaciarza", bo ze "szmatą" się związał... zatem milczy. Karawana już dawno odjechała a burki szczekają, i szczekają, i szczekają...
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez _Pete_ 22 lis 2010, 21:35
Agnieszka_1988 napisał(a):_Pete_ skoro masz taką fantazję to nie musisz od razu iść do prostytutki tak btw. Zrób sobie z dziewczyną roleplay. O ile ona nie będzie miała nic przeciwko oczywiście.

A co to jest roleplay?
_Pete_

przez TAO 22 lis 2010, 21:41
linka,

Linka pytałem w swoim poście o upodobania...
Oj mam nosa... ciągnijmy zatem... jeszcze chwila i o lateksowych gadżetach coś usłyszymy... :yeah:
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

przez Mantis 22 lis 2010, 21:43
Tajemniczy Pan napisał(a):Za 30 lat po ulicach będą chodzić roboty. Jak myślicie, kto będzie ich wynalazcom ? Kobieta czy mężczyzna ? Na 99,9% mężczyzna...

...
Zadziwię cię Ale jeśli chodzi o robotyzację kobiety są od nas zdecydowanie zdolniejsze. Fakt, że jest ich mniej, ale za to są niesamowicie zdeterminowane i ambitne. Dodatkowo (to też fakt a nie opinia) nas bardziej interesują konkretne algorytmy którymi można rozwiązać konkretny problem, a one bawią się systemami algorytmów, więc sorry ale jeśli ktoś stworzy świadomego robota, to raczej będą to one.

pete

Czy serio sądzisz że jeśli staną obok siebie kobieta z wyższymi kwalifikacjami i mężczyzna z niższymi to pracodawca wybierzę mężczyznę na kierownicze stanowisko bo tak się przyjęło?

Sortuj wg