przeszlosc dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: przeszlosc dziewczyny

przez stardoll 22 lis 2010, 00:47
Agnieszka_1988 napisał(a):Myślę, że żadna dziewczyna na forum nie chce mieć więcej tych rzeczy, które wymieniłeś. Po prostu razi nas HIPOKRYZJA. Sami bzykacie, co popadnie, potem na odchodne rzucicie "szmata", po czym przechodzicie do szukania dziewicy... Może na ten wspaniały prezent, jakim jest "czysta" kobieta, warto potrzymać swojego ptaka w klatce, a nie zaliczać byle co i byle gdzie.
Albo jesteśmy szczerzy i oceniamy tak, że panna, która się puszcza to szmata, a facet to kurwiarz albo uznajemy, że oboje są w porządku...
Nie może być tak, że facet się puszcza i jest :great: , a panienka to dziwka.

O to właśnie chodzi..., ale oni nawet tego nie są w stanie pojąć.
stardoll

przez Mantis 22 lis 2010, 00:57
Shadowmere napisał(a):Mówię poważnie.
Dla mnie facet,ktory puka na prawo i lewo,kogucik dyskotekowy-to brudas i śmierdziel.W życiu bym nie chciala takiego żigolaka,ktorego mialy miedzy nogami wszystkie co latwiejsze w powiecie..Nie jestem organizacją charytatywną,może inne co glupsze się skuszą.

Stereotyp,ze ten co dużo zaliczy to kozak wyszedl ze swiadomosci spolecznej juz w latach 90,może na wsiach,w remizach obowiazuje jeszcze-tego nie wiem..

Ale to odnosi się do jednorazowych puknięć czy ilość bez uwzględniania jakości kontaktu?

Rambo123 napisał(a):Kobieta ma zawsze rację. Dlatego robiąc to należy unikać zbytniego rozgłosu. A mężczyżni niestety lubią się TYM chwalić.

:shock: Z tego co ja wiem to kobiety między sobą są zdecydowanie bardziej wylewne niż faceci. Mężczyzna poda liczbę ale nie wskaże osób. Kobieta wskaże aktualną osobę ale nie poda liczby.

Shadowmere napisał(a):No cóż...ja bym nie wyszla za faceta,który zamoczyl w polowie stolicy..cholera wie czy to czyste bylo...Obrzydlistwo.Kto by chcial takiego kurwiarza? :roll:

:shock: chyba się zakochałem... A nie, po prostu się śmieję bo fajny tekst.

Agnieszka_1988 napisał(a):Puszcza się po prostu. Lepiej?
Nie ważne, czy co lepszej, czy każdej.
Dlaczego seks i pochodne dla faceta z kobietą, z którą nie są w jakikolwiek sposób związani to zwykłe rozładowanie napięcia, zabawa itp.? Coś naturalnego. A jak kobieta się bawi to już "dziwka", "szmata" i zero szacunku.
My też mamy swoje potrzeby. Ten stereotyp musi runąć.

Zauważ, że same sobie robicie pod górkę. Obecnie (bo kiedyś tak kościół ustanowił) to nie facet mówi, że kobieta się szmaci tylko inna kobieta.
Same sobie narzucacie standard społeczny który krzywdzi was. To jest tak jakby mniej urodziwe kobiety z zawiści, żeby ich piękniejsze odpowiedniczki nie korzystały z życia lepiej od nich, ustalały normę społeczną i moralną.
WY obalicie ten stereotyp "gościnna w kroku = puszczalska = źle", to ten stereotyp minie.

przez Agnieszka_1988 22 lis 2010, 01:03
Mantis napisał(a):Zauważ, że same sobie robicie pod górkę. Obecnie (bo kiedyś tak kościół ustanowił) to nie facet mówi, że kobieta się szmaci tylko inna kobieta.
Same sobie narzucacie standard społeczny który krzywdzi was. To jest tak jakby mniej urodziwe kobiety z zawiści, żeby ich piękniejsze odpowiedniczki nie korzystały z życia lepiej od nich, ustalały normę społeczną i moralną.
WY obalicie ten stereotyp "gościnna w kroku = puszczalska = źle", to ten stereotyp minie.

Po prostu mierzmy równą miarą. Wszyscy, którzy się puszczają nie zasługują na szacunek niezależnie od płci i tyle.
Agnieszka_1988

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sebastian86 22 lis 2010, 14:11
walka ze stereotypami w tym kraju jest bardzo trudna. tak samo jest z chodzeniem do psychiatry/psychologa. jak ktos sie dowie ze dana osoba korzysta z pomocy takiego specjalisty to od razu sa domysly ze psychol lub psycholka. albo ze zyciowy niedojda. tez jestem za tym zeby rowno postrzegac kobiety i mezczyzn w sprawach seksualnosci.
We Are The Champions 2016(L)

przez Tajemniczy Pan 22 lis 2010, 17:24
Shadowmere napisał(a):No cóż...ja bym nie wyszla za faceta,który zamoczyl w polowie stolicy..cholera wie czy to czyste bylo...Obrzydlistwo.Kto by chcial takiego kurwiarza?

'
Uważam podobnie, tylko że dla mnie dziewczyna w której moczył chociaż jeden facet już się dla mnie nie liczy :)

Bo to przecież potem sobie można myśleć, że jakiś frajer posuwał moją żonę i matkę moich dzieci...;/

przez sebastian86 22 lis 2010, 17:26
czemu frajer? przeciez to mogla byc pierwsza milosc :)
We Are The Champions 2016(L)

przez Mantis 22 lis 2010, 17:33
Tajemniczy Pan napisał(a):'
Uważam podobnie, tylko że dla mnie dziewczyna w której moczył chociaż jeden facet już się dla mnie nie liczy :)

Bo to przecież potem sobie można myśleć, że jakiś frajer posuwał moją żonę i matkę moich dzieci...;/

:)
czyli będziesz szukał laski tak długo aż będzie i idealna i dziewicą?
:)
Wierz, że możesz się nie doczekać?

przez Tajemniczy Pan 22 lis 2010, 17:48
Wiem, ale sobie tak ustaliłem, że albo taka albo żadna...w końcu małżeństwo i rodzina nie jest czymś bez czego nie da się żyć :)

przez Agnieszka_1988 22 lis 2010, 17:55
Tajemniczy Pan napisał(a):Wiem, ale sobie tak ustaliłem, że albo taka albo żadna...w końcu małżeństwo i rodzina nie jest czymś bez czego nie da się żyć :)

Przepraszam z góry za intymne pytanie, ale mam wrażenie, że to może coś wnieść do tematu.

Czy sam też jesteś prawiczkiem?
Agnieszka_1988

przez Tajemniczy Pan 22 lis 2010, 17:56
Tak i póki nie poznam tej jedynej, nie mam zamiaru tego zmieniać :)

przez Agnieszka_1988 22 lis 2010, 17:58
Tajemniczy Pan napisał(a):Tak i póki nie poznam tej jedynej, nie mam zamiaru tego zmieniać :)

Ok. W takim razie szanuję Cię za to, że chociaż jesteś fair i sam nie szlajasz się po burdelach jednocześnie oczekując od życia dziewicy.
Agnieszka_1988

przez Tajemniczy Pan 22 lis 2010, 18:07
heh...takie coś mnie obrzydza :)

Tak samo np. modelki...są tak głupie, że aż śmieszne. Nie umią zarobić pieniędzy na życie w normalny sposób tylko muszą pokazywać dupę przed obiektywem i każda myśli że jest najładniejsza i najlepsza....

przez _Pete_ 22 lis 2010, 18:53
"Sami bzykacie, co popadnie, potem na odchodne rzucicie "szmata", po czym przechodzicie do szukania dziewicy... "

Agnieszko, tu nie chodzi o bycie z dziewicą. Nie wiem skąd ten pogląd. Chodzi o bycie z normalną dziewczyną, a nie taką, która na 2 spotkaniu obciąga pod stołem.

"Albo jesteśmy szczerzy i oceniamy tak, że panna, która się puszcza to szmata, a facet to kurwiarz albo uznajemy, że oboje są w porządku... Nie może być tak, że facet się puszcza i jest :great: , a panienka to dziwka."

Owszem może być. I tak wręcz jest. Bo kto każe Wam się szmacić? Czy potencjalny "kurwiarz" zmusza do czegokolwiek? Pomijam 0,1 % gwałtów z wiadomych przyczyn. Same idziecie do łóżka w tempie ekspresowym, a później się dziwicie, że ktoś określa nazewnictwem "szmata". Jak suka nie da to pies nie weźmie. Szanujcie się dziewczyny to nie będzie problemów z opinią.

Dodam jeszcze, że w międzyczasie piszesz, cytuję:

"Myślę, że żadna dziewczyna na forum nie chce mieć więcej tych rzeczy, które wymieniłeś (chodziło o szybki seks-Pete) Broniąc kobiet w tej sytuacji nie chodzi mi o prawo do puszczania się, a o sprawiedliwość.

Górnolotne, piękne cele... Tylko, ze w świetle tego co napisałaś post, czy tam dwa wcześniej :

"A jak kobieta się bawi to już "dziwka", "szmata" i zero szacunku.
My też mamy swoje potrzeby"

śmiem twierdzić, że zaprzeczasz sama sobie Agnieszko. Pytanie czy to właśnie nie hipokryzja o której się tak rozpisujesz.
Ostatnio edytowano 22 lis 2010, 18:54 przez _Pete_, łącznie edytowano 1 raz
_Pete_

przez Mantis 22 lis 2010, 18:54
Moja koleżanka ze studiów śmiałaby się gdyby to przeczytała.
Nie dość że jest ładna, super inteligentna, zgrabna, zdystansowana do samej siebie to jeszcze zaręczona (:(:(:( )
A i jest modelką.

Sortuj wg